razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.2 #2014826
    razoli
    Felhasználó

      Azért hadd gratuláljak.

      Hozzászólás: vicc #1922689
      razoli
      Felhasználó

        Talán az úpécé? (már töbször kioktattak, hogy az magyarosan júpíszí 🙂 ) Bár igaz az nem lehet, mert nagyjából monopólium lett

        Hozzászólás: vicc #1922685
        razoli
        Felhasználó

          Alakul.
          Igen, reklám.

          Bármelyik említett cég is lehetne, a Mikrosoft hasonló ízû szöveggel reklámozott.
          Várok még a pontos megfejtésre, naponta hallható.
          [align=right][snapback]132695[/snapback][/align]

          Már hol hallható? Mivel se tv-t nem nézek, se rádiót nem hallgatok, így igen tájékozatlan vagyok.

          Más

          na tessék, moderátorok szétoffolnak egy topikot? 😀 Még jó, hogy kávézóban vagyunk különben

          erõsen ajánlanám az irc-et
          (irc.freenode.net #linuxforum.hu) //hátha valaki nem tudja

          Hozzászólás: 2. lfhu találkozó #2011001
          razoli
          Felhasználó

            Nos eljött a május.
            Szeretném felmérni, hogy van-e igény egy esetleges találkozóra 21-22 környékén, illetve kinek (a biztosan eljövõk közül) melyik helyszín lenne jó (Déli, Nyugati…).

            Hozzászólás: vicc #1922678
            razoli
            Felhasználó

              Nem pont vicc, de olvassátok el az aláírásomat.
              Lehet tippelni, honnan szedtem.

              Aki eltalálja, az megkapja a másik aktuális kedvencemet.
              [align=right][snapback]132682[/snapback][/align]

              🙂 tetszik. Reklám vagy valami észlény szüleménye?
              xcut aláírásán röhögtem még jót:
              „powered by: 230V”
              🙂

              Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972712
              razoli
              Felhasználó

                én kérek elnézést, elõre is!

                Nagyon OFF:
                xcut, ha már így belejöttél, egyszer bepe kért itt egy 5000 napos bant is:
                http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…46&#entry128646

                szerk: természetesen elrejtettem, (hogy nehogy sértõdés legyen belõle) szóval ne idézzétek 😀

                Hozzászólás: #2012072
                razoli
                Felhasználó

                  No, van pár topik ami szerintem nem a legszerencsésebb (túl általános), és buzdítani kellene mindenkit, hogy ne oda írjanak:
                  Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed – ez úgy nézem vonzza a kezdõket és új topik helyett ide írnak, ami nem szerencsés, mert nem beszédes a topik neve és ömlesztve van benne az információ
                  Uhu 1.2 általános beszélgetés szintén nagyon vegyes és hosssssszú lett mondhatni túl általános.
                  Amatõr vagyok help plííííííz …ez sem nagyon fedi a tartalmat. Szerintem.
                  (Ezen kívül a ‘Help Me’, ‘Help pls’, ‘Segíccsetek plíz’ sem túl találó elnevezés. Nem tudom miért olyan menõ angolul írni ezeket?)
                  Nos szerintem célszerûbb új topikot nyittatni új probléma esetén mint ezeket átbújni. Valamint a netikettet e-mailben el kéne juttatni minden új regelõnek, hátha elolvassák 🙂

                  Valamint megtévesztõ még:
                  Uhu 1.2 [Final] ugyanis az elsõ bejegyzés január 18 és akkor még nem volt 1.2 „final”. Több embert megtéveszt a meghízott topik
                  Mandriva is gyakran vált nevet és verziót…
                  Hogy látjátok a dolgot?
                  [align=right][snapback]130099[/snapback][/align]

                  Közben zárult a topik (nagyon helyesen), így ide írom. Igazából Vizsla itteni legutolsó postjára reagálnék:
                  itt már felvetettem a dolgot egyszer, de nem mondott róla senki semmit. Szóval szerintem is jobban kellene vigyázni arra, hogy ne nyíljanak help plíz és hasonló semmitmondó címû topikok.

                  Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984597
                  razoli
                  Felhasználó

                    ha valaki megerõsít, akkor zárom a topicot a fórum áttekinthetõségének érdekében;
                    [align=right][snapback]132631[/snapback][/align]

                    részemrõl ok 🙂

                    Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984592
                    razoli
                    Felhasználó

                      Most így a 20. oldal után szerintem illene hanyagolni ezt a topikot, mert iszonyat átláthatatlan és a címe sem találó.
                      Szóval ha valaki anyira kezdõnek érzi magát, az elõször keressen, majd olvassa el a netikettett és ezt, majd utána kérdezzen.
                      Köszönöm

                      Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984572
                      razoli
                      Felhasználó

                        Tudtok nekem segiteni abban, hogy mivel tudnam „kivaltani” a ACDsee nevu wines programot uhu ala ? Olyan kellene kb, nezhetosegben.
                        A masik, hogy atmeretezni a kepeket mivel tudnam, hogy a legkevesbe rontsa a kep minoseget ? Melyik a legjobb kepszerkeszto, amit uhu alatt tudnek hasznalni ?
                        [align=right][snapback]132526[/snapback][/align]

                        Azért hangozzék el a gThumb is 🙂 – nekem az jön be nagyon, de az xnview az ász 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,181-1,190 / 1,811