Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem vagyok jártas a Suse automatikus mountrendszerében, de megjegyzem, hogy ha mobilrack és kézzel csatolsz, akkor az fstabba ne add meg az auto opciót (mely a bootoláskor automatikusan csatolja a fix adathordozókat), mert ha nincs benn a rack akkor hibát fog jelezni. Viszont fogalmam sincs, hogy mi van akkor ha valaki nem kézzel csatol…
Nem kéne a Hupot tájékoztatni arról, hogy kívül belül megújultunk? Egy hírt megérne, hamár megszenvedtünk a hupbox-szal
(eszvéesz)Ezt hol lehet megnézni? (lehet, hogy õ is ezen filozofálgat)
/etc/rcX.d/ ?Azt csak az irónia miatt írtam… Mindenesetre amit tudsz, azt egy live segítségével írd át egy másik partícióra (ha nem tetted volna a /home-t különhelyre, hát most rájössz miért elõnyös (én is így jöttem rá (anno))).
de ahogy elnézem be tudsz lépni karakteresen a rescue móddal. kérlek cáfold meg az állításom ha nem így van.
Viszont ha így van akkor folytköv.ja (forrás:fixtv) állítólag a google beadott egy pályázatot (12 másik céggel versenyezve), hogy kiépítsenek egy egész San Fransiscot lefedõ wifi hálózatot. ^^
Esse rossz. Napfény, Java szigetek, keressünk kincset 😛elnoyle wrote:???????:DTelepítsd újra!
Persze, de tanulják meg elöbb, mert akkor lesz belõle. Mindenki gondolja a helyére azt a fogalmat, ami elsõként eszébe jut a 10s3r karaktersorozatról.
Remélem nem a jelen infotanárait küldtem el ma a búsba…killall wrote:egyes moderatoroknak nem offolni kene, hanem vegezni a dolgukat.
ez igy nem lesz jo.mas:
razoli-t szeretnem felkerni moderatornak, pls kuldj egy privatot, ha ok a dolog.
Hát moderátorként vigyázni kellene a számra, de ám legyen, ha már kovinak írtam emiatt.
Sanyi, (az isten áldjon meg (
Azért ehez annyit fûznék hozzá, hogy ez egy fórum, ahol segítséget nyújtunk, ha valami programmal telepítéssel elakadsz/problémába ütközöl. Hogy hogyan kell telepíteni… szerinted melyikünk fog nekiállni könyvetírni egy topikban? Keress rá, pld itt: hup.hu/wiki
-
SzerzőBejegyzés