Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
up!
[align=right][snapback]133938[/snapback][/align]grrr
Ez itt nem szokás, úgyhogy légyszíves máskor ne. Ha majd valaki tud segíteni, akkor segít…„1) Mi az az insmod ?”
man insmod:
insmod — simple program to insert a module into the Linux Kernel
vagyis modult tudsz a kernelhez illeszteni. Ha jól látom nem találja az ip_tables modult a kernelben.
Bele van forgatva?2) Hogyan tudom beállítani az IP táblát ?
sajnos most csak ezt tudom, de volt valahol egy jó kis leírás: iptables3) Mit kell telepítenem ?
„Perhaps iptables or your kernel needs to be upgraded.”
„This may indicate that your kernel does not support IPtables.”
Vagyis lehet, hogy érdemes lenne egy kernel frissítést végrehajtani.
Sok sikertxnview nálam elég instabil volt, sokszor elszállt. azt a convert-t honna lehet letölteni?
[align=right][snapback]133924[/snapback][/align]convert nincs benne az alap rendszerben, vagy valamelyik cd-n? Akkor gondolom a disztró oldaláról tölthetõ egy rpm állomány, vagy akárhonnan a google segítségével.
Hát, nem igazán pörög a topik… 🙁
Többiek? Nem erõltetem, ha nem megy (max sörözünk hatan egy jót :))sziasztok
hogyan lehet sok képet átméretezni egyszerre? valamilyen kis programocska vagy szkript kéne
[align=right][snapback]133872[/snapback][/align]Ha grafikus akkor meg xnview
Sziasztok!
Valaki somogy megyében nincs, aki pörkölne nekem egy 9.3 DVD-t vagy DVD-ket? Ha nincs, akkor távolabbi is jó, csak küldjön egy mailt és küldöm a DVD-ket…
Elõre is köszönöm a segítséget…
[align=right][snapback]133790[/snapback][/align]Van valaki, akinek +van a 9.3 és ki tudná írni nekem dvd-re?
Csak írd meg a címed és küldöm a dvd-t.
[align=right][snapback]133832[/snapback][/align]Elsõsorban itt nézzetek szét:
http://pomm.tk, konkrétabban ezen a lapon
Esetleg még a linux.lap.hu-n nézzetek szét, bár az ottani lehetõségek inkább fizetõsek…Mi lehet a hiba?
[align=right][snapback]133827[/snapback][/align]Szerintem az átváltásnál veszik el pár mega. Ha abból indulunk ki, hogy 512.000.000Byte memória van, akkor azt osztva 1024-el: 500.000 Kbyte /1024 = 488,28 Mb
Valami ilyesmi lehet nálad is. A memórián a mérete byte-ban vagy Mbyte-ban megadva?szerk: swappal jártam így régebben: megadtam 256000000Byte-ot, és meglepve néztem, hogy a swap hivatalos mérete 243Mb 🙂
Ti nyomtok következõ adagot?
Részemrõl igen.
[align=right][snapback]133726[/snapback][/align]Persze, ha rendszeresen nem is, de fogok
Bepe blogját olvashattuk…
[align=right][snapback]133676[/snapback][/align]Akartam, de nem mertem beírni (pont ugyanezt)
Viszont copypaste továbbra is… hmm nem is teljesen ugyanaz. 🙂 -
SzerzőBejegyzés