Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
earth_quake wrote:http://linuxbazis.hu
itt megleled a problémára a választ…. ott kérj segítséget…
Rere…Macska
1000 év hozzászólási jog megvonás….Thank
sany nem is kérdezett semmit… Máskor egyértelmûen reagáj a postokra, mert így egy hét távlatában nehéz kitalálni 😉
Ezúton megköszönöm a nekem megszavazott bizalmat, mely adminisztrátori státuszomra irányult, de nem kívánok élni továbbiakban ezen jogaimmal.
FAQ: gabaman.uw.hu
Valaki írjon neki, és üzemeljük be. Vagy Hup.ds wrote:Az lenne a kérdésem, hogy az eddigi hozzászólásaimmal mi lett? mármint a statisztikával, mert a fórum szerint 2 hozzászólásom van csak. (az új fórum óta ez igaz, a „régi”/valódi számot vissza lehet állítani?mailto:csaba
FAQ ügyben lépnünk kellene, lásd a „Linuxforum FAQ – te mit tennél érte topikot”. Külön kérem, hogy senki ne postoljon olyat, hogy „tetszik az ötlet, de én nem „, mert 1. seggberúgom
2. semmi értelme, aki tud tenni valamit az úgyis megteszi.(nem pörög ez a topik…)
Szerintem azt a topikot most fõoldalra tolom. Tessék elolvasni, nekem az jött le, hogy gabaman elékszült a faq nagyrészével anno, csak el lett feledve a dolog, meg gondolom neki is akadt jobb dolga. Fel kellene keresni ezügyben és akkor _talán_ lesz normális, használható FAQ.
[quote author=
Semmi gond Mon Commandant. Azért is kérdeztem, hogy egyáltalán látszik-e.
(MIt gondol, mit fog kérdezni a köztársaság elnöke, ha…) :poketoungeb:sany wrote:„Csak vhol azt olvastam, hogy a Linux alatt minden fájl-nak neveznek.”Rossz helyen olvastál! 🙂
Nem feltétlenül. Ugyanis file-ként van kezelve sokminden, pld a könyvtár (az is egy file amiben az alkönyvtárak neve van), vagy hardware (lásd /dev/*, amiket fileként érünk el)
Van a post jobb felsõ sarkában „Módosít” gomb? (nem emlékszem, hogy van-e jog utólagos módosításra)
-
SzerzőBejegyzés