Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak egy kérdés.
Itt csak hardcore linuxosok vannak vagy mehet bárki?
Csak azért mert ha átmegy szakmai dumába akkor sokan csak lesni fognak mint Rozi a moziba.
[align=right][snapback]134288[/snapback][/align]Hááát a Linuxos is csak ember :)))
Szóval egy kötetlen sörözés, ami téma felmerül azt kivesézzük. Igazából a linux illetve a fórum az ami összeköti a jelenlevõket.
Egyszóval nem lesz fordítsunk-kernelt-fejben feladat 🙂Partition magic-el particionáltam úgy ahogy azt az uhu cd-n olvastam egy winyón van a két oprendszer de külön partíció.
Hdd3-on van ha jól emléxem a pingvin.
[align=right][snapback]134285[/snapback][/align]Na, akkor kezdjük ott, hogy milyen IDE eszköz és hol található a gépedben? (Primari/Sec Master/Slave) A vinyókon hány és milyen méretû/tipusú (fat/ntfs/ext3/…) partíció található? Minnél több információt adsz, annál nagyobb a valószínûsége, hogy segítséget kapsz 🙂
Sajnos bebootolni nem tudok mert ezt a HIBA
Vilmos021 által a Hibajelentések alatt nyitott Help! címû topikot mozgattam a Slackware topikokhoz és nevet váltott (Slax – segítség). Linket nem hagytam.
Ezt a Helpes dolgot kezdem nagyon nem szeretniOk.
A slax linuxról van szó.
[align=right][snapback]134279[/snapback][/align]Live? Akkor menüben keress olyat a beállításoknál, hogy pppoeconf vagy ppp setup. Másik: konzolon rootként ‘pppoeconf’ vagy ‘adsl-setup’ valamelyik a kettõ közül.
Ha a Warcraft 2 linuxos verzó támogat hálózatot akkor már van egy.
bõvebben: http://jatekport.linuxuser.huSziasztok!
A minap telepítettem fel az uhu 1.2-t xp mellé. Minden szép és jó, fut az xp is +az uhu is. Vagyis nem egésszen. A linux csak az elsõ índításig mûxik akkor minden jó benne meg stb. De ha nyomok egy restartot akkor egy csomó hiba üzit ír ki vagyis csak egyfajtát de annak a végén van egy szám ami mindig növexik. Ha újrarakom megint csak ez a jelenség. Az xp-nek pedig semmi baja.
Miért van ez?Köszi elõre is!
[align=right][snapback]134273[/snapback][/align]Nem tudom, de ha a hibaüzenetet esetleg bepostolod, akkor többet fogunk tudni. Sõt ha be tudod bootolni, akkor a /var/log/syslog állományt is csatold
Lenne 2 kérdésem.
1.Hol lehet csatlakozni? Sehol nem találom az adsl csatlakozási helyet. 🙁
2.Nekem 60hz-n megy a linux. Ezt hogy lehet megoldani hogy 75,vagy több herzen menjen?Válaszokat elõre is köszönöm!!
[align=right][snapback]134271[/snapback][/align]Hi!
Rossz helyen nyitottál témát, ez a topik magával a fórummal (és hibáival) foglalkozik. Kérlek máskor figyelj jobban, valamint a topik címe legyen beszédesebb mint „help!”Olvasd el a netikettünket, hogy megismerd a szokásokat/szabályokat. Ha kérdezel, akkor kicsit konkrétabban, mert most azt sem tudom milyen Linuxod van így a témát sem tudom hova mozgatni.
Köszönöm.„
-
SzerzőBejegyzés