Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ciao, ezekkel lehet olyat is, hogy egyszerre több képet méretezel, nevezel át?
[align=right][snapback]133172[/snapback][/align]az xnview tudja (mindig azt szoktam használni erre) – kiválasztod a könyvtárat, ahol a képek vannak (jó tanács: mindig legyen másolat róluk, ha nem átnevezõsen csinálod 🙂 ), majd a mûveletet (resize, ha jól emlékszem) és már meg is vannak.
WTF!?

Virágnyelv?

Nos hát akkor mi az idõpont?? 😀 Mert nekem mind1 ha hétvége 😀
[align=right][snapback]133028[/snapback][/align]Még csak körvonalazva ismert, jelenleg a 21-22-i hétvége a tuti. A szombati nap szerintem esélyesebb.
Annyit fûznék hozzá, hogy legközelebb linkeld, vagy legjobb, ha csatolod egy txt fileban, mert nagyon hosssszú lett.
[align=right][snapback]132843[/snapback][/align]Olvastad?!
Jó,nem mondtam,de annyira nem vagyok láma,hogy a program honlapján(ha van) ne nézzek szét
[align=right][snapback]132979[/snapback][/align]No, meddig jutottál? Ha jól értem elakadtál. Hol, mit csináltál addig?
Közben leszedtem a tar.gz-t én is, avan benne egy readme, meg egy install.txt – eszerint elõször be kell szerezni egy wxPython-t „install wxPython – http://wxpython.org/”
A readme leírja, hogy mit és hogyan kell csinálni lépésrõl lépésre.Persze hogy mountoltam.
Tele is van a cd cuccokal.
Be is tölti csak nem tudom semmivel megnézni ,megnyini lehet de üres mappát mutat.
A meghajtó és a lemezek is jók mert mondom más oprendszer alatt simán megy a dolog.
Amugymeg errõl a meghajtóról telepítettem a rendszert.
Nem igazán értem mi a kínja?
[align=right][snapback]132964[/snapback][/align]Konzolon mc-ben nézted?
próbáld meg, hogy lecsatolod, majd kézzel felcsatolod:
umount /mnt/
mount /mnt/
ha nem megy, akkor rootként:
mount -o ro /dev/hdx /mnt/
x={a,b,c,d}, ahol a cd vanvan még:
Nyolc legrosszabb dolog, ami a természetgyógyásznál történhet az emberrel1. A varázsvesszõvel kiszúrja a szemed, pedig lumbágóval mentél oda.
2. A felírt gyógynövénytea keverékben vegeta és grill fûszerkeverék is szerepel.
3. Mivel a doktor nem beszél magyarul, tolmácsra van szükség, a két órás kezelés végén
azonban a tolmács gyógyul meg.
4. Amióta az akupunktúrás kezelés tart, nem tudsz folyadékot inni, mert kifolyik a lyukakon.
5. 42 féle gyógyszert írnak fel, mert írisz diagnosztika közben nem vetted le a napszemüveged.
6. Kozmikus energia átadás közben leég a szemöldököd, és lábadra sül a mûszálas tornacipõ.
7. Miközben a telihold idején aranyered kakastollal ecseteled az erkélyen, kijönnek a szomszédok.
8. A számla összege para úton négy nullával bõvül a kiállítástól a pénztárig.Nyolc dolog, amit a vízisíedzõ sosem mond el neked
1. A motorcsónak vezetõk üvöltetik a zenét, és sosem fordulnak vissza.
2. Nyolcvan kilométer per óra felett nem lehet fájdalommentesen spárgázni.
3. A víz is csúszik.
4. Kanyarodáskor a beton hullámtörõn csak a haladók tudnak átugratni, a kezdõk fejjel
nekicsapódnak.
5. A sílécért neked kell visszaúsznod, ha elhagyod.
6. A filmekben a két tartályhajó között elsiklást négy kamerával veszik fel, öt felvétel során.
7. Nyolcvannál teljesen más élmény, amikor a szemedbe repül egy sirály.
8. Az életmentõ mellény, akár a repülõn, csak akkor ér valamit, ha élve kerülsz a vízbe.😮 Most már értem. Tehát a NONUS azért jó nekem, mert nem US :icon_redface: Hogy hogy erre nem jöttem rá … Kösz!
[align=right][snapback]132962[/snapback][/align]a nonusról és az egész debian telepítésrõl bõvebb információt itt kapsz – olvasd át, érdemes
Valaki?
[align=right][snapback]132959[/snapback][/align]Erre már mintha mondtam volna, hogy lehetõleg hanyagoljuk… Majd jön erre valaki és válaszol, amúgy meg rtfm.
Nem mondod…..
Onnan már letöltöttem,csak nem tudom felrakni.A keresõben meg nem találok rpm-eset
[align=right][snapback]132969[/snapback][/align]Igen?
Ez maga a program?Nincs kezelõfelülete?Hogy kell ezt használni?
[align=right][snapback]132927[/snapback][/align]Ez maga a program – ez a kezelõfelülete. Többet tudsz meg egy ‘man ‘ paranccsal bármelyik programról. Ha kapcsoló (‘-xy’) nélkül futtatod, akkor kiírja a lehetõségeket. (A Linuxos programok parancssorból is vezérelhetõek gui nélkül).
Ezt valahogy így kell használni:
dctc -n -e -s -d … böngészd át a helpjét (amit beidéztél) -
SzerzőBejegyzés