razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973577
    razoli
    Felhasználó
      sany wrote:
      „tehat tessek kihasznalni a moderatorsagot, disznek nem fog maradni (en kezeskedem rola).”
      Aki nem bannolja le a kvótáját, vagy nem helyez/zár le topicot stb. azt vissza lesz minõsítve ))))
      Hadd ne mondjam, melyik rendszerre hasonlít ez. ))”

      Mindent zárunk mindekit bannolunk!  :angry:
      Ez jó lesz, csak ki fog az LF-re jönni!?
      Ez igy túlzottan diktatórikus.
      Nem ennek kéne az alapszabályban lenni!
      Jó, a hülyék ellen védekezni kell, de nem mindenki hülye.

      Srácok, a moderálásról miért a ban jut eszetekbe? 🙂 Lehet itt annyi mindent csinálni (topikcímeket javítgatni, témákat mozgatni…)
      Nem kell ezt túlreagálni. Moderátori pozíciót nem vesz senki sem vissza, ellenben kijelölünk 1-2 local moderátort is egy egy témakörre.

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973575
      razoli
      Felhasználó

        Az a bizonyos reg ki van tiltva, de mintha a nevet tiltólistára tettem volna (azaz nem is lehetne leregelni),,,

        Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030401
        razoli
        Felhasználó
          sany wrote:
          Gáz van!
          A fõoldalon a „Fórum”(baloldalon) nem mûködik, a többit nem tom mert nem ismerem a célját a linknek!

          Naja, de nemsokára kijavítjuk 🙂

          Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030392
          razoli
          Felhasználó

            [quote author=

            Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030389
            razoli
            Felhasználó

              Na srácok, kis türelem. Este megnézem mit tehetek. A probléma a következõ: van egy csoport „moderátorok” néven, melynek végre be lettek állítva a jogai. Ennek az lehet tagja, aki rendelkezik 2000 posttal. Sajnos xcut-ot nem tudom beletenni, mivel eltûntek a postjai. Mindamellett van egy global moderator nevû csoport is, aminek este beállítom a jogait, ide kerülnek azok a moderátorok, akik még nem rendelkeznek 2000 posttal.

              Amúgy szvsz át kéne gondolni, hogy nyitott maradjon-e a 2000 postos rendszer, vagy kitaláljunk valami más moderatúrát (sokan megkapták a jogot, de nem kérték ill nem használják). Flame mentes vélemény?

              Hozzászólás: Eladó Rambus ram, a hozzá való lappal 1ütt #1984085
              razoli
              Felhasználó

                Csak szólok, hogy nehogy meglepetés érjen: Gege február óta nem járt a fórumon. Estelge próbálj neki emailt küldeni a fórumon keresztül.

                Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030380
                razoli
                Felhasználó

                  Az egységtelenségnek az az oka, hogy alapból 3 moderátori csoport van: az eddigi, hsz alapú, a moderators és a global moderator. Ezeknek mind különbözõ jelölésük van. Mindemellett a türelmetlenebb moderátorok elkezdtek maguknak csoportokat gyártani, mert nem voltak beállítva rendesen az alap moderálási jogaik. Ezeket most beállítottam, így hamarosan egységessé válik a megjelenés és felszámolom az egyéni csoportokat.

                  Hozzászólás: Képnézegetés UHU Linux alatt #2031560
                  razoli
                  Felhasználó

                    Szia!
                    Azt mondd meg nekem, hogy ha egy fájlkezelõvel (pld: mc) belépsz a /media könyvtárba amikor be van castlakoztatva a kamera, akkor milyen könyvtárak vannak benne? (egyszerûbb megoldás: nyitsz egy terminált, beírod ‘ls /media’ és bemásolod a kimenetet.). Amúgy ha van ott bármilyan usb, vagy kamera eszközre utaló név, akkor lépj be a könyvtárába és próbáld meg a képeket magad kimásolni (én is így csinálom) mondjuk a /home//digikepek útvonalra.

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2006790
                    razoli
                    Felhasználó
                      sany wrote:
                      Nem tudjátok hol van a topictörlések/mozgatások topic? :huh:

                      A helyén.

                      Hozzászólás: Proci cache ellenõrzés… #2031360
                      razoli
                      Felhasználó
                        IKARUS wrote:
                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 1,811