Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
figyeljetek oda erre az urgere.
[align=right][snapback]130058[/snapback][/align]Csak annyit fûznék hozzá, hogy User_Name szintén õ…
Ebbõl nekem melyik kell egy alap deb. telepitéshez ? Mind a 7 cd ? Illetve a 1_NONUS iso az mi ?
ftp://ftp.hu.debian.org/pub/CDROM-Images/…s/current/i386/
Kösz.
[align=right][snapback]130267[/snapback][/align]debian_desktop -ban minden le van írva.
Amúgy meg ha van gyors neted, akkor az elsõ lemez (amennyiben Sid-et akarsz). De igazából két floppyval is fel lehet tenni…UHU 1.2 van fent, nem ezzel tettem fel hanem egy elözõ cdrommal amit áprilisban lecseréltem. Nem variáltam a kernelt, és biosban minden ok, mivel Xp alatt megy.
A hdd-n (secondary slave) van a másik vincsim.
[align=right][snapback]130264[/snapback][/align]Jumperek jól vannak beállítva?
Nem éppen kötõdik szorosan a témához, de csak nekem nem müködik az ubk.uhulinux.hu illetve http://ftp.uhulinux.hu? <_<
[align=right][snapback]130231[/snapback][/align]passz… nekem behozza mindkettõt a böngészõm (Firefox)
Hali
Felraktam a bochsot, hogy milyen jó lesz egy ingyenes bizgentyûvel win$-t futtatni. Hát mégsem olyan egyszerû… Amikor azt mondom, hogy nekem jó lesz az alapértelmezett konfiguráció (nem akarom piszkálni, mert nem tudom mit hogyan), és el szeretném indítani az emuációt, akkor ezt írja ki:
Mit tudnánk ezzel kezdeni? Próbálkoztam, h a configot változtatom, de nem segített semmit.
[align=right][snapback]130225[/snapback][/align]/dev -ben se cdrom se dvd nincs.
Secondary masterre van kötve.
[align=right][snapback]130226[/snapback][/align]/dev alatt hdc? (azt hiszem, az a secondary master :blush: )
reboot the system using the new kernel, and re-run „hsfconfig”.
ez megtörtént?
Ha jól értem akkor ennek a particionak lesz egy külön könyvtára a /homa-ban az én saját felhasználoi könyvtáram mellett? Vagy nem jól értem? :blush:
[align=right][snapback]130207[/snapback][/align]nem egészen. Létre hozol a /home/ alatt egy könyvtárat amint majd mindkét rendszer látni fog (share vagy kozos vagy akármi néven). Ezután létrehozol vagy ha van üres partíciód, akkor átírod a /etc/fstab megfelelõ sorát, hogy ne a /mnt alá csatolja, hanem a homeod alá
pld
/dev/hdxy /home//megosztott vfat auto,users,umask=000,… 0 0
Ekkor amit az adott könyvtárba mentesz azt látni fogod, de ne telepíts progikat oda, hanem kizárólag raktárnak használd (mp3, filmek, txt, dokumentumok, egyebek…) a jogok miatt -
SzerzőBejegyzés