razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030529
    razoli
    Felhasználó
      killall wrote:
      nem lesz beszuntetve. egyelore (koszi kisbetu). meglatjuk mi lesz belole. ha nem valik be, akkor barmi lehet. de az nem holnap lesz.

      Nekem mindegy, csak szeretném kérni, hogy érvelj, hogy én is megértsem ennek a lényegét.

      Kisbetu: mélylevegõ, 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10, kifúj. Nálam is ilyen, de amikor csináltam a címet nagybetûkel írtam. Megkérem szépen az adminokat, hogy javítsák ki.

      Hozzászólás: Fedora 4 WLAN net elérése #2029849
      razoli
      Felhasználó

        Najó… tudod mit?
        Hagyjunk mást is érvényesülni.
        Emellett tanulj meg kérdezni (meg fogalmazni).

        Hozzászólás: Fedora 4 WLAN net elérése #2029846
        razoli
        Felhasználó

          Légyszíves kímélj meg az egyszavas postoktól.
          Ezután nyiss magadnak egy termiálablakot és pötyögd be:
          su
          majd add meg a root jelszót, lehetõleg helyesen. csillagok nem fognak megjelenni, de csk bátran gépelj
          így próbáld. lehetõség szerint a howto alapján, reboottal együtt.

          Hozzászólás: Fedora 4 WLAN net elérése #2029843
          razoli
          Felhasználó
            Hozzászólás: Fedora 4 WLAN net elérése #2029841
            razoli
            Felhasználó

              na. itt nagyon szépen le van írva minden lépésrõl lépésre. Ha nem megy az angol, akkor elég ha a vastag betûs szavakat kiemeled magadnak. De azért értsd, hogy mit csinálsz. Nem írom ide le, mert nem akarom copy-paste játékot.
              na hajrá

              Hozzászólás: Fedora 4 WLAN net elérése #2029839
              razoli
              Felhasználó

                Mit akarsz tenni?
                Mit vársz ettõl amit telepítettél?
                Esetleg írd le, hogy mi alapján kerested és tetted fel. Utána lehet beállítani.

                Hozzászólás: Kezdõ Ubuntu problémák #2028112
                razoli
                Felhasználó

                  Nos, õ azt állítja, hogy /dev/hdd6 mounted. Gondolom fstab automatikusan csatolja.
                  mount -l ->kiírja a csatolt eszközöket
                  umount /dev/hdd6
                  vagy
                  umount /mnt/hdd6 (lehet, hogy nem ez a mountpont) lecsatolja, utána lásd az mkfs.ext3 részt.

                  Hozzászólás: art.gnome.org other(s).tar.gz #2033743
                  razoli
                  Felhasználó

                    http://web.archive.org/web/20041129005800/art.gnome.org/art-icons/
                    Jóhír, hogy megvan, a rossz az, hogy nem tudom leszedni. 🙁 esetleg próbáld meg még valahogy

                    Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 install #2029239
                    razoli
                    Felhasználó

                      Na az már gáz… ismert a bug? Ha forrásból teszed fel? Vagyis az xfce vagy más-e a ludas?

                      Hozzászólás: Kezdõ Ubuntu problémák #2028108
                      razoli
                      Felhasználó

                        l0s3r!
                        Nem hdd6, hanem 5. Vagy nem azt akarod megformázni? Mountolt flierendszert meg lehetõleg ne formázz…

                      10 bejegyzés megtekintése - 511-520 / 1,811