Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit segíthetünk?
Elõszöris mondjuk csatold/linkeld az ekkora méretû állományt! :poketoungeb:
Nos, elõrebocsájtom, hogy én nem vagyok teljesen tisztában azzal, milyen arányban nincsenek támogatva hardverek linux alatt, de:
1) Nem hiszem, hogy fel kellene sorolni azt ami megy, elég csak a problémás cuccokat, következménye:
2) felesleges fórumon megvitatni, mert ami nem megy az nem megy – amúgy is wiki jellegû a cucc, mert amint változik a helyzet valamivel, az úgyis be lesz jelentve ergo tudomást kapunk róla. Az meg, hogy hogyan lehet beüzemelni méginkább howto jellegû, és nem fórumra való.
3) ha mégis összeszedjük akkor Wiki, sõt HupWIKI, mert ha már tudás, akkor osszuk meg. Szvsz nincs szükség 155db Help me! megy-e a winmodemem/atim/mittoménmim linux alatt topikra. Akkor tegyünk ki a hupWiki-s lapra egy közvetlen linket a fõmenübe valami okos kis címmel és szedjük össze a dolgokat.Személyes vélemény:
érzésem szerint a fórum funkciója át fog alakulni. Ennek feltétele lehetne/lenne egy megszervezett FAQ, ahova összefogással össze lehetne szedni az általános dolgokat (tudjátok, amibõl már mindenkinek elege van, mert minden héten megkérdezik, hogy melyik a legjobb msn cucc). Ennek eredményeképpen a fórum letisztultabb lenne és nagyobb eséllyel találna megoldást az illetõ, mert lássuk be, hogy a netikett linkelése nem biztos, hogy megoldásra vezet. Ha meg valami végképp nem világos, vagy nagyon spéci, akkor goto fórum.szkíta wrote:Sziasztok!Letöltöttem a BP cd-rõl futtatható verziót,de nem tudom indítani.Elvileg az ISO fájlhoz kell egy vituális meghajtó.Daemon Tools-om van,de valami mégsem mûködik.Kérlek,segítsetek,ha tudtok!Köszi:szkíta
Nemnemnemnemnem.
Rosszul tudod, ISO fájlhoz nem kell virtuális meghajtó. Sõt WinRAR sem kell. Semmi közük egymáshoz. Megfogod ezt az ISO fájlt és szépen kiírod cd-re kép felírása módban azaz nem adatként, különben akkor nem fogsz róla bootolni.
Azután beteszed, reboot, beállítod a helyes boot sorrendet a biosban és használatba veheted. Ennyi, sok szerencsét.Na erre én is kiváncsi lennék…
a) mint mondottam, átírtam a symlinkeket
b) ahol neked eddig kellett, ott a configure scriptnek át tudtam adni, hogy –cc=/usr/bin/gcc-3.4sany wrote:” Mit tudok ilyenkor tenni?”
Az xorg.conf fájl már nem is jó a célra? :rolleyes:Azért hogy mi is értsük, máskor vagy idézzél névvel vagy biggyeszd oda, hogy honnan való. Köszííí
Nu, a SID különös állatfej a gcc-4.0 meg mégnagyobb. De mûködik az „apt-get install gcc-3.4” parancs, majd utána megadod, hogy ezt a gcc-t használja default, vagy kézzel átírod a /usr/bin alatt a gccre vonatkozó symlinkeket. (vagy apt-get remove gcc-4.0)
sany wrote:„Topicod helye legyen indokolt, címe fedje tartalmát.”Minek a tartalmát?
Help? Segiccség?Igy jobb lenne!
Topikod helye legyen indokolt, címe fedje a kérdésed tartalmát.
Naja, de nem biztos, hogy kérdés miatt indul topik, szerintem korrekt, hogy fedje a tartalmát.
Namost ha a tartalma
„Help Me Please, nem megy a binux 9.3!!!!!!!!!!!!!” és a cím fedi ezt, abban az esetben ott (jelenlegi diktatúra jegyében) lehet cselekedni saját szakállra (topik zárás/törlés, felhasználó privát üzenet/email beli írásos figyelmeztetése)Bepe, azért besz*rok ezen a logikán 😀
najó akkor dpkg-reconfigure válasz#2 avagy round_2:Megjegyzi. A menü attól függetlenül nem fog arra ugrani ami be van állítva. Tehát, amit aktívnak látsz az nem feltétlenül a beállított érték. Ezért mondom, hogy ha belenézel a konfigfile-ba akkor ott látni fogod, mit használ.
Namármost köztudott, hogy az Uhu-cc mindig az alapértelmezett beállításra ugrik függetlenül attól, hogy mit állítottál be. Megjegyzi, nézz bele a konfig állományokba és magad is megbizonyosodhatsz errõl.
-
SzerzőBejegyzés