razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kernel panic #2014298
    razoli
    Felhasználó

      Nem ad hibát, csak megáll ott, hogy eszközkezelõ indítása. Van más linux a gépen/debian/ , a rendszerválasztóban az UHU-nál nincs benne a régi kernel. Akkor azt hiszem egy live CD-vel bepróbálkozom, olyanom még úgysincs, csak kérdés, melyik lenne a jobb, UHU 1.1 ami fent van. Vagy teljesen mindegy ?
      [align=right][snapback]134486[/snapback][/align]

      Attól függ mit szeretnél 🙂
      Ha Uhut bebootolni, ahoz elég ha Debiant indítasz, majd a /boot/grub/menu.lst file-t szerkeszted, hogy benne legyen a régi kernel is.
      Live cd-bõl az Uhu live 2.2-t ajánlom (uhulivecd.linuxuser.hu) valamint a Slax-hu-t (slax-hu.atw.hu). Bootolsz velük, majd konzolon felcsatolod írhatóan (mount -o rw /dev/hdxy) azt a partíciót amin a grub van, és szerkeszted.

      Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011053
      razoli
      Felhasználó

        hehe…  😀  😀  😀
        jól sejtettem hogy be fogsz dõlni…  😛
        a látszat erõsen csal, viszont most már értem, miért csókolomoznak az általános iskolások.  :blush:
        [align=right][snapback]134478[/snapback][/align]

        hmm, 23? (+-1)

        Hozzászólás: Kernel panic #2014295
        razoli
        Felhasználó
          Hozzászólás: Fedora Core 3 #2015883
          razoli
          Felhasználó

            Jo estét!

            Nem tudom, hogy jó helyen -e kérdezem meg, de nincs valaki Esztergom vagy körzetébõl aki tudna nekem égetni Fedora Core 3-t vagy 4est?

            adriankoooo
            [align=right][snapback]134460[/snapback][/align]

            nézz itt szét (Hup)
            vagy itt (pomm lapja)
            esetleg linux.lap.hu

            Hozzászólás: Valknut #1999456
            razoli
            Felhasználó

              Milyen alternatíva létezik még a Linux alatti DC-zésre?
              [align=right][snapback]134443[/snapback][/align]

              1. nem dc-zel (gondolom nem jó megoldás)
              2. szétnézel ebben a topikban

              Hozzászólás: Panzer és az Uhu #2016647
              razoli
              Felhasználó

                Most mit csináljak: szétszedem az Ati-s topikot, majd észreveszem, hogy már fut a téma más néven itt <_<

                Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997169
                razoli
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Panzer és az Uhu #2016645
                  razoli
                  Felhasználó

                    türelem, röptetek ide pár postot az ATI-s topikból 😉

                    szerk: meg is van, a jobb átláthatóság érdekében szétszedtem a postokat (linket hagytam)

                    Hozzászólás: Panzer és az Uhu #2016644
                    razoli
                    Felhasználó

                      Akkor kezdjük korábbról a dolgot 🙂
                      Ezek szerint Uhu linux 1.?-ed (pontosan melyik?) van és erre próbáltál ráhúzni egy deb kiterjesztésû csomagot? Ha így van, akkor az magyarázatot ad az öszeomlásokra (ugyanis mások a függõségeik).

                      Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011048
                      razoli
                      Felhasználó

                        Hát õket ismerve szerintem akkor a te szülinapod is csúszni fog egy hónapot… 😛
                        [align=right][snapback]134422[/snapback][/align]

                        Bezzeg te kaptál XFce 4.2-t… <_< Nem igazság!! :P :D

                        wazz, pedig egymás mellett ültünk az 1. elsõ LF partyn és azt hittem 1 idõsek vagyunk 😉
                        pedig én már a 32-õt nyomom 😛
                        [align=right][snapback]134429[/snapback][/align]

                        huhh… én 25-nél nem néztelek többnek. Nálam a kor csúszásának két oka lehetett: szakáll (avagy az ember lusta és igénytelen a vizsgaidõszakban) a másik a karikák a szemem alatt (avagy uv-zi nem is olyan jó) 🙂 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,811