razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984566
    razoli
    Felhasználó

      Hello!

      letöltöttem az oldalatokról a firefox és a thunderbird „install”-ját.Megmondanátok hogyan telepithetem fel?

      Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008623
      razoli
      Felhasználó

        Van egy valag Ati – val foglalkozó topic uhu-ban is , miért nem nézel utána mit írnak ?
        [align=right][snapback]132466[/snapback][/align]

        Ezért nem szeretem az ilyen általános topikokat; mindeki ide írja a legkülönfélébb dolgokat, ahelyett, hogy keresne egy megfelelõ topikot, vagy nyitna egyet.

        Hozzászólás: Segítséggg!!! Bash Script írás #2014459
        razoli
        Felhasználó

          szegeny csizmazia tanarur ha ezt latna… 😉
          [align=right][snapback]132217[/snapback][/align]

          Csizmazia Albert? 😉

          Hozzászólás: CVS-bõltelepítés, de hogyan? #2014442
          razoli
          Felhasználó

            Ezt mások nem olvassák?
            [align=right][snapback]132311[/snapback][/align]

            Nem könnyû végigolvasni, az biztos…

            Hozzászólás: Kernel panic #2014285
            razoli
            Felhasználó

              Nem tudok semmit se csinálni Live cd-vel.
              Image nem megy.
              A /dev alatt csak a hdd-t látja (vagyis a disck-et) a partítciókat nem.
              A live rescue alatti helyreállító progik se látják a partíciókat.
              Az fsck -V pparancsra ez jött ki :Checking all file system.
              Lehet, hogy a megoldás a sajnálatos újratelepítés lesz. Bár inkább helyreraknám, mint ezt megtegyem.
              [align=right][snapback]132290[/snapback][/align]

              A lemezt próbáltad? Szerintem egy próbát megérne. Van helyed, ahova a kérdéses partíciót le lehet menteni? Az újratelepítés legyen a legutolsó.

              Hozzászólás: CVS-bõltelepítés, de hogyan? #2014440
              razoli
              Felhasználó

                Csakhogy nem lehet folytatni,mert nem megy tovább.Amúgy nem játékra kell,van más(xbox).Programok,mint pl dc++,warezp2p,stb futtatására kell(wine nem jó).
                [align=right][snapback]132299[/snapback][/align]

                Mondd, el szoktad olvasni amit írok neked? dc++ wine-al is mûködik, _keress_rá_a_fórumon_ nem tudom hol van a leírás, de van. Ajánlom a vegyes átböngészését ezügyben.

                szerk: és már megint azon kapom magam, hogy dc-ben segítek… bocsánat, töröltem a linket, ha kell keresd meg magadnak. A szabad világ nem lopkodásról szól!!

                Hozzászólás: gvidcap vagy xvidcap UHU 1.2 alá #2014483
                razoli
                Felhasználó

                  esetleg létezik-e UHU csomag
                  [align=right][snapback]132237[/snapback][/align]

                  http://ubk.uhulinux.hu -n nézted már?

                  Hozzászólás: dc klienst keresek #2014028
                  razoli
                  Felhasználó

                    továbbra is csak ezt tudom mondani (ma is átmozgattam oda egy cvs témát)

                    nézz szét a wine/wineX témák környékén
                    [align=right][snapback]132204[/snapback][/align]

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972704
                    razoli
                    Felhasználó

                      Vegyesbõl cvs topik repült a Emulátorok/WineX-be, linket hagytam.

                      Hozzászólás: dc klienst keresek #2014026
                      razoli
                      Felhasználó

                        cvs install-t tudom hogy kell,de hogy mi az a cvs és honnan kell letölteni,azt nem
                        [align=right][snapback]132181[/snapback][/align]

                        http://www.transgaming.com/
                        Ezt az oldalt nézegesd meg, viszont a cvs-ben nem tudok segíteni. Használd a google-t, hogy megtaláld.
                        (Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy a topik címe „dc klienst keresek”, szóval nézz szét a wine/wineX témák környékén, hátha választ kapsz)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 1,811