Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt akkor keresem amikor fel telepítettem az ati drivert vagy alabból?Mert addig jól müködik az ati driverel mig újra nem indítom a gépet.
HA nem telepítem az ati driver akkor is csak újra indításig jó mert akkor az xgrafikus felület a baj.(a tök új rendszernél).
Meg csak holnap probálom meg mert újra kell rakni a rendszert.(megint)Megjegyzés:Tényleg tök véletlen volt hogy Angyalka néven nyitottam meg a topikot elöször.Nem figyeltem miként voltam bejelenkezve(azt hittem hogy Pusztitoként)Bocsi figyelmetlen voltam :blush:
[align=right][snapback]149177[/snapback][/align]Akkor mikor feltelepítetted az Atit és nem jön be a grafikus felület. Talán ebbõl kiderül valami.
OFF:
vagy rádszabadul valami véresszájú moderátor és még a végén sértõdések lesznek.
[align=right][snapback]149162[/snapback][/align]Jaja… meg is sértõdtem ám a „véresszájú” jelzõ miatt 😀
Hali!!
Elöször is szeretnék bocsánatot kérni az ilyen címû topik nyitásér mert véletlen Angyalka néven nyitottam.(nem akarattal). :blush:UHU 1.2 office-t használok és mikor feltelepítettem az ati driver-t(ATI Proprietary Linux x86 Drivers for XFREE86 / X. Org Version 8.16.20) akkor egyszerüen a grafikus felület nem jönn be csak vilog a monitoron a kis zöld legg a folyamatos zöld helyett.A monitor képernyõje fekete.
Ha nem teszek fel driver-t akkor elindul de kilépéskor xgrafikus felület probléma van a tök új rendszernél.Eddig még soha nem jelenkezet ez a probléma.Még egy kis idöre szeretném ha müködne a rendszer.
Tudna valaki segíteni??
[align=right][snapback]149155[/snapback][/align]Keress olyat, hogy /var/log/ati_akármi és /var/log/Xorg.log (lehet, hogy kicsit más a neve). Ezt a két állományt mentsd le és csatold a fórumra, de elötte nevezd át, hogy .txt legyen a vége.
(Legegyszerûbb mód: login karakteres felületen, majd mc-ben elnavigálsz az adott könyvtárba és floppyra kimented a kérdéses fájlokat. Utána winbõl csatolod).
Megjegyzés: szerencséd, hogy megtaláltam ezt a topikot, mert csak az angyalka féle verziót láttam és már készültem bannolni. Kérlek csatold ezt a két állományt, de a Pusztito nevet használd, különben megy az ip-ban. Köszi!
Azt írja, hogy nem tud olvasni. (Angyalka küldte, Pusztító aláírással.)
Bannolta valaki?
[align=right][snapback]149069[/snapback][/align]Nem, mivel nem került le róla a ban anno, de privis riasztásra leszedtem.
Lassan többet írok ebbe a topikba mint máshova…
Mindenki lássa:
Nekem (is) elegem van már, hogy egyes fórumtársak azt hiszik, ha újraregelnek, akkor majd minden szép lesz és jó.
Nekik üzenem, hogy nem.Ennek eredményeként:
Pusztito következõ ilyenirányú kísérletére a fórum történetének eddigi legdurvább büntetést kapja. (illetve remélem nem kapja.)
cserébe moderátori láttamozással Pusztitoként hozzászólhat. (ez azt jelenti, hogy amennyiben képes inteligens ember módjára kérdezni, és problémát felvetni, azok a hozzászólásai megjelennek. flame+party nem.)
[align=right][snapback]147153[/snapback][/align]Szóval. Elvégeztem Pusztiton azt a mûveletet, melyjel hozzéászólthat, szigorú „diktatórikus” fegyelmezés mellett. Ellenben Angyalka színrelépésével az utolsó bekezdés elbizonytalanít… azaz remeg az ujjam az egeren, amikor az ipban felé megy a mutató…
Nah, kezdem cseppet unni ezt a találd-ki-ki-is-vagyok játékot (bár nem nehéz, mert bizonyos ip címeket az ember hamar megtanul)
/Az érthetõ verzió:
Angyalka (a legújabb Pusztito változat) bannolva, kitiltva és felfüggesztve. Pusztito néven természetesen postolhat moderátori felügyelet mellett továbbra is.
Hali. Az up topicok között van egy Angyalka által kreált topic Max Payne 2 néven. Ha rámegyek akkor pirosas hibaüzenet (fájlokat nem talál meg, ha nem tudom hogy kell használni ezt a szolgáltatást, blabla, át lett helyezve, stb). Tehát nem nyílik meg a topic. Ilyet még nem láttam itt, mi lett vele?
[align=right][snapback]149028[/snapback][/align]Valószínûleg törölte a gazdája… bár nem biztos, mert a kukában nincs. Ergo el van rejtve, és gondolom okkal.
Talán azért nem létezik mert tettél róla hogy ne létezen.
Nem hiszem hogy az olvasgatás segítet volna megoldani a problémámat(csak kovi)
[align=right][snapback]149033[/snapback][/align]Pusztito! Ugye nem akarod, hogy IP bant osszak?! _
Ha nem haragszol, átszerkesztettem a téma címét olyanra, amivel kicsit beszédesebben leírja a problémádat.
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrulesno.
Sajnos a Qemu boncolgatós napjaim kicsit megakadtak, így az eddigi tapasztalataimat Wikibe öntöttem. Még nagyon sok munka van vele, fõleg
– bemutatást illetõen
– nem pc processzorokra telepítés…és minden más 🙂
– linux specifikus funkciók (azaz nem teljes gép emulálása) -
SzerzőBejegyzés