Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nyolc legrosszabb mondat, amit egy állásinterjún mondhatunk
1. Ne haragudjon mielott a hosszadalmas bemutatkozásba fognánk, elárulná, hogy meglehet-e nekem
a havi nettó ötszáz?
2.Miért van az, hogy a legtöbb nudistát nem szeretné az ember meztelenül látni?
Ha nem tudod meggyõzni, zavard össze õket!
Miért van az, hogy a tudósok értelmes életet a Földön KSzóval próbáld meg megnyitni a fenti linket explórerrel (vagy akár operával) :))hihihi:))
[align=right][snapback]132848[/snapback][/align]No, vágom! Szóval a könyvtárnév tartalmazza a kérdéses karaktert, így az említett böngészõ(k) két könyvtárnak értelmezi(k) 🙂
(Se Operám se Explorerem nincs)Hello még mindig a Dreamweaver a problémám, kitartóan próbálkozok, de még nem jó 🙁
Most a telepítésnél az a probléma, hogy a következõ szöveget írja ki:‘The Installshield Engine (iKernel.exe) could not be launched’
Pedig meg van a fájl(iKernel.exe).
Már utána olvasgattam kûlföldi fórumokon is, de sehol se írják le mit csináljak.
[align=right][snapback]132840[/snapback][/align]A Dreamweawer milyen program? (nem ismerem) Biztosan van alternatívája. Addig meg esetleg ír le, hogy mit és hogyan próbáltál, minek mi lett az eredménye (hogyan futtattad…)
Valaki segitsen plíííííííííííz :ph34r:
Ha lehet, akkor azt a rohadt sok íííííííííííííííííííí-t hagyagold máskor. Köszi! <_<
(Mellesleg valaki árulja már el miért olyan menõ ez az angolozás -help me, plíz…)Annyit fûznék hozzá, hogy legközelebb linkeld, vagy legjobb, ha csatolod egy txt fileban, mert nagyon hosssszú lett.
lássatok némi élõ példát is a fentiekhez (egy csaj akinek anno feltettem az Uhu-t panaszkodott, hogy nem jönnek be itt a képek…)
Valamikor erre hoztam fel egy „antiexplórer” példát. Ugyanis, ha létrehozok egy valamivalami könyvtárat, akkor azt az explórer ugyanúgy ne fogja tudni olvasni.
Ezt most meg én nem értem 🙂 Igaz közben eszembe jutott, hogy ha van egy könyvtár és alatta oldal.html és OLDAL.HTML az unixab szintén különözõ, win viszont szerintem nem nyeli be
Ez az oldal nem támogatja az explórert. smile.gif))
Erre egy javascriptet is lehet írni, ami eldönti, hogy mi a böngészõ, majd ennek jegyében ugrik tovább x vagy y oldalra
NeroLinux továbbra is fizetõs… használja aki megvette.
Helyszínt hamarabb fixáljunk és akkor arrafelé kezdek sörözni 🙂 (Lelkes tesztelõk jelentkezését várom)
Többiek? Tessék írni. 🙂Mivel? Azzal, hogy a két legkedveltebbet bezárjátok? :blink:
Amúgy meg pont itt írtam le az egyik ilyen Uhus topikban, hogy nem kellene az általános tapasztalatokat véleményeket (amibõl az erretévedõ user le tudja mérni a rendszert) keverni a problémákkal. Ráadásul két ilyen topik is volt (az egyiket te tartottad karban). Ha igény van rá, akkor az egyiket ki lehet nyitni (én nem fogom több okból sem – pld nem én zártam…), de csak a linkelt hsz erõs betartása mellett!
-
SzerzőBejegyzés