Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
sany wrote:„tehat tessek kihasznalni a moderatorsagot, disznek nem fog maradni (en kezeskedem rola).”
Aki nem bannolja le a kvótáját, vagy nem helyez/zár le topicot stb. azt vissza lesz minõsítve ))))
Hadd ne mondjam, melyik rendszerre hasonlít ez. ))”Mindent zárunk mindekit bannolunk! :angry:
Ez jó lesz, csak ki fog az LF-re jönni!?
Ez igy túlzottan diktatórikus.
Nem ennek kéne az alapszabályban lenni!
Jó, a hülyék ellen védekezni kell, de nem mindenki hülye.Srácok, a moderálásról miért a ban jut eszetekbe? 🙂 Lehet itt annyi mindent csinálni (topikcímeket javítgatni, témákat mozgatni…)
Nem kell ezt túlreagálni. Moderátori pozíciót nem vesz senki sem vissza, ellenben kijelölünk 1-2 local moderátort is egy egy témakörre.Az a bizonyos reg ki van tiltva, de mintha a nevet tiltólistára tettem volna (azaz nem is lehetne leregelni),,,
sany wrote:Gáz van!
A fõoldalon a „Fórum”(baloldalon) nem mûködik, a többit nem tom mert nem ismerem a célját a linknek!Naja, de nemsokára kijavítjuk 🙂
[quote author=
Na srácok, kis türelem. Este megnézem mit tehetek. A probléma a következõ: van egy csoport „moderátorok” néven, melynek végre be lettek állítva a jogai. Ennek az lehet tagja, aki rendelkezik 2000 posttal. Sajnos xcut-ot nem tudom beletenni, mivel eltûntek a postjai. Mindamellett van egy global moderator nevû csoport is, aminek este beállítom a jogait, ide kerülnek azok a moderátorok, akik még nem rendelkeznek 2000 posttal.
Amúgy szvsz át kéne gondolni, hogy nyitott maradjon-e a 2000 postos rendszer, vagy kitaláljunk valami más moderatúrát (sokan megkapták a jogot, de nem kérték ill nem használják). Flame mentes vélemény?
Csak szólok, hogy nehogy meglepetés érjen: Gege február óta nem járt a fórumon. Estelge próbálj neki emailt küldeni a fórumon keresztül.
Az egységtelenségnek az az oka, hogy alapból 3 moderátori csoport van: az eddigi, hsz alapú, a moderators és a global moderator. Ezeknek mind különbözõ jelölésük van. Mindemellett a türelmetlenebb moderátorok elkezdtek maguknak csoportokat gyártani, mert nem voltak beállítva rendesen az alap moderálási jogaik. Ezeket most beállítottam, így hamarosan egységessé válik a megjelenés és felszámolom az egyéni csoportokat.
Szia!
Azt mondd meg nekem, hogy ha egy fájlkezelõvel (pld: mc) belépsz a /media könyvtárba amikor be van castlakoztatva a kamera, akkor milyen könyvtárak vannak benne? (egyszerûbb megoldás: nyitsz egy terminált, beírod ‘ls /media’ és bemásolod a kimenetet.). Amúgy ha van ott bármilyan usb, vagy kamera eszközre utaló név, akkor lépj be a könyvtárába és próbáld meg a képeket magad kimásolni (én is így csinálom) mondjuk a /home//digikepek útvonalra.sany wrote:Nem tudjátok hol van a topictörlések/mozgatások topic? :huh:A helyén.
IKARUS wrote: -
SzerzőBejegyzés