Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem is tudom mirõl beszélsu nézz vissza azt a rák ip-t hogy mikor regisztráltam vagy amit akarsz. Itt idegesítel amikor nem tudom hogyan kell a rendszert felállítani meg minden és ilyneket mondsz rám hogy milyatam állt most beszélek elõszsör veletek. Soha az élet be nem jártam itt nem hogy segítenél inkább hogy mit csinálaj k aztán ellépek õrõk nem is fogsz látni ha ezt akarod de elmegyek análkül is ha segítenél ha ez nehezedre esik na ennyit akartam még.
[align=right][snapback]135447[/snapback][/align]A baj csak az, hogy az Ip-drõl jött az User_Name féle Simthy vagyok üzenet is… <_<
Oks megprobálom
Amugy Asus A7V8x-x alaplap
Geforce 6600 GtAmugy ugy fagy pl ha belépek egyik vinyomra és a könytárak között mászkálok befagy, meg megfagy a letöltés és után vele együtt az egész gép !!!
Smithy vagyok 🙂
[align=right][snapback]135432[/snapback][/align]?
(Legközelebb idézd neki a netikettet…
Ahogy nézem magára talál 🙂
[align=right][snapback]135425[/snapback][/align]Bocs nem akartam csak még kezdõ vagyok ebben és azért kérdem meg többszõr !!! sorry akkor
[align=right][snapback]135400[/snapback][/align]Csak arra akarom felhívni a figyelmedet, hogy ismerd meg elöbb a szokásokat.
Smithy fórumtárs figyelmeztetésben részesült, az elsõ három hozzászólása miatt.
Nem értelek ha problémám van akkor hova írjam ??
[align=right][snapback]135402[/snapback][/align]Ide a fórumba. De lehetõleg egyszer.
Hellosztok !
Problémám merült fel a suse 9.3-al. Nem értem hogy miért fagy le állandóan a rendszer ? Lehet ennek oka a Geforce 6600 GT grafikus kártya ?
Ha igen akkor ebben az esetbe mit lehet csinálni ha meg nem akkor is mi a megoldás.
Aki tud segíteni az írjon meg köszönöm elõre is.
[align=right][snapback]135395[/snapback][/align]Hello
Tudnátok nekem segíteni a suse linux 9.3-ban !
A rendszer állandóan lefagy. Lehet a Geforce 6600 GT miatt ?
Vagy mi okoz hat még ilyet ???Hello sziasztok nekem segítség kellene !!
Feltettem a suse linux 9.3-at és a rendszer állandóan lefagy ? mit lehet ilyen kot csinálni ???
Talán a Geforce 6600 Gt lehet az oka ?HELLO! REDHAT 9-ES LINUXOM VAN DE AMIKOR DCGUI-T AKAROK R
-
SzerzőBejegyzés