Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a vinfos jogos, mert a w*****s név illetéktelen használatát büntetik!! Egyébként is szar az egész.
[align=right][snapback]133510[/snapback][/align]Amennyiben megvetted, úgy élhetsz kritikával, de célszerû nem ezen a fórumon, mert nem azzal foglalkozik.
Vedd meg vagy szerezd be máshonnan :ph34r: 🙂
[align=right][snapback]133509[/snapback][/align]Vedd meg…
Ismételten csak nekem kell bocsánatot kérnem helyetted: miért én olvassam újra?
Nem lehetne megoldani, hogy mielõtt a hülyeséget elkülditek, tik magatok végigolvasnátok?
He?
[align=right][snapback]133500[/snapback][/align]és akkor még a vinfosozás miatt még nem is szóltam 🙂
üdv mindenkinek.
van 1 Nvidia GeForce MX 440se -s VGA kártyám, + 1 SUSE LINUX 9.2-esem (DVD)
most álltalm át linuxra több év vinfos :S után.
a legnagyobb gondom az hogy amikor telepítettem a rendszert telepítette a VGA kártyát is. csak rosszul. 1 idõ után arra lettem figyelmes, hogy a kép a monitoron elkezdett meglépni jobbra. újraindítás, és egy kis idõ múlva megint elindult.
ezen megriadva leszedtem a 3D-t és minden jó lett.
A gondom ott kezdõdik hogy nem tudom visszarakni. az Nvidia honlapján van 1 forrás fájl amiból föl lehet telepíteni, de azal elõvigyázatosságból nem kezdek mert már néhányat a suse korábbi verziói közül hazavágtam vele.Tudnátok segíteni hogyan telepítsem? ezt a fórumot már 3. napja nézegetem ez ügyben, de nem sok mindent (szinte semmit) találtam bajomra. a Google-n se voltam szerencsésebb!
Ha tudnátok ajánlani valami RPM félét, vagy valami hasonlót….
[align=right][snapback]133474[/snapback][/align]Ja és a leírásban benne van hogy megy a cedegával a redalert 2 Yuri, de nekem ne akarja telepíteni. Mindig elszáll.
Próbáld újra. Hátha.
Más értelmes hozzászólás?
fellow!
A neved alatt a poháron a te képed van? Mert kb. akkora tapló lehetsz!
Nem is beszélve kisbetu -rõl!Nem is jövök többet ebbe a fórumba. Itt a legtöbb moderátor bunkó!!!!
Kössz a semmit <_< Acool!
[align=right][snapback]133417[/snapback][/align]Nekem nem fogsz hiányozni, csak tartsd meg a szavad. Ezt mint bunkó tapló moderátor mondom.
Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy szeretnék csevegni UHU alatt a barátaimmal akaiknek WIN XP fut a gépükön.Ez csak ugy megoldható,ha kilépek az UHU-ból be IKSZPCode:debian:/home/razoli#
Display all 1764 possibilities? (y or n)
debian:/home/razoli# exit
exit
razoli@debian:~$
Display all 1513 possibilities? (y or n)Ha már mindenki beidézte… eddig nekem van a legkevesebb 😀
Lehetséges az, hogy az @x€l€roék sávot szélesítettek? Ugyanis upgrade 121-125Kval jött ma..
bepe:~$ #
bepe:~$ su root
Jelszó:
root:/home/bepe# #
root:/home/bepe# exit
exit
bepe:~$LOL. 🙂
[align=right][snapback]133225[/snapback][/align]Ezt most csak én nem értem, vagy te sem vagy senki sem?
(terminálon nyomj kétszer tabot – akár rootként akár userként (rootként ugye több lesz))A topik címét átneveztem beszédesebbre, hogy a fõoldalon is egyértelmû legyen a tartalma.
-
SzerzőBejegyzés