Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hmm, nekem jelez 3 üzenetet és 0 újat
Saját témát eddig is lehetett zárni, más témáknál is ott van (amit nem te nyitottál)?
Csaba, visszaléptél moderátorba? 😛
lol, az anno eltûnt 50 postomból 25 meglett 😀Nos az ntfs-re telepítés nem biztos, hogy a legjobb út, bár állítólag elmegy azzal is. Válaszképpen azt a csúnya dolgot tudom mondani, hogy keress rá, viszonylag kicsi az Uhulive topik, és sokszor volt már kérdés.
Szvsz másoknak azért sikerült, mert õk nem piszkálták, hanem maradt a régi, viszont most mintha lenne egy pixel korlát az új avatarokra.
Ki zárta le ?!
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…=0&#entry149358
[align=right][snapback]149361[/snapback][/align]A topiknyitó.
vagyis kitiltottam a fórumról. Akinek ellenvetése van, szóljon és megbeszéljük, de elegem lett az örökös hülyegyerek kérdésekbõl és fejlõdésképtelenségbõl, ezenfelül unom, hogy minden nap vadászhatom az új nicket. Ip-bant kapott.
Pusztito ügyre pontot tettem.
Szerintem nem érted mit mondok.De mostmár mindegy.Köszi a segítséget.
[align=right][snapback]149199[/snapback][/align]Ahogy gondolod. Nincs mit. Viszlát.
-
SzerzőBejegyzés