Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hat a cim magaaert beszel. nemlehet belepni, ill. a „kezdolap” gombra hibat jelez.
mi tojpent?
[align=right][snapback]136857[/snapback][/align]Valószínûleg valami „qrvanagy” karbantartás zajlik, de ez csak tipp 🙂
Az izgalmas történet folytatódik, ugyanis továbbra is van valami probléma a partíciós táblával. Ez akkor muatkozott meg, amikor a hda1-rõl törölni akartam (FreeDos, fat32) és sehogyan sem engedte. Fsck nem tud vele mit kezdeni, hibákat talál, majd közli, hogy invaild sector number. Testdisk kimenete:
Code:Disk /dev/hda – CHS 158816 16 63 – 78167 MB
Check current partition structure
Partition Start End Size in sectors
check_FAT: Incorrect number of heads/cylinder 255 (FAT) != 16 (HD)
1 * FAT32 0 1 1 9689 15 63 9767457 [C_FREEDOS9]
Bad ending head
2 E extended LBA 9690 0 1 142927 7 63 134303400
Bad ending head
3 P Linux 142927 8 1 158307 2 63 15502725
Bad starting head
4 P Linux Swap 158307 3 1 158801 3 63 498015
Bad starting head
5 L Linux 9690 1 1 19316 3 63 9703197 [Debian]
Bad ending head
X extended 19316 4 1 141381 8 63 123041835
Bad starting head
6 L Linux 19316 5 1 141381 8 63 123041772Valamint ezután:
„ReiserFS 3.6 with standard journal, need recovery, 4738 MB”Kész csoda, hogy a partícióm még megvannak…
Ez egyszerûen nem igaz!
Nem elég a tíz levél az elvérzõ kisbabáról, a Hök megbízottnak is világgá kell kürtölnije, hogy a „flame hamis”… hat levelezõlistán.Ki volt az a barom állat, aki kitalálta, hogy legyen mindenkinek e-mail címe?
Fõoldal:
Code:Jelenleg 28 vendég online razoli,Most komolyan én vagyok itt egyedül? 🙂
Holnap megmondom 😀
Péter
[align=right][snapback]136776[/snapback][/align]Köszönöm szépen!
Komolyan mondom, innentõl kezdve, ha bárki olyan levelet küld nekem, aminek a tárgyában csak egyszer is szerepel az ‘fw’ string, írok egy php script-et, amivel visszaküldöm a feladóra a levelét, de vagy 100 példányban.
[align=right][snapback]136759[/snapback][/align]Erre már én is gondoltam, de sajnos a baj az, hogy akkor te is lesüllyedsz oda, hogy a hálózatot terheled értelmetlen forgalommal és a levél írója célját elérte. De (szvsz) ha egy ember ezt babonából küldi tovább, akkor azért megnézném az arcát, hogy mit kezd 100 levéllel és el tudja-e küldeni 1300 helyre. (Sajnos el. Egyszer kaptam elvelet egy ismeretlen sráctól, hasonló hoax tartalommal, mire megkérdeztem tõle, hogy kicsoda, miért és milyen alapon küld f@szságot -> válasz: ja bocsi, az egyik lánclevélben láttam a címed…)
Egy hasznos link, amit viszont elküldhetsz nekik (AMD486 mutatta ue. topikban):
http://yikes.tolna.net/hoax/
A napokban én is kaptam 10 db kisbabás és 4 fenyegetõs továbbküldõs levelet. (A feladó meg kultúrált anyázást kapott.)Hello!
Knoppix Live rendszer alatt szeretnek Chello internetet. Probalkoztam a netcardconfig -gal de nem mukodik. Mi lehet a problema?
[align=right][snapback]136683[/snapback][/align]Mi nem mûködik?! Kicsit részletesebben írd le, hogy mit csináltál és mi lett belõle
Aztán, ha van ilyen, akkor tégy egy próbát a pppoeconf nevezetû programmal.Hi!
Egy számomra megoldatlan wine probléma:
Telepíteném a Bahn nevû ügyes kis szimulátort, de az alábbi hibaüzenetet kapom ablakban, a „next”-ek után mielött elkezdené a telepítést:„External exception 80000101”
konzolon:Code:razoli@debian:~$ wine /mnt/hda6/prg/b381en.exe
Please use the registry key HKEY_CURRENT_CONFIGSoftwareFontsLogPixels
to set the screen resolution and remove the „Resolution” entry in the config file
Please use the registry key HKEY_CURRENT_CONFIGSoftwareFontsLogPixels
to set the screen resolution and remove the „Resolution” entry in the config file
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_AUTOURLDETECT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc WM_SETFONT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_LIMITTEXT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_EXLIMITTEXT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_AUTOURLDETECT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc WM_SETFONT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_LIMITTEXT: stub
fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_EXLIMITTEXT: stub
wine-pthread: run.c:522: ME_CalcRunExtent: Assertion `size.cx’ failed.
fixme:richedit:ME_ReleaseStyle all style references freed (good!)
Wine exited with a successful status
razoli@debian:~$Próbáltam mást telepíteni (Winamp 2.6), de azzal nem volt probléma. Korábban Uhu alatt futtattam szintén wine-al és ott nem volt probléma.
(ReactOS-re vajon felmászik?) -
SzerzőBejegyzés