Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gondolom ugyanannyi , plusz 2 hónap.
[align=right][snapback]137070[/snapback][/align]tudtok ajánlani valami progit amivel meg tudok nyitni IMAGE fájlokat (iso,cue,bin,stb..) és van grafikus kezelõfelülete?
mint pl winfos alatt a daemon-tools
[align=right][snapback]137046[/snapback][/align]Ha nem idegen a parancssor, akkor:
mount -o loop valami.iso /mnt/létrehozott_iso_nevû_könyvtár
ekkor belépsz a /mnt/iso-ba és ott van a tartalomamúgy meg mc-ben entert nyomsz az iso file-n és belelép…
cue, bin-rõl nem tudok nyilatkozni ezek win specifikus kiterjesztések, de egy próbát megér.(amúgy Windows a neve)
19.
A legfiatalabbat verjük meeeeeg! :>
Nekem jelenleg csak annyi a problémám, hogy bár a fõoldal beenged, a hírekhez hozzá tudok szólni, hírt beküldeni már nincs jogosultságom 🙁
Helló!
Van három partícióm.Az egyiken az Xp,a másikon az Uhu,és még egy a cuccoknak.Az oprendszermentes darabot megformáztam Fat32-re,és azóta csak az Xp indul.Csak flopy-ról tudom elindítani az Uhu-t.Valószínû kinyírtam a Grubot vagy rosz helyen van?!
Hogy rakjam helyre,hogy indításkor választhasak a két rendszer között,mint régen?
:unsure:
[align=right][snapback]136954[/snapback][/align]Elég amartõr vagyok a témában, leírnád a dd-s módszert, ha megkérlek.
Sziasztok!
Szeretnék a rendszeremrõl rendszeres biztonsági mentést készíteni. cp-vel szeretném megoldani ha lehet. Egyszerûen átmásolnám a teljes rendszert (az adatok külön partíción vannak) egy külön vinyóra. Ha eswetleg valami gigszer adódna, akkor egyszerûen csak visszamásolnám a teljes fát az éles rendszerre és mûködne toivább ahogy kell 🙂 . Le tudná valaki írni konkrétan milyen módon kellene ezt megvalósítani (milyen kapcsolókat kell beállítani a cp-ben, kell e utánna lilo-zni stb..). Az is érdekelne, hogyan lehetne az MBR-t is elmenteni és visszaállítani baj esetén.
Köszi elõre is.
U.i:
Ha valakinek van más ötlete a mentésre (pl: mc, tar vagy más egyéb azt is szívesen veszem)
[align=right][snapback]136945[/snapback][/align]Nem ismerem, de emlegették itt az rsync-et, ami a különbséget szinkronizálja az eredeti és a backup között. Nekem egy tapasztalatom van, egyszer lementettem dd-vel egy 4,5Gb partíciót, bz2 betömörítette 2,5Gb-ra…
ja, már csak azt nem értem, hogy az nvidias hírhez hogy sikerült mégis hozzászólni NZs kollégának. :blink:
[align=right][snapback]136926[/snapback][/align]Engem nem dobott ki, sikerült hozzászólnom.
Viszont amitõl felmegy a vér az agyamban:Code:Jelenleg 43 vendég online[B]User Name[/B], razoli, kisjaj, vakangyal,Kivételesen a kisbetûvel kell, hogy egyet értsek.. a legelsõ dolgom lenne ilyen esetben a tápot megnézni. Hogy nem Vargánya, Codegen, Colink, stb. táp van-e a gép alatt…
A mai gépek alá minimum egy 360-400 W-os Chieftek / DTK / AOpen menjen!Anno én is miután a második 80-as Maxtorom behalt, szermányoltam újonnan egy 360W-os Cieftek HPC-360-10x-et a gépembe..
Ha már úgyis off a topik, akkor:
OFF
Killall -> a Pandora csak velem szarakdik, vagy ismét bedöglött? A jól megszokott jelszó megint nem kell neki… grr
ON -
SzerzőBejegyzés