Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
killall wrote:nem lesz beszuntetve. egyelore (koszi kisbetu). meglatjuk mi lesz belole. ha nem valik be, akkor barmi lehet. de az nem holnap lesz.
Nekem mindegy, csak szeretném kérni, hogy érvelj, hogy én is megértsem ennek a lényegét.
Kisbetu: mélylevegõ, 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10, kifúj. Nálam is ilyen, de amikor csináltam a címet nagybetûkel írtam. Megkérem szépen az adminokat, hogy javítsák ki.
Najó… tudod mit?
Hagyjunk mást is érvényesülni.
Emellett tanulj meg kérdezni (meg fogalmazni).Légyszíves kímélj meg az egyszavas postoktól.
Ezután nyiss magadnak egy termiálablakot és pötyögd be:
su
majd add meg a root jelszót, lehetõleg helyesen. csillagok nem fognak megjelenni, de csk bátran gépelj
így próbáld. lehetõség szerint a howto alapján, reboottal együtt.round 2
Elolvastad? http://rt2x00.serialmonkey.com/fc3howto/install_rt2400_FC3.htmna. itt nagyon szépen le van írva minden lépésrõl lépésre. Ha nem megy az angol, akkor elég ha a vastag betûs szavakat kiemeled magadnak. De azért értsd, hogy mit csinálsz. Nem írom ide le, mert nem akarom copy-paste játékot.
na hajráMit akarsz tenni?
Mit vársz ettõl amit telepítettél?
Esetleg írd le, hogy mi alapján kerested és tetted fel. Utána lehet beállítani.Nos, õ azt állítja, hogy /dev/hdd6 mounted. Gondolom fstab automatikusan csatolja.
mount -l ->kiírja a csatolt eszközöket
umount /dev/hdd6
vagy
umount /mnt/hdd6 (lehet, hogy nem ez a mountpont) lecsatolja, utána lásd az mkfs.ext3 részt.http://web.archive.org/web/20041129005800/art.gnome.org/art-icons/
Jóhír, hogy megvan, a rossz az, hogy nem tudom leszedni. 🙁 esetleg próbáld meg még valahogyNa az már gáz… ismert a bug? Ha forrásból teszed fel? Vagyis az xfce vagy más-e a ludas?
l0s3r!
Nem hdd6, hanem 5. Vagy nem azt akarod megformázni? Mountolt flierendszert meg lehetõleg ne formázz… -
SzerzőBejegyzés