razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: MAndrakae DNS (BIND9) Help! #2016861
    razoli
    Felhasználó

      Mindenesetre áttettem a Mandrake-es topikba.

      Hozzászólás: Usb adattároló (sda) #2015094
      razoli
      Felhasználó

        Továbbá célszerû SCSI disk támogatást is belevenni

        Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011072
        razoli
        Felhasználó

          Na akkor pontosítsunk:

          2005 május 21 (szombat) 16:00, helyszín: Cardigan teaház (1065 Budapest, Jókai u. 28.)
          Találkozhatunk 15:55-kor a Nyugati téren.
          Egy kis útbaigazítás: http://razoli.web.elte.hu/lfhu/ (az alján található két gagyi térkép is, az egyiken alig látható pirossal a cél bejelölve) 🙂
          A hely 16:00-kor nyit, tehát korábban nem célszerû menni. Majd írok hírt is belõle.
          (további jelentkezõk írjanak emailt)

          Hozzászólás: screenshot #2016684
          razoli
          Felhasználó

            Egy roppant egyszerû kérdésem lenne: hogyan lehet SuSE-ben screenshotot csinálni? Mûxik valahogyan a PrintScreen gomb???

            Hozzászólás: gyors segítségkérés – tömörítés #2016669
            razoli
            Felhasználó
              Hozzászólás: Kernel panic #2014302
              razoli
              Felhasználó

                Eljutottam oda, hogy debian alol bent vagyok az UHU-ban es atneztem a kernelt amit elrontottam. A make bzImage parancs kiadásakor lefutó sorok közt ezt olvastam ki többször is :
                cat : /dev/null: nem létezõ file vagy könyvtár. Vajon mi lehet ez és talán itt van a probláma ?

                UI – utánanéznék a google-on, de a netemmel is gond van, örülök, hogy ezt az oldalt behozza éppen …
                [align=right][snapback]134566[/snapback][/align]

                Javaslom, hogy Debian alól csak azt oldd meg, hogy az Uhu induljon a régi kernellel és Uhuból piszkáld az új Uhu-kernelt.

                Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011064
                razoli
                Felhasználó

                  Látom nem bírtok magatokkal 🙂
                  Nos, a hely megvan, megyünk oda ahova múltkor 16:00-ra (azaz nyitásra), hamarosan (1-2 nap) hírt is szülök belõle. Akimégnemjelentkezett(ésjönne)aztegyemeg.
                  Valamint gyûjtsetek témákat is amirõl irányozottan beszélni szeretnénk majd 🙂

                  Beszéltem az állatkerttel is, de sajnos nem megoldható, hogy pingvint kölcsönözzönk 🙁 (Még jó, hogy nem bsd-s találkozó lesz, az ördög sem lehet egyszerû „sztárvendég”)

                  Hozzászólás: Beállítások kezdõknek #2015986
                  razoli
                  Felhasználó

                    Szerintünk sok mindenben. az UHU oldalán elolvashatod mi is változott az új kiadásban.

                    //OFF

                    Chaser? rég láttunk… 😀
                    [align=right][snapback]134558[/snapback][/align]

                    Ezt én tegnap még nem mertem megkockáztatni, bár erõs gyanú ütötte fel fejét bennem 😉

                    Hozzászólás: Ubuntu notebookra #2016660
                    razoli
                    Felhasználó

                      Most hirtelen csak ez a hupos cikk jut az eszembe.

                      Hozzászólás: cat – tal tükrözött rendszer probléma #2016651
                      razoli
                      Felhasználó

                        Olyasmi lehet, hogy vitte magával a cat a kiinduló partíció adatait. Szerintem (ha lehetséges) írd vissza cat-tal a kisebb partra, majd dd-vel küld vissza a 20G-sre. Lehet, hogy ha csinálsz dd-vel a mostaniról egy képet (valószínûleg 8Gb-nek látja), majd ha szükséges akkor a partíció méreteit helyre állítod és vissza dd-zed, akkor látni fogja a teljes területet. De ez csak egy ötlet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 1,811