razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922714
    razoli
    Felhasználó

      Nyolc legrosszabb mondat, amit egy állásinterjún mondhatunk

      1. Ne haragudjon mielott a hosszadalmas bemutatkozásba fognánk, elárulná, hogy meglehet-e nekem
      a havi nettó ötszáz?
      2.

      Hozzászólás: vicc #1922708
      razoli
      Felhasználó

        Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretné az ember meztelenül látni?
        Ha nem tudod meggyõzni, zavard össze õket!
        Miért van az, hogy a tudósok értelmes életet a Földön K

        Hozzászólás: debian+grub #1926483
        razoli
        Felhasználó

          Szóval próbáld meg megnyitni a fenti linket explórerrel (vagy akár operával) :))hihihi:))
          [align=right][snapback]132848[/snapback][/align]

          No, vágom! Szóval a könyvtárnév tartalmazza a kérdéses karaktert, így az említett böngészõ(k) két könyvtárnak értelmezi(k) 🙂
          (Se Operám se Explorerem nincs)

          Hozzászólás: Hogyan kell használni a winexet? #2014660
          razoli
          Felhasználó

            Hello még mindig a Dreamweaver a problémám, kitartóan próbálkozok, de még nem jó 🙁
            Most a telepítésnél az a probléma, hogy a következõ szöveget írja ki:

                            ‘The Installshield Engine (iKernel.exe) could not be launched’

            Pedig meg van a fájl(iKernel.exe).
            Már utána olvasgattam kûlföldi fórumokon is, de sehol se írják le mit csináljak.
            [align=right][snapback]132840[/snapback][/align]

            A Dreamweawer milyen program? (nem ismerem) Biztosan van alternatívája. Addig meg esetleg ír le, hogy mit és hogyan próbáltál, minek mi lett az eredménye (hogyan futtattad…)

            Valaki segitsen plíííííííííííz :ph34r:

            Ha lehet, akkor azt a rohadt sok íííííííííííííííííííí-t hagyagold máskor. Köszi! <_<
            (Mellesleg valaki árulja már el miért olyan menõ ez az angolozás -help me, plíz…)

            Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997139
            razoli
            Felhasználó

              Annyit fûznék hozzá, hogy legközelebb linkeld, vagy legjobb, ha csatolod egy txt fileban, mert nagyon hosssszú lett.

              Hozzászólás: debian+grub #1926480
              razoli
              Felhasználó

                lássatok némi élõ példát is a fentiekhez (egy csaj akinek anno feltettem az Uhu-t panaszkodott, hogy nem jönnek be itt a képek…)

                Valamikor erre hoztam fel egy „antiexplórer” példát. Ugyanis, ha létrehozok egy valamivalami könyvtárat, akkor azt az explórer ugyanúgy ne fogja tudni olvasni.

                Ezt most meg én nem értem 🙂 Igaz közben eszembe jutott, hogy ha van egy könyvtár és alatta oldal.html és OLDAL.HTML az unixab szintén különözõ, win viszont szerintem nem nyeli be

                Ez az oldal nem támogatja az explórert. smile.gif))

                Erre egy javascriptet is lehet írni, ami eldönti, hogy mi a böngészõ, majd ennek jegyében ugrik tovább x vagy y oldalra

                Hozzászólás: NeroLinux hiba #2009492
                razoli
                Felhasználó

                  NeroLinux továbbra is fizetõs… használja aki megvette.

                  Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011003
                  razoli
                  Felhasználó

                    Helyszínt hamarabb fixáljunk és akkor arrafelé kezdek sörözni 🙂 (Lelkes tesztelõk jelentkezését várom)
                    Többiek? Tessék írni. 🙂

                    Hozzászólás: UHU 1.2 #2014829
                    razoli
                    Felhasználó

                      Mivel? Azzal, hogy a két legkedveltebbet bezárjátok?  :blink:

                      Hozzászólás: UHU 1.2 #2014828
                      razoli
                      Felhasználó

                        Amúgy meg pont itt írtam le az egyik ilyen Uhus topikban, hogy nem kellene az általános tapasztalatokat véleményeket (amibõl az erretévedõ user le tudja mérni a rendszert) keverni a problémákkal. Ráadásul két ilyen topik is volt (az egyiket te tartottad karban). Ha igény van rá, akkor az egyiket ki lehet nyitni (én nem fogom több okból sem – pld nem én zártam…), de csak a linkelt hsz erõs betartása mellett!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,171-1,180 / 1,811