razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: uhu Hálózat és Internet megosztás gondok #2031192
    razoli
    Felhasználó
      earth_quake wrote:
      http://linuxbazis.hu

      itt megleled a problémára a választ…. ott kérj segítséget…

      Rere…Macska

      1000 év hozzászólási jog megvonás….Thank

      sany nem is kérdezett semmit… Máskor egyértelmûen reagáj a postokra, mert így egy hét távlatában nehéz kitalálni 😉

      Hozzászólás: lemondás #2012523
      razoli
      Felhasználó

        Ezúton megköszönöm a nekem megszavazott bizalmat, mely adminisztrátori státuszomra irányult, de nem kívánok élni továbbiakban ezen jogaimmal.

        razoli
        Felhasználó

          FAQ: gabaman.uw.hu
          Valaki írjon neki, és üzemeljük be. Vagy Hup.

          Hozzászólás: Hozzaszolasok szama #1981157
          razoli
          Felhasználó
            ds wrote:
            Az lenne a kérdésem, hogy az eddigi hozzászólásaimmal mi lett? mármint a statisztikával, mert a fórum szerint 2 hozzászólásom van csak. (az új fórum óta ez igaz, a „régi”/valódi számot vissza lehet állítani?

            mailto:csaba

            razoli
            Felhasználó

              FAQ ügyben lépnünk kellene, lásd a „Linuxforum FAQ – te mit tennél érte topikot”. Külön kérem, hogy senki ne postoljon olyat, hogy „tetszik az ötlet, de én nem „, mert 1. seggberúgom
              2. semmi értelme, aki tud tenni valamit az úgyis megteszi.

              (nem pörög ez a topik…)

              razoli
              Felhasználó

                Szerintem azt a topikot most fõoldalra tolom. Tessék elolvasni, nekem az jött le, hogy gabaman elékszült a faq nagyrészével anno, csak el lett feledve a dolog, meg gondolom neki is akadt jobb dolga. Fel kellene keresni ezügyben és akkor _talán_ lesz normális, használható FAQ.

                Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030448
                razoli
                Felhasználó

                  [quote author=

                  Hozzászólás: 40 gigás partició fat32-re formázása #2029578
                  razoli
                  Felhasználó

                    Semmi gond Mon Commandant. Azért is kérdeztem, hogy egyáltalán látszik-e.
                    (MIt gondol, mit fog kérdezni a köztársaság elnöke, ha…)  :poketoungeb:

                    Hozzászólás: mount probléma #2032478
                    razoli
                    Felhasználó
                      sany wrote:
                      „Csak vhol azt olvastam, hogy a Linux alatt minden fájl-nak neveznek.”

                      Rossz helyen olvastál! 🙂

                      Nem feltétlenül. Ugyanis file-ként van kezelve sokminden, pld a könyvtár (az is egy file amiben az alkönyvtárak neve van), vagy hardware (lásd /dev/*, amiket fileként érünk el)

                      Hozzászólás: 40 gigás partició fat32-re formázása #2029576
                      razoli
                      Felhasználó

                        Van a post jobb felsõ sarkában „Módosít” gomb? (nem emlékszem, hogy van-e jog utólagos módosításra)

                      10 bejegyzés megtekintése - 581-590 / 1,811