razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2015979
    razoli
    Felhasználó

      Hellósztok.

      Hozzászólás: Panzer és az Uhu #2016642
      razoli
      Felhasználó
        Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011042
        razoli
        Felhasználó
          Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011041
          razoli
          Felhasználó

            Jah és akkor a hely ugyan az ???
            U.I.: razoli ment egy mail 😀
            [align=right][snapback]134385[/snapback][/align]

            Elvben igen (tegnap voltam ott, de épp zárva találtam õket).

            Hozzászólás: Apache – FTP #2016596
            razoli
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Megláttam ezt az oldalt: http://ftp.fsf.hu/
              és az a kérdés merült fel bennem, hogy ez miképp csinálták? Ugyanis a lap alján úgy néz ki, mint egy könyvtár szerkezete de a lap többi részén szöveg, mint egy HTML oldal. Ilyet hogy lehet csinálni?

              U.I.: Debian Linux-ot használok, Apache 2.0.54

              Válaszotokat elõre is köszönöm:
              kilincs
              [align=right][snapback]134318[/snapback][/align]

              Ha megnézed az oldal forrását egybõl rájössz. Az csak könyvtárszerkezetnek látszik, valójában linkek egy táblázatban.

              szerk: bocsesz, még táblázat sincs, csak

              Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2015953
              razoli
              Felhasználó

                Sziasztok, kezdõ vagyok és ismét egy problémám van. Uhu 1.2-est használok tegnap óta és nem értem, hogy miért nem tudok írni a windowsos meghajtókra. Elvileg engedélyezve van az írás a root-nak és root-ként is vagyok belépve! Légyszíves segítsen, aki tud! Köszi!
                [align=right][snapback]134319[/snapback][/align]

                A Wines partíció ntfs?

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948676
                razoli
                Felhasználó

                  „Mr Torture gives pain, with his whips and his chains
                  he knows just what you crave – mr Torture…”
                  🙂

                  Hozzászólás: Boot hiba #2016585
                  razoli
                  Felhasználó

                    Nah így talán jó lessz:
                    [align=right][snapback]134303[/snapback][/align]

                    A hdd egyébként az a vincsi amin a rendszerek vannak? (sec/slave)

                    Hozzászólás: Boot hiba #2016583
                    razoli
                    Felhasználó

                      Nah most már tudom csatolni:
                      [align=right][snapback]134295[/snapback][/align]

                      nem úgy fest… ha jól emlékszem elöbb át kell nevezni hogy .txt legyen a vége, különben a fórum nem engedi csatolni. Próbáld úgy, de ha tudod akkor azt a verziót ami egyszer már elhasalt. Aztán karbantartó rendszerrel kimented egy másik partícióra…

                      Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011035
                      razoli
                      Felhasználó

                        Akkor ottt helyem.
                        [align=right][snapback]134294[/snapback][/align]

                        Helyes! 🙂
                        Majd dobj egy levelet majd a razoli linuxforum hu levélcímre, hogy tuti jössz-e.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,111-1,120 / 1,811