pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • pomm
    Felhasználó
      Hybrid wrote:
      Itt nem tudom mi a helyzet ilyen teren…nincs nagyon aktivitas, normalis forum, stb…sajnos…Na de csak igy tovabb!
      Udv. Huni.

      Sűrűn megfordulok arra ( pl. Brassó ), de amit láttam ( és akikkel beszéltem – magyar vállalkozók, mind szívesebben fektet be Romániában, mint itthon ) abból az derül ki, hogy ott van előrelépés, itt meg tolatunk már vagy húsz éve. Szóval nálatok biztos jobb a helyzet.

      Hozzászólás: vicc #1924021
      pomm
      Felhasználó
        susyp wrote:
        Szerintem ide illik …

        Tegnap este sehogyan sem akart elmenni a levelem. Telefon szolgáltatónak, ügyeletes kérdezi az outlukos beállításaimat. Mondtam, hogy nem outluk, nem mikroszoft, hanem linux.
        „Akkor az lehet a baj, hogy a levelető szerver nem támogatja a linuxot.” Próbáljam mikroszoft alól, outlukkal elküldeni. angry.gif grin.gif

        Biztos ugyanaz a csóka volt, akivel pár éve én beszéltem. 🙂 Az kérdezte a hibaüzit, én meg mondtam, hogy nem win hibaüzi( linuxot azt hiszem nem feszegettem ), hanem router, és a setup-ban annyit mond, hogy nem kapok ip-t a szolgáltatótól. Erre  rögtön jött a válasz, cseréljek ethernet kártyát, az romlott el! Jóska bácsi azt is elhihette volna, hogy a gép és a router között gondolatátvitellel megy az adat, ha már a kártya rossz 🙂 ( Amúgy a komplett területen nem volt akkor már 2 napja net, csak nem nagyon akarták elismerni. )

        bacsi2 wrote:
        ~ 1 hónapja kísértem el t-lányhoz egy ismerősöm, mert ajánlotta neki egy „hozzáértő” az ott részletre (netelőfizetéssel együtt) kapható gépet (ami persze _nagyon szutyok_, már két-három évvel ezelőtt is csak mosolyogtunk volna rá). Akkor kezdtem el tényleg röhögni, amikor mondták, hogy linuksz van rajt, de megoldható, hogy XP-t telepítsenek rá. 🙂 Hajrá Magyarország!

        Azért érdekes, mert legutóbb pont az volt a t-offline nyomora, hogy a linuxos hibaüzenetek nem bőbeszédűek, sőt egyenesen értelmezhetetlen a log és csakis a wines hibaüzi száma után tudnak nekem konkrét segítséget adni. ( konkrétan 5 percenként leszakadt a net, és konkrétan nem oldották meg sehogy – pláne, hogy a win sem üzent nekik semmit 🙂 )
        A t-offline-nal az a helyzet mint a reklámjukban, ha náluk vagy, akkor az diós, mert nincs mákod 🙂 .

        pomm
        Felhasználó
          sany wrote:
          off/on
          A címhez: „Jövőkép Magyarországon…”

          Szerintetek, van ilyen!?
          Vagy ti nem itthon éltek, azért ez a sci-fi topic cím! ;D

          Itthon élek, a témával kapcsolatban nekem ez a jövőkép ugrott be az elmúlt pár nap eseményeiből ( idézet a blogomból )
          „jövőkép…
          Most majd a te pénzeden vett páncéltszekrényben tarthatják a magánbiztosítók a tőled kisarcolt lovéból vett vistájukat, amivel majd megszerkesztik a levelet, hogy mennyi lét fizess extra, ha nem akarsz megdögleni jövőre egy megfázásban!”

          ui.:
          A jövőkép nem feltétlen pozitív! Tehát van itt jövőkép gazdagon, Orwell kispályás fantáziával rendelkezett! 🙁

          pomm
          Felhasználó
            sany wrote:
            off/on
            A címhez: „Jövőkép Magyarországon…”

            Szerintetek, van ilyen!?
            Vagy ti nem itthon éltek, azért ez a sci-fi topic cím! ;D

            Itthon élek, a témával kapcsolatban nekem ez a jövőkép ugrott be az elmúlt pár nap eseményeiből ( idézet a blogomból )
            „jövőkép…
            Most majd a te pénzeden vett páncéltszekrényben tarthatják a magánbiztosítók a tőled kisarcolt lovéból vett vistájukat, amivel majd megszerkesztik a levelet, hogy mennyi lét fizess extra, ha nem akarsz megdögleni jövőre egy megfázásban!”

            ui.:
            A jövőkép nem feltétlen pozitív! Tehát van itt jövőkép gazdagon, Orwell kispályás fantáziával rendelkezett! 🙁

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007489
            pomm
            Felhasználó

              Hálásan köszönöm! Mindjárt jobb a default alól a lap 🙂 !

              Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007487
              pomm
              Felhasználó

                Nálam a többi ment eddig is, most sem a default karácsonyost használom…

                Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007485
                pomm
                Felhasználó

                  A SMF default téma nem megy…

                  pomm
                  Felhasználó

                    Ezeket szűrni kéne:
                    430-as aláíró!

                    pomm
                    Felhasználó

                      Ezeket szűrni kéne:
                      430-as aláíró!

                      pomm
                      Felhasználó

                        No én is aláírtam, de én lennék a legjobban meglepve, ha sikerülne. Ezek simán 1500 milliárdot ellopnak a tb-től/tőlünk és szó nélkül tűrjük ( jó, egy kis cirkuszt engednek, hogy lásd [orwelli] demokrácia van, de ennyi ), az a  15 milliárd igazából smafu.

                      10 bejegyzés megtekintése - 921-930 / 5,573