razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: grub #2000457
    razoli
    Felhasználó

      A következõ módon:
      Belépsz lehetõleg rootként a /boot/grub/ könyvtárba, elspként ‘ls’ parancs kiadásával ellenõrizd, hogy nincs-e mégis ilyen állomány. Ha nincs kiadod a ‘touch menu.lst’ parancsot, majd ‘mcedit menu.lst’ és beleírod:

      timeout 10
      default 0

      title Linux akármi
      kernel (hd0,1)/boot/vmlinuz    (vagy bzImage, nézd meg mi van a /boot alatt)
      root=/dev/hda2

      természetesen nem biztos, hogy hda2 és hd0,1 de információ hiányában nem tudom kitalálni

      ha többre vagy kíváncsi és nem csak az állomány létrehozására (amire a válsz a touch menu.lst), akkor pld írd le milyen rendszerek vannak a gépeden, milyen partíciókon találhatók, milyen disztribúcióból kísérletezel, meg ilyenek

      Hozzászólás: Tûzfal log #2033074
      razoli
      Felhasználó

        OFF
        tudom, hogy istenkisértés belekötni egy moderátorba, de :

        a szabály az elipszilonnal írabndó, -még a -val -vel toldalék esetén is: szabállyal                                      (nekünk a tantónéni azt az ökölszabályt mondta, hogy amelyik  ” jés” szó értelmes L-lel, azt ellipszilonnal kell írni!)                          pl :hüle, szabál, amelik, osztál, folik,  ló  estébé

        én kérek bocsánatot
        T.T.

        Ezért meg én kérek bocsánatot 

        Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030458
        razoli
        Felhasználó

          Elvben meg, amúgy én is ezt a megoldást erõltetem. 🙂

          Hozzászólás: linuxforum uj kinezet #2032690
          razoli
          Felhasználó

            Hup hírei hamarosan rendes kódolást kapnak, addig türelem  :knuppel2:

            Hozzászólás: linuxforum uj kinezet #2032685
            razoli
            Felhasználó

              Most?
              (ez amolyan költõi kérdés, hogy nézzétek meg)

              Hozzászólás: linuxforum uj kinezet #2032678
              razoli
              Felhasználó

                Azért mert bõvebb css ismeret hiányában a meghatározásokat (kb 50 db) kénytelen vagyok próbálgatással beállítani. 😉

                razoli
                Felhasználó

                  Eredmény: LinuxForum Netikett link a fõoldalon. Még nem tökéletes, mert a Top12 bennmarad, amikor elõjön, de haladás :smitten:

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006795
                  razoli
                  Felhasználó
                    sany wrote:
                    Ujabb gond!
                    A „HUP.hu hírei elég furcsa, a karaterkódolás miatt!
                    Nem egységes az oldallal.

                    Igen, folyamatban. ha lejjeb görgetsz találsz egy wrapper nevû ablakot, abban jók a kódolások, de az még nem látja a css beállításokat.
                    folyamabtban…

                    Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987835
                    razoli
                    Felhasználó

                      hmm, végülis a karbantartásnak segítése, meg is valósult valamennyire..  :coolsmiley:

                      Hozzászólás: a linuxforum.hu karbantartásának segítése #1987832
                      razoli
                      Felhasználó

                        király

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,811