Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nocsak, hogy feléledt ez a topik 🙂
hello !
csak egy kérdésem lenne, mert nem értek valamit: azt írod hogy ha kópiákat készítek a linux disztróról és árulom az illegális, miért lenne az illegális?, ha lemezárban adom
bocs, ha értetlennek tûnök, csak kérdeztem 🙂
[align=right][snapback]131027[/snapback][/align]ha a lemez árát kéred el (vagy hozott lemezre írod ingyen), akkor nincs gond, de ha más munkáján akarsz pénzt keresni az már nem szép dolog…
(Ha fizetõset másolsz, akkor passz)szerk: az elsõ Linuxomhoz (Uhu 1.0) is így jutottam hozzá 2003 õszén: két írható lemezért cserébe 🙂
Kávézóban a ‘Kinexebb a deszktoplya’ topikról levettem a kiemelést, mert három hete nem írt bele senki.
Igaz mostanában én sem gyakran nézek fel irc-re, de szokott ott lenni valaki? (mármint aki ténylegesen ott ül elötte)
Figyelem!!
Arra szeretnék kérni mindenkit, aki ebbe a topikba szándékozik írni, hogy gondolja át a problémáját és nyugodtan nyisson újat, vagy keressen a közelmúltban egy arra alkalmas témát (még az is lehet hogy ott választ kap, ha visszaolvas), mert kezd átláthatatlanná válni (ami részben annak is köszönhetõ, hogy már több rc kiadásról is szó volt benne).Ide inkább véleményeket, tapasztalatokat írjatok, vagy olyasmit ami fedi az általános beszélgetés címet. Gondoljatok arra hogy, jön egy kezdõ, belenéz és kap egy jó képet az 1.2-es Uhuról a tapasztalataitokkal együtt.
Köszönöm
Szerk: Bocsánat elnéztem: Van egy Uhu általános beszélgetés c. topik is… Véleményt tapasztalatokat oda.Kezd visszajönni az emberekbe vetett bizalmam. Eddig meg voltam gyõzõdve, hogy a magyar lakosság 90%-a a Mónikasóra, a Csacskaangyalra, meg a Gyõzikére gerjed 🙂
[align=right][snapback]130670[/snapback][/align]Off:
Mi az a tv?
De most komolyan. Inkább meghallgatok egy jó cd-t félhomályban egy csésze finom tea mellett, minthogy tv-t nézzek – azon csak felhúznám magam (minõség ójeee), a híradótól meg idegbeteg lennék 🙂 (kábel tv nincs)Várjatok.
aaaaaaaa, ujdonsult moderator ur, tiszteletem 🙂 es orulok 🙂
amugy majd valaszolok vmikor az utso emiledre, csak lusta vagyok 🙂
egyebkent igen, deli epulet, egyszer osszefuthatunk 🙂
[align=right][snapback]130169[/snapback][/align]köszönöm 🙂
ok, most van a zh-k/beadandók hete, de utána kiülhetünk valahova sörözni 🙂szerk.: többiek: bocsi az offért 🙂
-
SzerzőBejegyzés