razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017515
    razoli
    Felhasználó

      Nem is tudom mirõl beszélsu nézz vissza azt a rák ip-t hogy mikor regisztráltam vagy amit akarsz. Itt idegesítel amikor nem tudom hogyan kell a rendszert felállítani meg minden és ilyneket mondsz rám hogy milyatam állt most beszélek elõszsör veletek. Soha az élet be nem jártam itt nem hogy segítenél inkább hogy mit csinálaj k aztán ellépek õrõk nem is fogsz látni ha ezt akarod de elmegyek análkül is ha segítenél ha ez nehezedre esik na ennyit akartam még.
      [align=right][snapback]135447[/snapback][/align]

      A baj csak az, hogy az Ip-drõl jött az User_Name féle Simthy vagyok üzenet is… <_<

      Hozzászólás: Tanulságul, mindenki számára! #2017508
      razoli
      Felhasználó

        Oks megprobálom

        Amugy Asus A7V8x-x alaplap
        Geforce 6600 Gt

        Amugy ugy fagy pl ha belépek egyik vinyomra és a könytárak között mászkálok befagy, meg megfagy a letöltés és után vele együtt az egész gép !!!

        Smithy vagyok 🙂
        [align=right][snapback]135432[/snapback][/align]

        ?
        (

        Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973521
        razoli
        Felhasználó

          Legközelebb idézd neki a netikettet…
          Ahogy nézem magára talál 🙂
          [align=right][snapback]135425[/snapback][/align]

          Hozzászólás: SuSE9.3 xterm/KDE #2016693
          razoli
          Felhasználó

            Bocs nem akartam csak még kezdõ vagyok ebben és azért kérdem meg többszõr !!! sorry akkor
            [align=right][snapback]135400[/snapback][/align]

            Csak arra akarom felhívni a figyelmedet, hogy ismerd meg elöbb a szokásokat.

            Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973519
            razoli
            Felhasználó

              Smithy fórumtárs figyelmeztetésben részesült, az elsõ három hozzászólása miatt.

              Hozzászólás: Help suse linux 9.3-m problémám #2017487
              razoli
              Felhasználó

                Nem értelek ha problémám van akkor hova írjam ??
                [align=right][snapback]135402[/snapback][/align]

                Ide a fórumba. De lehetõleg egyszer.

                Hozzászólás: Help suse linux 9.3-m problémám #2017485
                razoli
                Felhasználó

                  Hellosztok !

                  Problémám merült fel a suse 9.3-al. Nem értem hogy miért fagy le állandóan a rendszer ? Lehet ennek oka a Geforce 6600 GT grafikus kártya ?
                  Ha igen akkor ebben az esetbe mit lehet csinálni ha meg nem akkor is mi a megoldás.
                  Aki tud segíteni az írjon meg köszönöm elõre is.
                  [align=right][snapback]135395[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: SuSE9.3 xterm/KDE #2016691
                  razoli
                  Felhasználó

                    Hello

                    Tudnátok nekem segíteni a suse linux 9.3-ban !
                    A rendszer állandóan lefagy. Lehet a Geforce 6600 GT miatt ?
                    Vagy mi okoz hat még ilyet ???

                    Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2017006
                    razoli
                    Felhasználó

                      Hello sziasztok nekem segítség kellene !!

                      Feltettem a suse linux 9.3-at és a rendszer állandóan lefagy ? mit lehet ilyen kot csinálni ???
                      Talán a Geforce 6600 Gt lehet az oka ?

                      Hozzászólás: DCGUI TELEP #2017482
                      razoli
                      Felhasználó

                        HELLO! REDHAT 9-ES LINUXOM VAN DE AMIKOR DCGUI-T AKAROK R

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 1,811