razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: valknut vagy más direct connect #2013714
    razoli
    Felhasználó

      Lassó a letöltési sebessége,meg maga a program.akkor másképp nem tud valaki valknuton kívül más dc klienst linuxra?
      [align=right][snapback]131216[/snapback][/align]

      Van a dcgui nevezetû, de tudomásom szerint abból lett Valknut.
      Amúgy amikor használtam (Uhu 1.1 alatt) akkor (ha az illetõ is olyan volt) mindig töltött max sávszélességgel. Fõleg ha valamit betettem több helyrõl is egyszerre.
      Ezen kívül van itt a fórumon valahol egy leírás ami wine alatt futtattja a dc++-t (talán a vegyesben?) Keress rá.

      Hozzászólás: valknut vagy más direct connect #2013712
      razoli
      Felhasználó

        háj mki.a valknut lassú csúnya.nem tud valaki valami más linuxos dc++ klienst?ha igen honnan lehet letölteni?help me
        [align=right][snapback]131209[/snapback][/align]

        1. dc kliens és nem dc++
        2. Valaki magyarázza már el nekem, hogy mit jelent az, hogy lassú?!
        3. Kicsit figyelj oda a helyes fogalmazásra, írásra és tagoltságra. Köszi
        Amúgy meg http://google.com

        Hozzászólás: octave es egyeb szerkesztoprogik uhura hogyan? #2013657
        razoli
        Felhasználó

          forrásból meg valami hibára hivatkozva megáll a ./configure.
          [align=right][snapback]131168[/snapback][/align]

          A configure felméri a rendszeredet az adott program számára. Ha rendben lefut, az azt jelenti, hogy minden program fel van telepítve amire szükség van. Ellenkezõ esetben megáll és kiírja, hogy mi fáj neki.

          Hozzászólás: X beallitasa Nvida Geforce 2-es MX kartyaval #2010749
          razoli
          Felhasználó

            Sziasztok!

            A következõ problémával állok szemben. Felraktam a Sarge nevezetû Debian Linux-ot és mivel nem akart felmenni a video kari driver ezért újraforgattam a kernelt (2.4.29). Szépen fel is kúszik a gépre a driver csak amikor kiadom a startx parancsot akkor van a kehe. Olvastam a fórumot és kilõttem a dri sort meg amiket írtatok és az sem segített. Karakter hiba van. Nem tudja betölteni az ékezetes betûket és Error Signal 11 . Mielõtt bárki lehordana, a kernelben benne vannak az ékezetes betûk, mert külön ügyeltem rájuk. Nem tudom mi lehet a baj.

            Kérlek segítsetek!

            Olek
            [align=right][snapback]131169[/snapback][/align]

            Startx után mit ír ki? Esetleg a /var/log/nvidia-installer.log file-t, a /etc/X11/XF86Config-ot csatold.

            Hozzászólás: FTP Server készítése #2013615
            razoli
            Felhasználó

              Helló! Teljesen kezdõ Linuxos vagyok és szeretnék egy FTP szervert csinálni a gépemen. Dinamikus ip-m van.
              Elõre is köszi!
              :ph34r: Matyi
              [align=right][snapback]131118[/snapback][/align]

              Hozzászólás: apro, am megfontolando javaslat #2013514
              razoli
              Felhasználó

                tényleg nem ártana, de addig is van TOP gomb jól minden hsz alatt;
                [align=right][snapback]131112[/snapback][/align]

                illetve Home és End gomb a billentyûzeten 🙂

                Hozzászólás: 2 linux lehetséges ? #2012843
                razoli
                Felhasználó

                  Akkor ezek szerint win és hozzá 2 linux is megoldható ?
                  [align=right][snapback]131109[/snapback][/align]

                  Meg. A korlát a partíciók száma illetve az, hogy az adott rendszer hajlandó-e bootolni logikai partícióról, vagy csak elsõdlegesrõl.
                  Nálam jeleleg is három rendszer van fenn, de ebbõl csak kettõt használok (Debian, FreeDos – TurboPascal grafika miatt)

                  Off:
                  katt ide – õ pld 37 rendszert tett fel… (mondjuk szerintem a Windows 1.x, 2.x, 3.x nem önáló oprendszer)

                  Hozzászólás: Mandrake 10.1 es NVIDIA #1983000
                  razoli
                  Felhasználó

                    Csak annyival egészíteném ki sany-t, hogy ha keresel, akkor így keresd „+nvidia +driver +telepítés”
                    Egyébként meg nvidia_telepítés

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972688
                    razoli
                    Felhasználó

                      Csocsoi kollega által nyitott Suse, Teljes méret c. topikot eldugtam mert kétszer lett megnyitva, az egyik ráadásul az

                      Hozzászólás: Teljes méret #2013585
                      razoli
                      Felhasználó

                        Sziasztok
                        Egy apró (ám számomra néhány proginál bosszantó) dologra szeretnék választ kapni, ha tudtok segiteni. Szóval a kérdésem hogy, hogy és mit kell beállitani, hogy egy program teljes méretben induljon. Windowsban ugye jobbklibb a parancsikonon és ‘inditás teljes méretben”, hogy van ez linuxul?

                        Suse 9.2
                        [align=right][snapback]131062[/snapback][/align]

                        Legyél szíves máskor egy helyen topikot nyitni!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 1,811