Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hellósztok.
Jah és akkor a hely ugyan az ???
U.I.: razoli ment egy mail 😀
[align=right][snapback]134385[/snapback][/align]Elvben igen (tegnap voltam ott, de épp zárva találtam õket).
Sziasztok!
Megláttam ezt az oldalt: http://ftp.fsf.hu/
és az a kérdés merült fel bennem, hogy ez miképp csinálták? Ugyanis a lap alján úgy néz ki, mint egy könyvtár szerkezete de a lap többi részén szöveg, mint egy HTML oldal. Ilyet hogy lehet csinálni?U.I.: Debian Linux-ot használok, Apache 2.0.54
Válaszotokat elõre is köszönöm:
kilincs
[align=right][snapback]134318[/snapback][/align]Ha megnézed az oldal forrását egybõl rájössz. Az csak könyvtárszerkezetnek látszik, valójában linkek egy táblázatban.
szerk: bocsesz, még táblázat sincs, csak
Sziasztok, kezdõ vagyok és ismét egy problémám van. Uhu 1.2-est használok tegnap óta és nem értem, hogy miért nem tudok írni a windowsos meghajtókra. Elvileg engedélyezve van az írás a root-nak és root-ként is vagyok belépve! Légyszíves segítsen, aki tud! Köszi!
[align=right][snapback]134319[/snapback][/align]A Wines partíció ntfs?
„Mr Torture gives pain, with his whips and his chains
he knows just what you crave – mr Torture…”
🙂Nah így talán jó lessz:
[align=right][snapback]134303[/snapback][/align]A hdd egyébként az a vincsi amin a rendszerek vannak? (sec/slave)
Nah most már tudom csatolni:
[align=right][snapback]134295[/snapback][/align]nem úgy fest… ha jól emlékszem elöbb át kell nevezni hogy .txt legyen a vége, különben a fórum nem engedi csatolni. Próbáld úgy, de ha tudod akkor azt a verziót ami egyszer már elhasalt. Aztán karbantartó rendszerrel kimented egy másik partícióra…
Akkor ottt helyem.
[align=right][snapback]134294[/snapback][/align]Helyes! 🙂
Majd dobj egy levelet majd a razoli linuxforum hu levélcímre, hogy tuti jössz-e. -
SzerzőBejegyzés