razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Cedega #1962642
    razoli
    Felhasználó

      a vinfos jogos, mert a w*****s név illetéktelen használatát büntetik!! Egyébként is szar az egész.
      [align=right][snapback]133510[/snapback][/align]

      Amennyiben megvetted, úgy élhetsz kritikával, de célszerû nem ezen a fórumon, mert nem azzal foglalkozik.

      Hozzászólás: Winex fordítási probléma #1968462
      razoli
      Felhasználó

        Vedd meg vagy szerezd be máshonnan :ph34r: 🙂
        [align=right][snapback]133509[/snapback][/align]

        Vedd meg…

        Hozzászólás: Cedega #1962637
        razoli
        Felhasználó

          Ismételten csak nekem kell bocsánatot kérnem helyetted: miért én olvassam újra?
          Nem lehetne megoldani, hogy mielõtt a hülyeséget elkülditek, tik magatok végigolvasnátok?
          He?
          [align=right][snapback]133500[/snapback][/align]

          és akkor még a vinfosozás miatt még nem is szóltam 🙂

          Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985279
          razoli
          Felhasználó

            üdv mindenkinek.
            van 1 Nvidia GeForce MX 440se -s VGA kártyám, + 1 SUSE LINUX 9.2-esem (DVD)
            most álltalm át linuxra több év vinfos :S után.
            a legnagyobb gondom az hogy amikor telepítettem a rendszert telepítette a VGA kártyát is. csak rosszul. 1 idõ után arra lettem figyelmes, hogy a kép a monitoron elkezdett meglépni jobbra. újraindítás, és egy kis idõ múlva megint elindult.
            ezen megriadva leszedtem a 3D-t és minden jó lett.
            A gondom ott kezdõdik hogy nem tudom visszarakni. az Nvidia honlapján van 1 forrás fájl amiból föl lehet telepíteni, de azal elõvigyázatosságból nem kezdek mert már néhányat a suse korábbi verziói közül hazavágtam vele.

            Tudnátok segíteni hogyan telepítsem? ezt a fórumot már 3. napja nézegetem ez ügyben, de nem sok mindent (szinte semmit) találtam bajomra. a Google-n se voltam szerencsésebb!
            Ha tudnátok ajánlani valami RPM félét, vagy valami hasonlót….
            [align=right][snapback]133474[/snapback][/align]

            Hozzászólás: Call of Duty + cedega #2004380
            razoli
            Felhasználó

              Ja és a leírásban benne van hogy megy a cedegával a redalert 2 Yuri, de nekem ne akarja telepíteni. Mindig elszáll.

              Próbáld újra. Hátha.

              Más értelmes hozzászólás?

              fellow!
              A neved alatt a poháron a te képed van? Mert kb. akkora tapló lehetsz!
              Nem is beszélve kisbetu -rõl!

              Nem is jövök többet ebbe a fórumba. Itt a legtöbb moderátor bunkó!!!!

              Kössz a semmit  <_< Acool!
              [align=right][snapback]133417[/snapback][/align]

              Nekem nem fogsz hiányozni, csak tartsd meg a szavad. Ezt mint bunkó tapló moderátor mondom.

              Hozzászólás: MSN UHU alatt? #2015538
              razoli
              Felhasználó

                Sziasztok!
                Olyan problémám lenne hogy szeretnék csevegni UHU alatt a barátaimmal akaiknek WIN XP fut a gépükön.Ez csak ugy megoldható,ha kilépek az UHU-ból be IKSZP

                Hozzászólás: UHU 1.2 #2014854
                razoli
                Felhasználó
                  Code:
                  debian:/home/razoli#
                  Display all 1764 possibilities? (y or n)
                  debian:/home/razoli# exit
                  exit
                  razoli@debian:~$
                  Display all 1513 possibilities? (y or n)

                  Ha már mindenki beidézte… eddig nekem van a legkevesebb 😀

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948657
                  razoli
                  Felhasználó

                    Lehetséges az, hogy az @x€l€roék sávot szélesítettek? Ugyanis upgrade 121-125Kval jött ma..

                    Hozzászólás: UHU 1.2 #2014851
                    razoli
                    Felhasználó

                      bepe:~$ #
                      bepe:~$ su root
                      Jelszó:
                      root:/home/bepe# #
                      root:/home/bepe# exit
                      exit
                      bepe:~$

                      LOL.  🙂
                      [align=right][snapback]133225[/snapback][/align]

                      Ezt most csak én nem értem, vagy te sem vagy senki sem?
                      (terminálon nyomj kétszer tabot – akár rootként akár userként (rootként ugye több lesz))

                      Hozzászólás: Kérdés?? – képnézegetõk #2015388
                      razoli
                      Felhasználó

                        A topik címét átneveztem beszédesebbre, hogy a fõoldalon is egyértelmû legyen a tartalma.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 1,811