razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011033
    razoli
    Felhasználó

      Csak egy kérdés.

      Itt csak hardcore linuxosok vannak vagy mehet bárki?

      Csak azért mert ha átmegy szakmai dumába akkor sokan csak lesni fognak mint Rozi a moziba.
      [align=right][snapback]134288[/snapback][/align]

      Hááát a Linuxos is csak ember :)))
      Szóval egy kötetlen sörözés, ami téma felmerül azt kivesézzük. Igazából a linux illetve a fórum az ami összeköti a jelenlevõket.
      Egyszóval nem lesz fordítsunk-kernelt-fejben feladat 🙂

      Hozzászólás: Boot hiba #2016579
      razoli
      Felhasználó

        Partition magic-el particionáltam úgy ahogy azt az uhu cd-n olvastam egy winyón van a két oprendszer de külön partíció.

        Hdd3-on van ha jól emléxem a pingvin.
        [align=right][snapback]134285[/snapback][/align]

        Na, akkor kezdjük ott, hogy milyen IDE eszköz és hol található a gépedben? (Primari/Sec Master/Slave) A vinyókon hány és milyen méretû/tipusú (fat/ntfs/ext3/…) partíció található? Minnél több információt adsz, annál nagyobb a valószínûsége, hogy segítséget kapsz 🙂

        Hozzászólás: Boot hiba #2016577
        razoli
        Felhasználó

          Sajnos bebootolni nem tudok mert ezt a HIBA

          Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972718
          razoli
          Felhasználó

            Vilmos021 által a Hibajelentések alatt nyitott Help! címû topikot mozgattam a Slackware topikokhoz és nevet váltott (Slax – segítség). Linket nem hagytam.
            Ezt a Helpes dolgot kezdem nagyon nem szeretni

            Hozzászólás: Slax – segítség #2016568
            razoli
            Felhasználó

              Ok.
              A slax linuxról van szó.
              [align=right][snapback]134279[/snapback][/align]

              Live? Akkor menüben keress olyat a beállításoknál, hogy pppoeconf vagy ppp setup. Másik: konzolon rootként ‘pppoeconf’ vagy ‘adsl-setup’ valamelyik a kettõ közül.

              Hozzászólás: Hálózatos játék #2016555
              razoli
              Felhasználó

                Ha a Warcraft 2 linuxos verzó támogat hálózatot akkor már van egy.
                bõvebben: http://jatekport.linuxuser.hu

                Hozzászólás: Boot hiba #2016575
                razoli
                Felhasználó

                  Sziasztok!

                  A minap telepítettem fel az uhu 1.2-t xp mellé. Minden szép és jó, fut az xp is +az uhu is. Vagyis nem egésszen. A linux csak az elsõ índításig mûxik akkor minden jó benne meg stb. De ha nyomok egy restartot akkor egy csomó hiba üzit ír ki vagyis csak egyfajtát de annak a végén van egy szám ami mindig növexik. Ha újrarakom megint csak ez a jelenség. Az xp-nek pedig semmi baja.
                  Miért van ez?

                  Köszi elõre is!
                  [align=right][snapback]134273[/snapback][/align]

                  Nem tudom, de ha a hibaüzenetet esetleg bepostolod, akkor többet fogunk tudni. Sõt ha be tudod bootolni, akkor a /var/log/syslog állományt is csatold

                  Hozzászólás: Slax – segítség #2016566
                  razoli
                  Felhasználó

                    Lenne 2 kérdésem.
                    1.Hol lehet csatlakozni? Sehol nem találom az adsl csatlakozási helyet. 🙁
                    2.Nekem 60hz-n megy a linux. Ezt hogy lehet megoldani hogy 75,vagy több herzen menjen?

                    Válaszokat elõre is köszönöm!!
                    [align=right][snapback]134271[/snapback][/align]

                    Hi!
                    Rossz helyen nyitottál témát, ez a topik magával a fórummal (és hibáival) foglalkozik. Kérlek máskor figyelj jobban, valamint a topik címe legyen beszédesebb mint „help!”

                    Olvasd el a netikettünket, hogy megismerd a szokásokat/szabályokat. Ha kérdezel, akkor kicsit konkrétabban, mert most azt sem tudom milyen Linuxod van így a témát sem tudom hova mozgatni.
                    Köszönöm.

                    Hozzászólás: Linux tanfolyam. #1978199
                    razoli
                    Felhasználó

                      Hozzászólás: Quake3 + Egér + Suse9.0 #1932351
                      razoli
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 1,811