razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: qnagy gaz a fooldallal #2019077
    razoli
    Felhasználó

      hat a cim magaaert beszel. nemlehet belepni, ill. a „kezdolap” gombra hibat jelez.
      mi tojpent?
      [align=right][snapback]136857[/snapback][/align]

      Valószínûleg valami „qrvanagy” karbantartás zajlik, de ez csak tipp 🙂

      Hozzászólás: érthetetlen winchester halál-ok. #2017367
      razoli
      Felhasználó

        Az izgalmas történet folytatódik, ugyanis továbbra is van valami probléma a partíciós táblával. Ez akkor muatkozott meg, amikor a hda1-rõl törölni akartam (FreeDos, fat32) és sehogyan sem engedte. Fsck nem tud vele mit kezdeni, hibákat talál, majd közli, hogy invaild sector number. Testdisk kimenete:

        Code:
        Disk /dev/hda – CHS 158816 16 63 – 78167 MB
        Check current partition structure
            Partition                  Start        End    Size in sectors
        check_FAT: Incorrect number of heads/cylinder 255 (FAT) != 16 (HD)
        1 * FAT32                    0   1  1  9689  15 63    9767457 [C_FREEDOS9]
        Bad ending head
        2 E extended LBA          9690   0  1 142927   7 63  134303400
        Bad ending head
        3 P Linux                142927   8  1 158307   2 63   15502725
        Bad starting head
        4 P Linux Swap           158307   3  1 158801   3 63     498015
        Bad starting head
        5 L Linux                 9690   1  1 19316   3 63    9703197 [Debian]
        Bad ending head
          X extended             19316   4  1 141381   8 63  123041835
        Bad starting head
        6 L Linux                19316   5  1 141381   8 63  123041772

        Valamint ezután:
        „ReiserFS 3.6 with standard journal, need recovery, 4738 MB”

        Kész csoda, hogy a partícióm még megvannak…

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948762
        razoli
        Felhasználó

          Ez egyszerûen nem igaz!
          Nem elég a tíz levél az elvérzõ kisbabáról, a Hök megbízottnak is világgá kell kürtölnije, hogy a „flame hamis”… hat levelezõlistán.

          Ki volt az a barom állat, aki kitalálta, hogy legyen mindenkinek e-mail címe?

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948761
          razoli
          Felhasználó

            Fõoldal:

            Code:
            Jelenleg 28 vendég online razoli,

            Most komolyan én vagyok itt egyedül? 🙂

            Hozzászólás: Wine és egy megoldatlan rejtély #2018825
            razoli
            Felhasználó

              Holnap megmondom 😀

              Péter
              [align=right][snapback]136776[/snapback][/align]

              Köszönöm szépen!

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948756
              razoli
              Felhasználó

                Komolyan mondom, innentõl kezdve, ha bárki olyan levelet küld nekem, aminek a tárgyában csak egyszer is szerepel az ‘fw’ string, írok egy php script-et, amivel visszaküldöm a feladóra a levelét, de vagy 100 példányban.
                [align=right][snapback]136759[/snapback][/align]

                Erre már én is gondoltam, de sajnos a baj az, hogy akkor te is lesüllyedsz oda, hogy a hálózatot terheled értelmetlen forgalommal és a levél írója célját elérte. De (szvsz) ha egy ember ezt babonából küldi tovább, akkor azért megnézném az arcát, hogy mit kezd 100 levéllel és el tudja-e küldeni 1300 helyre. (Sajnos el. Egyszer kaptam elvelet egy ismeretlen sráctól, hasonló hoax tartalommal, mire megkérdeztem tõle, hogy kicsoda, miért és milyen alapon küld f@szságot -> válasz: ja bocsi, az egyik lánclevélben láttam a címed…)
                Egy hasznos link, amit viszont elküldhetsz nekik (AMD486 mutatta ue. topikban):
                http://yikes.tolna.net/hoax/
                A napokban én is kaptam 10 db kisbabás és 4 fenyegetõs továbbküldõs levelet. (A feladó meg kultúrált anyázást kapott.)

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948746
                razoli
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Knoppix Live alatt chello internet #2019044
                  razoli
                  Felhasználó

                    Hello!

                    Knoppix Live rendszer alatt szeretnek Chello internetet. Probalkoztam a netcardconfig -gal de nem mukodik. Mi lehet a problema?
                    [align=right][snapback]136683[/snapback][/align]

                    Mi nem mûködik?! Kicsit részletesebben írd le, hogy mit csináltál és mi lett belõle
                    Aztán, ha van ilyen, akkor tégy egy próbát a pppoeconf nevezetû programmal.

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948741
                    razoli
                    Felhasználó

                      Hi!

                      Hozzászólás: Wine és egy megoldatlan rejtély #2018822
                      razoli
                      Felhasználó

                        Egy számomra megoldatlan wine probléma:
                        Telepíteném a Bahn nevû ügyes kis szimulátort, de az alábbi hibaüzenetet kapom ablakban, a „next”-ek után mielött elkezdené a telepítést:

                        „External exception 80000101”
                        konzolon:

                        Code:
                        razoli@debian:~$ wine /mnt/hda6/prg/b381en.exe
                        Please use the registry key HKEY_CURRENT_CONFIGSoftwareFontsLogPixels
                        to set the screen resolution and remove the „Resolution” entry in the config file
                        Please use the registry key HKEY_CURRENT_CONFIGSoftwareFontsLogPixels
                        to set the screen resolution and remove the „Resolution” entry in the config file
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_AUTOURLDETECT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc WM_SETFONT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_LIMITTEXT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_EXLIMITTEXT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_AUTOURLDETECT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc WM_SETFONT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_LIMITTEXT: stub
                        fixme:richedit:RichEditANSIWndProc EM_EXLIMITTEXT: stub
                        wine-pthread: run.c:522: ME_CalcRunExtent: Assertion `size.cx’ failed.
                        fixme:richedit:ME_ReleaseStyle all style references freed (good!)
                        Wine exited with a successful status
                        razoli@debian:~$

                        Próbáltam mást telepíteni (Winamp 2.6), de azzal nem volt probléma. Korábban Uhu alatt futtattam szintén wine-al és ott nem volt probléma.
                        (ReactOS-re vajon felmászik?)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 1,811