Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
letöltöttem az oldalatokról a firefox és a thunderbird „install”-ját.Megmondanátok hogyan telepithetem fel?
Van egy valag Ati – val foglalkozó topic uhu-ban is , miért nem nézel utána mit írnak ?
[align=right][snapback]132466[/snapback][/align]Ezért nem szeretem az ilyen általános topikokat; mindeki ide írja a legkülönfélébb dolgokat, ahelyett, hogy keresne egy megfelelõ topikot, vagy nyitna egyet.
szegeny csizmazia tanarur ha ezt latna… 😉
[align=right][snapback]132217[/snapback][/align]Csizmazia Albert? 😉
Ezt mások nem olvassák?
[align=right][snapback]132311[/snapback][/align]Nem könnyû végigolvasni, az biztos…
Nem tudok semmit se csinálni Live cd-vel.
Image nem megy.
A /dev alatt csak a hdd-t látja (vagyis a disck-et) a partítciókat nem.
A live rescue alatti helyreállító progik se látják a partíciókat.
Az fsck -V pparancsra ez jött ki :Checking all file system.
Lehet, hogy a megoldás a sajnálatos újratelepítés lesz. Bár inkább helyreraknám, mint ezt megtegyem.
[align=right][snapback]132290[/snapback][/align]A lemezt próbáltad? Szerintem egy próbát megérne. Van helyed, ahova a kérdéses partíciót le lehet menteni? Az újratelepítés legyen a legutolsó.
Csakhogy nem lehet folytatni,mert nem megy tovább.Amúgy nem játékra kell,van más(xbox).Programok,mint pl dc++,warezp2p,stb futtatására kell(wine nem jó).
[align=right][snapback]132299[/snapback][/align]Mondd, el szoktad olvasni amit írok neked? dc++ wine-al is mûködik, _keress_rá_a_fórumon_ nem tudom hol van a leírás, de van. Ajánlom a vegyes átböngészését ezügyben.
szerk: és már megint azon kapom magam, hogy dc-ben segítek… bocsánat, töröltem a linket, ha kell keresd meg magadnak. A szabad világ nem lopkodásról szól!!
esetleg létezik-e UHU csomag
[align=right][snapback]132237[/snapback][/align]http://ubk.uhulinux.hu -n nézted már?
továbbra is csak ezt tudom mondani (ma is átmozgattam oda egy cvs témát)
nézz szét a wine/wineX témák környékén
[align=right][snapback]132204[/snapback][/align]Vegyesbõl cvs topik repült a Emulátorok/WineX-be, linket hagytam.
cvs install-t tudom hogy kell,de hogy mi az a cvs és honnan kell letölteni,azt nem
[align=right][snapback]132181[/snapback][/align]http://www.transgaming.com/
Ezt az oldalt nézegesd meg, viszont a cvs-ben nem tudok segíteni. Használd a google-t, hogy megtaláld.
(Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy a topik címe „dc klienst keresek”, szóval nézz szét a wine/wineX témák környékén, hátha választ kapsz) -
SzerzőBejegyzés