pomm

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 5,573
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: TFTPD-HPA, PXE, Windows Xp #2142544
    pomm
    Felhasználó

      Amúgy 11-15 k között kaptok külső cd/dvd meghajtót.

      Hozzászólás: TFTPD-HPA, PXE, Windows Xp #2142545
      pomm
      Felhasználó

        Amúgy 11-15 k között kaptok külső cd/dvd meghajtót.

        Hozzászólás: TFTPD-HPA, PXE, Windows Xp #2142540
        pomm
        Felhasználó

          Felmásolod hálózaton az xp cd tartalmát és megkeresed a neten, hogy mit is kell elindítani, hogy hdd-ről telepedjen az xp ( 2001-ben kínlódtam hasonlóval, megoldottam, de lövésem sincs már pontosan miket használtam ).
          A felmásoláshoz használj pendriveról induló linuxot a cél notin, ami kezeli az ntfs-t rendesen ( pl.: ubcd vagy systemrescuecd )…
          Ennyivel el tudsz indulni.

          Hozzászólás: TFTPD-HPA, PXE, Windows Xp #2142541
          pomm
          Felhasználó

            Felmásolod hálózaton az xp cd tartalmát és megkeresed a neten, hogy mit is kell elindítani, hogy hdd-ről telepedjen az xp ( 2001-ben kínlódtam hasonlóval, megoldottam, de lövésem sincs már pontosan miket használtam ).
            A felmásoláshoz használj pendriveról induló linuxot a cél notin, ami kezeli az ntfs-t rendesen ( pl.: ubcd vagy systemrescuecd )…
            Ennyivel el tudsz indulni.

            Hozzászólás: fontos fájlok törlödtek SOS #2142438
            pomm
            Felhasználó

              gúgliba keress rá a testdisk-re

              Hozzászólás: fontos fájlok törlödtek SOS #2142439
              pomm
              Felhasználó

                gúgliba keress rá a testdisk-re

                Hozzászólás: Tv Tuner kártya és a Hang #2142350
                pomm
                Felhasználó
                  vasy05 wrote:
                  Pomm: azért sokkal kevesebbet kérdezek itt a fórumon, elég sok mindenre rájöttem, persze van 1-2 ismerős, akitől szoktam kérdezgetni, de már tényleg elég sokat fejlődtem. Csak nem mindíg mutatom ki.
                  Nyelvtanból még mindig nem tartotok annál a résznél, hogy a mindig mindig rövid „i”? Informatika órán pedig a helyesírás-ellenőrzőt nem vettétek? 🙂 😉
                  Ha fejlődtél volna akkor sértődés helyett követnéd a nálad tapasztaltabb ( kisbetu ) tanácsát és nem az orrod rángatnád az ég irányába. Persze nekem tök mindegy , nekem működik a tv-kártyám!
                  Hozzászólás: Tv Tuner kártya és a Hang #2142351
                  pomm
                  Felhasználó
                    vasy05 wrote:
                    Pomm: azért sokkal kevesebbet kérdezek itt a fórumon, elég sok mindenre rájöttem, persze van 1-2 ismerős, akitől szoktam kérdezgetni, de már tényleg elég sokat fejlődtem. Csak nem mindíg mutatom ki.
                    Nyelvtanból még mindig nem tartotok annál a résznél, hogy a mindig mindig rövid „i”? Informatika órán pedig a helyesírás-ellenőrzőt nem vettétek? 🙂 😉
                    Ha fejlődtél volna akkor sértődés helyett követnéd a nálad tapasztaltabb ( kisbetu ) tanácsát és nem az orrod rángatnád az ég irányába. Persze nekem tök mindegy , nekem működik a tv-kártyám!
                    Hozzászólás: Tv Tuner kártya és a Hang #2142344
                    pomm
                    Felhasználó

                      Stílusban, tudásban fejlődtél a legkevesebbet, viszont arcban szépen növekszel 🙂 Foglalkozz politikával a linux helyett 😀

                      Hozzászólás: Tv Tuner kártya és a Hang #2142345
                      pomm
                      Felhasználó

                        Stílusban, tudásban fejlődtél a legkevesebbet, viszont arcban szépen növekszel 🙂 Foglalkozz politikával a linux helyett 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 5,573