Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mindenesetre áttettem a Mandrake-es topikba.
Továbbá célszerû SCSI disk támogatást is belevenni
Na akkor pontosítsunk:
2005 május 21 (szombat) 16:00, helyszín: Cardigan teaház (1065 Budapest, Jókai u. 28.)
Találkozhatunk 15:55-kor a Nyugati téren.
Egy kis útbaigazítás: http://razoli.web.elte.hu/lfhu/ (az alján található két gagyi térkép is, az egyiken alig látható pirossal a cél bejelölve) 🙂
A hely 16:00-kor nyit, tehát korábban nem célszerû menni. Majd írok hírt is belõle.
(további jelentkezõk írjanak emailt)Egy roppant egyszerû kérdésem lenne: hogyan lehet SuSE-ben screenshotot csinálni? Mûxik valahogyan a PrintScreen gomb???
Eljutottam oda, hogy debian alol bent vagyok az UHU-ban es atneztem a kernelt amit elrontottam. A make bzImage parancs kiadásakor lefutó sorok közt ezt olvastam ki többször is :
cat : /dev/null: nem létezõ file vagy könyvtár. Vajon mi lehet ez és talán itt van a probláma ?UI – utánanéznék a google-on, de a netemmel is gond van, örülök, hogy ezt az oldalt behozza éppen …
[align=right][snapback]134566[/snapback][/align]Javaslom, hogy Debian alól csak azt oldd meg, hogy az Uhu induljon a régi kernellel és Uhuból piszkáld az új Uhu-kernelt.
Látom nem bírtok magatokkal 🙂
Nos, a hely megvan, megyünk oda ahova múltkor 16:00-ra (azaz nyitásra), hamarosan (1-2 nap) hírt is szülök belõle. Akimégnemjelentkezett(ésjönne)aztegyemeg.
Valamint gyûjtsetek témákat is amirõl irányozottan beszélni szeretnénk majd 🙂Beszéltem az állatkerttel is, de sajnos nem megoldható, hogy pingvint kölcsönözzönk 🙁 (Még jó, hogy nem bsd-s találkozó lesz, az ördög sem lehet egyszerû „sztárvendég”)
Szerintünk sok mindenben. az UHU oldalán elolvashatod mi is változott az új kiadásban.
//OFF
Chaser? rég láttunk… 😀
[align=right][snapback]134558[/snapback][/align]Ezt én tegnap még nem mertem megkockáztatni, bár erõs gyanú ütötte fel fejét bennem 😉
Most hirtelen csak ez a hupos cikk jut az eszembe.
Olyasmi lehet, hogy vitte magával a cat a kiinduló partíció adatait. Szerintem (ha lehetséges) írd vissza cat-tal a kisebb partra, majd dd-vel küld vissza a 20G-sre. Lehet, hogy ha csinálsz dd-vel a mostaniról egy képet (valószínûleg 8Gb-nek látja), majd ha szükséges akkor a partíció méreteit helyre állítod és vissza dd-zed, akkor látni fogja a teljes területet. De ez csak egy ötlet.
-
SzerzőBejegyzés