razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux + mobilrack #2033229
    razoli
    Felhasználó

      Nem vagyok jártas a Suse automatikus mountrendszerében, de megjegyzem, hogy ha mobilrack és kézzel csatolsz, akkor az fstabba ne add meg az auto opciót (mely a bootoláskor automatikusan csatolja a fix adathordozókat), mert ha nincs benn a rack akkor hibát fog jelezni. Viszont fogalmam sincs, hogy mi van akkor ha valaki nem kézzel csatol…

      Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030481
      razoli
      Felhasználó

        Nem kéne a Hupot tájékoztatni arról, hogy kívül belül megújultunk? Egy hírt megérne, hamár megszenvedtünk a hupbox-szal
        (eszvéesz)

        Hozzászólás: FC4 és az ADSL #2021771
        razoli
        Felhasználó

          Ezt hol lehet megnézni? (lehet, hogy õ is ezen filozofálgat)
          /etc/rcX.d/ ?

          Hozzászólás: Kifagy a gép és szinkavalkád keletkezik #2024210
          razoli
          Felhasználó
            Hozzászólás: Kifagy a gép és szinkavalkád keletkezik #2024209
            razoli
            Felhasználó

              Azt csak az irónia miatt írtam… Mindenesetre amit tudsz, azt egy live segítségével írd át egy másik partícióra (ha nem tetted volna a /home-t különhelyre, hát most rájössz miért elõnyös (én is így jöttem rá (anno))).

              de ahogy elnézem be tudsz lépni karakteresen a rescue móddal. kérlek cáfold meg az állításom ha nem így van.
              Viszont ha így van akkor folytköv.

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948940
              razoli
              Felhasználó

                ja (forrás:fixtv) állítólag a google beadott egy pályázatot (12 másik céggel versenyezve), hogy kiépítsenek egy egész San Fransiscot lefedõ wifi hálózatot. ^^
                Esse rossz. Napfény, Java szigetek, keressünk kincset 😛

                Hozzászólás: Kifagy a gép és szinkavalkád keletkezik #2024207
                razoli
                Felhasználó
                  elnoyle wrote:
                  ???????:D

                  Telepítsd újra!

                  Hozzászólás: Miért nem a linuxot oktatják,mikor ingyenes? #2033214
                  razoli
                  Felhasználó

                    Persze, de tanulják meg elöbb, mert akkor  lesz belõle. Mindenki gondolja a  helyére azt a fogalmat, ami elsõként eszébe jut a 10s3r karaktersorozatról.
                    Remélem nem a jelen infotanárait küldtem el ma a búsba…

                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973597
                    razoli
                    Felhasználó
                      killall wrote:
                      egyes moderatoroknak nem offolni kene, hanem vegezni a dolgukat.
                      ez igy nem lesz jo.

                      mas:

                      razoli-t szeretnem felkerni moderatornak, pls kuldj egy privatot, ha ok a dolog.

                      Hát moderátorként vigyázni kellene a számra, de ám legyen, ha már kovinak írtam emiatt.

                      Sanyi, (az isten áldjon meg (

                      Hozzászólás: Kezdö Linuxosoknak segitség #2033207
                      razoli
                      Felhasználó

                        Azért ehez annyit fûznék hozzá, hogy ez egy fórum, ahol segítséget nyújtunk, ha valami programmal telepítéssel elakadsz/problémába ütközöl. Hogy hogyan kell telepíteni… szerinted melyikünk fog nekiállni könyvetírni egy topikban? Keress rá, pld itt: hup.hu/wiki

                      10 bejegyzés megtekintése - 541-550 / 1,811