Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mi az alapértelmezett kódolásod?
Ha jól értettem akkor beadandó feladat, mely c-ben készült el. 🙂
Macskajancsi wrote:Kedves topiknyitó!
Kapsz még 10 percet, hogy értelmezhetõ címet adjál a topikodnak, ellenkezõ esetben törlöm.szvsz a logban benne lesz
Na akkor indítványozom egy „Ha” szócska beiktatását a mondat elejére. Mert így az én Firefoxom is gáznak van nyilvánítva.
De ha nagyon kell akkor minimális javascript ismerettel megoldható, hogy aki ie-ként azonosítja magát annak megjelenjen egy l0s3r! felirat…Mi lenne, ha nem offolódna szét ez a topik?
Megjegyzem, valami gond van, mert a kacsacsõrt nem értelmezi a fórum (gondolom a html kód miatt – ki van kapcsolva), így kedvenc szmájlim sem jelenik meg…
http://www.linuxforum.hu/smf/Smileys/default/glare.gifLehet, hogy jogos, de semmiképpen sem ” 🙂 „
Nos akkor tények:
1. BARU már nincs jelen a fórum. Május óta nem láttam.
2. Uhu 1.2-höz én meg 128Mb SDramot és 256 swapet használtam. Eleinte gnome majd kde végül XFce. Egyszer sikerült elérni, hogy megteljen és a kernel levadássza a felesleges processzeket. (15 firefox ablak, mplayer, gdesklets, gaim és ssh futott. Firefox le lett lõve…)Nem bezártad, hanem letörölted…
Pedig ez még értelmesen is kérdezett.killall wrote:a your browser sucks az annyit tesz, hogy a bongeszod gaz. persze ezt a galamblelku es angolul nemtudo gretsy tanarur nem tudja. de persze belugatni mindenbe tud. kicsit kezd elegem lenni.csabi: nem kell ugorni minden belekotesre (ezt epp toled tanultam). szal szepen visszairom az eredeti szoveget. ha nem tetszik neki, nem nezi.
-
SzerzőBejegyzés