Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem ad hibát, csak megáll ott, hogy eszközkezelõ indítása. Van más linux a gépen/debian/ , a rendszerválasztóban az UHU-nál nincs benne a régi kernel. Akkor azt hiszem egy live CD-vel bepróbálkozom, olyanom még úgysincs, csak kérdés, melyik lenne a jobb, UHU 1.1 ami fent van. Vagy teljesen mindegy ?
[align=right][snapback]134486[/snapback][/align]Attól függ mit szeretnél 🙂
Ha Uhut bebootolni, ahoz elég ha Debiant indítasz, majd a /boot/grub/menu.lst file-t szerkeszted, hogy benne legyen a régi kernel is.
Live cd-bõl az Uhu live 2.2-t ajánlom (uhulivecd.linuxuser.hu) valamint a Slax-hu-t (slax-hu.atw.hu). Bootolsz velük, majd konzolon felcsatolod írhatóan (mount -o rw /dev/hdxy) azt a partíciót amin a grub van, és szerkeszted.hehe… 😀 😀 😀
jól sejtettem hogy be fogsz dõlni… 😛
a látszat erõsen csal, viszont most már értem, miért csókolomoznak az általános iskolások. :blush:
[align=right][snapback]134478[/snapback][/align]hmm, 23? (+-1)
Jo estét!
Nem tudom, hogy jó helyen -e kérdezem meg, de nincs valaki Esztergom vagy körzetébõl aki tudna nekem égetni Fedora Core 3-t vagy 4est?
adriankoooo
[align=right][snapback]134460[/snapback][/align]nézz itt szét (Hup)
vagy itt (pomm lapja)
esetleg linux.lap.huMilyen alternatíva létezik még a Linux alatti DC-zésre?
[align=right][snapback]134443[/snapback][/align]1. nem dc-zel (gondolom nem jó megoldás)
2. szétnézel ebben a topikbanMost mit csináljak: szétszedem az Ati-s topikot, majd észreveszem, hogy már fut a téma más néven itt <_<
türelem, röptetek ide pár postot az ATI-s topikból 😉
szerk: meg is van, a jobb átláthatóság érdekében szétszedtem a postokat (linket hagytam)
Akkor kezdjük korábbról a dolgot 🙂
Ezek szerint Uhu linux 1.?-ed (pontosan melyik?) van és erre próbáltál ráhúzni egy deb kiterjesztésû csomagot? Ha így van, akkor az magyarázatot ad az öszeomlásokra (ugyanis mások a függõségeik).Hát õket ismerve szerintem akkor a te szülinapod is csúszni fog egy hónapot… 😛
[align=right][snapback]134422[/snapback][/align]Bezzeg te kaptál XFce 4.2-t… <_< Nem igazság!! :P :D
wazz, pedig egymás mellett ültünk az 1. elsõ LF partyn és azt hittem 1 idõsek vagyunk 😉
pedig én már a 32-õt nyomom 😛
[align=right][snapback]134429[/snapback][/align]huhh… én 25-nél nem néztelek többnek. Nálam a kor csúszásának két oka lehetett: szakáll (avagy az ember lusta és igénytelen a vizsgaidõszakban) a másik a karikák a szemem alatt (avagy uv-zi nem is olyan jó) 🙂 🙂
-
SzerzőBejegyzés