Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A következõ módon:
Belépsz lehetõleg rootként a /boot/grub/ könyvtárba, elspként ‘ls’ parancs kiadásával ellenõrizd, hogy nincs-e mégis ilyen állomány. Ha nincs kiadod a ‘touch menu.lst’ parancsot, majd ‘mcedit menu.lst’ és beleírod:timeout 10
default 0title Linux akármi
kernel (hd0,1)/boot/vmlinuz (vagy bzImage, nézd meg mi van a /boot alatt)
root=/dev/hda2természetesen nem biztos, hogy hda2 és hd0,1 de információ hiányában nem tudom kitalálni
ha többre vagy kíváncsi és nem csak az állomány létrehozására (amire a válsz a touch menu.lst), akkor pld írd le milyen rendszerek vannak a gépeden, milyen partíciókon találhatók, milyen disztribúcióból kísérletezel, meg ilyenek
OFF
tudom, hogy istenkisértés belekötni egy moderátorba, de :a szabály az elipszilonnal írabndó, -még a -val -vel toldalék esetén is: szabállyal (nekünk a tantónéni azt az ökölszabályt mondta, hogy amelyik ” jés” szó értelmes L-lel, azt ellipszilonnal kell írni!) pl :hüle, szabál, amelik, osztál, folik, ló estébé
én kérek bocsánatot
T.T.Ezért meg én kérek bocsánatot
Elvben meg, amúgy én is ezt a megoldást erõltetem. 🙂
Hup hírei hamarosan rendes kódolást kapnak, addig türelem :knuppel2:
Most?
(ez amolyan költõi kérdés, hogy nézzétek meg)Azért mert bõvebb css ismeret hiányában a meghatározásokat (kb 50 db) kénytelen vagyok próbálgatással beállítani. 😉
Eredmény: LinuxForum Netikett link a fõoldalon. Még nem tökéletes, mert a Top12 bennmarad, amikor elõjön, de haladás :smitten:
sany wrote:Ujabb gond!
A „HUP.hu hírei elég furcsa, a karaterkódolás miatt!
Nem egységes az oldallal.Igen, folyamatban. ha lejjeb görgetsz találsz egy wrapper nevû ablakot, abban jók a kódolások, de az még nem látja a css beállításokat.
folyamabtban…hmm, végülis a karbantartásnak segítése, meg is valósult valamennyire.. :coolsmiley:
király
-
SzerzőBejegyzés