Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Én arra gondoltam, hogy nem sztrájkolsz, hanem simán megcrackeled a célgépet és úgy teszed pihibe. Csak nem akartam így kiírni.
vizsla wrote:pomm wrote:Az emerge -e world még 5letnek is röhejesnek tűnik… 😀Ha, megfigyelted, nem is azt írtam… 😉
Tudom, nekem is lefutott az -e system, ami több volt sokkal, mint 115 perc, ezután az -e world-re gondolni sem merek…pedig az lenne az igazi…
vizsla wrote:pomm wrote:Az emerge -e world még 5letnek is röhejesnek tűnik… 😀Ha, megfigyelted, nem is azt írtam… 😉
Tudom, nekem is lefutott az -e system, ami több volt sokkal, mint 115 perc, ezután az -e world-re gondolni sem merek…pedig az lenne az igazi…
Jó neked, nálam kicsit több volt… 🙂 Az emerge -e world még 5letnek is röhejesnek tűnik… 😀
Jó neked, nálam kicsit több volt… 🙂 Az emerge -e world még 5letnek is röhejesnek tűnik… 😀
Mondjuk ha nem általánosan hanem konkrétan állítasz le egy rendszert…az is járható út 🙂 Csak nem legális… Bár dos-olva is ki lehet fejezni a tiltakozást!
off:
Igaz nem rég épp’ tevékenységikört bővítettem és nem jutott eszembe a pontos meghatározás…A hölgy meg sorolta a kérésembe tartozókat, de egy sem volt jó, amit én mondtam, azt meg ő nem találta. Mondom, nem baj, akkor nézzük meg a neten, tudom, hogy hol néztem. Kiderült nincs netük ( polgármesteri hivatal vállalkozói ügyekkel foglalkozó részleg ), ami jópofa volt az egészben, hogy mellettem vagy 100 szórólap, hogy e-Magyarország és intézzem Tatán is onlány az ügyeim…Legalább ne oda rakták volna…őket mondjuk nem dosolod le… 😀Mondjuk ha nem általánosan hanem konkrétan állítasz le egy rendszert…az is járható út 🙂 Csak nem legális… Bár dos-olva is ki lehet fejezni a tiltakozást!
off:
Igaz nem rég épp’ tevékenységikört bővítettem és nem jutott eszembe a pontos meghatározás…A hölgy meg sorolta a kérésembe tartozókat, de egy sem volt jó, amit én mondtam, azt meg ő nem találta. Mondom, nem baj, akkor nézzük meg a neten, tudom, hogy hol néztem. Kiderült nincs netük ( polgármesteri hivatal vállalkozói ügyekkel foglalkozó részleg ), ami jópofa volt az egészben, hogy mellettem vagy 100 szórólap, hogy e-Magyarország és intézzem Tatán is onlány az ügyeim…Legalább ne oda rakták volna…őket mondjuk nem dosolod le… 😀Ugyan segíteni nem tudok, de nem béta az még? Mert akkor ne csodálkozz!
Ugyan segíteni nem tudok, de nem béta az még? Mert akkor ne csodálkozz!
Hybrid wrote:Itt nem tudom mi a helyzet ilyen teren…nincs nagyon aktivitas, normalis forum, stb…sajnos…Na de csak igy tovabb!
Udv. Huni.Sűrűn megfordulok arra ( pl. Brassó ), de amit láttam ( és akikkel beszéltem – magyar vállalkozók, mind szívesebben fektet be Romániában, mint itthon ) abból az derül ki, hogy ott van előrelépés, itt meg tolatunk már vagy húsz éve. Szóval nálatok biztos jobb a helyzet.
-
SzerzőBejegyzés