Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Amúgy 11-15 k között kaptok külső cd/dvd meghajtót.
Amúgy 11-15 k között kaptok külső cd/dvd meghajtót.
Felmásolod hálózaton az xp cd tartalmát és megkeresed a neten, hogy mit is kell elindítani, hogy hdd-ről telepedjen az xp ( 2001-ben kínlódtam hasonlóval, megoldottam, de lövésem sincs már pontosan miket használtam ).
A felmásoláshoz használj pendriveról induló linuxot a cél notin, ami kezeli az ntfs-t rendesen ( pl.: ubcd vagy systemrescuecd )…
Ennyivel el tudsz indulni.Felmásolod hálózaton az xp cd tartalmát és megkeresed a neten, hogy mit is kell elindítani, hogy hdd-ről telepedjen az xp ( 2001-ben kínlódtam hasonlóval, megoldottam, de lövésem sincs már pontosan miket használtam ).
A felmásoláshoz használj pendriveról induló linuxot a cél notin, ami kezeli az ntfs-t rendesen ( pl.: ubcd vagy systemrescuecd )…
Ennyivel el tudsz indulni.gúgliba keress rá a testdisk-re
gúgliba keress rá a testdisk-re
vasy05 wrote:Pomm: azért sokkal kevesebbet kérdezek itt a fórumon, elég sok mindenre rájöttem, persze van 1-2 ismerős, akitől szoktam kérdezgetni, de már tényleg elég sokat fejlődtem. Csak nem mindíg mutatom ki.
Nyelvtanból még mindig nem tartotok annál a résznél, hogy a mindig mindig rövid „i”? Informatika órán pedig a helyesírás-ellenőrzőt nem vettétek? 🙂 😉
Ha fejlődtél volna akkor sértődés helyett követnéd a nálad tapasztaltabb ( kisbetu ) tanácsát és nem az orrod rángatnád az ég irányába. Persze nekem tök mindegy , nekem működik a tv-kártyám!vasy05 wrote:Pomm: azért sokkal kevesebbet kérdezek itt a fórumon, elég sok mindenre rájöttem, persze van 1-2 ismerős, akitől szoktam kérdezgetni, de már tényleg elég sokat fejlődtem. Csak nem mindíg mutatom ki.
Nyelvtanból még mindig nem tartotok annál a résznél, hogy a mindig mindig rövid „i”? Informatika órán pedig a helyesírás-ellenőrzőt nem vettétek? 🙂 😉
Ha fejlődtél volna akkor sértődés helyett követnéd a nálad tapasztaltabb ( kisbetu ) tanácsát és nem az orrod rángatnád az ég irányába. Persze nekem tök mindegy , nekem működik a tv-kártyám!Stílusban, tudásban fejlődtél a legkevesebbet, viszont arcban szépen növekszel 🙂 Foglalkozz politikával a linux helyett 😀
Stílusban, tudásban fejlődtél a legkevesebbet, viszont arcban szépen növekszel 🙂 Foglalkozz politikával a linux helyett 😀
-
SzerzőBejegyzés