Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
formázás konzolon (rootként):
mkfs.ext3 /dev/hdd5
vagy
mkfs.reiser /dev/hdd5Hát most feltelepítetted amit akartál. Nem tudom mi ez és honnan szedted, de fenn van. Olvass utána a honlapon vagy ott ahol ajánlották.
Nem szükséges a használata, ugyanis linux rendszeren nem tud kárt tenni vírus. A Clamav tudomásom szerint azért van, hogy kiszûrje azokat a vírusokat, melyek ha átkerülnek win-re akkor kárt tudnak tenni.
Azaz nem tud kárt okozni, de megakadályozhatod, hogy máshol kárt okozzon.
(Viszont kárt okozni többet tudsz, ha rootként használod a gépet, meg hasonlók… ugyanis egy rm -r /boot parancs kellemetlen tud lenni, de csak rootként kiadva)elnoyle wrote:A windows persze hogy nem olvass mert a win egy xar :D:Dez aztán egy hozzáértõ szakvélemény…
Jobbklikket ugye nem próbáltad az asztalon (mondjuk bárhol)?
alex1967 wrote:nem tudom mi lehet az oka de egyszerûen nem talalom dosbox munkakönyvtárát hogy hol van és így a file keresõ sem találja meg a dosbox.inf filet
hol lehet a munkakönyvtár ?a dosemu progit leszedtem
és mégsem talalom hol lehet
egyebkent hála neked mar a help alapjan fel tudtam mountolni egy konyvtarat ahol a file ok vannak amiket futtatni akartamNa, ami neked kell az az xdosemu. ezt ha felteszed akkor terminálról az xdosemu parancs kiadásával indíthatod.
A munkakönyvtárat nézd meg a /home/könyvtárad/.dosemu vagy .dosbox könyvtárakban
a pöttyel kezdõdõ állományok beállításokat munkaállománykoat tartalmaznak programok részére.elnoyle wrote:ezt töltöttem le:
rt2400 nightly CVS tarball: rt2400-CVS
a
http://rt2x00.serialmonkey.com/wiki/index.php/Downloads
oldalrol.Hogyan telepitsem?????????
Tények:
1. Trey-el megbeszéltem még azokban a szép idõkban amikor admin voltam, hogy a hupWIki-t közvetlen linkkel használjuk/használhatjuk. Természetesen tessék tiszteletben tartani az ottani szokásokat és nem ész nélkül nekiállni.2. nem is olyan régen némi összefogással (tudomásom szerint a nulláról indítva) elkészült egy FAQ rendszer, melybe már rengeteg munka bele lett fektetve. El kellene dönteni, hogyan merre tovább…
Ezek fényében feleslegesnek tartom fórumba írni a hardvereket.
Továbbá:
– kellõ oldalszám után nem sokan fognak keresni benne, ill átláthatatlanná válik
– ha valami változik, akkor illene a régit kitörölni, nem tudom ezt ki fogja elvégezni (mert akkor kezdõ júzer döntse el, hogy kell-e buherálni vagy sem)
– elkerülhetetlen a redundanciaEzek mind kiszûrhetõk, ha eleve Wikibe megy az anyag, mert
– wikit bárki szerkesztheti. Ha más a tapasztalatod, akkor a játékszabályok betartása mellett át lehet írni.
– wikiben egyszerûbb keresni
– átláthatóbb, könnyebb egymásra vagy más belsõ lapra hivatkozni
(- nem gyárt felesleges topikokat)Nekem ez a véleményem, továbbra sem látom értelmét a topikoknak. Sõt továbbmegyek van már Wiki is belõle.
Vélemény? (kérem, legalább egy admin válaszoljon)Hogyan telepítenél játékot, hogy nem csinál semmit?
Milyen linuxot tettél fel? Ez tény sokat lendít ám a segítség esélyén.Olvasgass itt:
http://www.szabilinux.hu
http://hup.hu/wiki -
SzerzőBejegyzés