razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #2029528
    razoli
    Felhasználó

      Ezt akkor keresem amikor fel telepítettem az ati drivert vagy alabból?Mert addig jól müködik az ati driverel mig újra nem indítom a gépet.
      HA nem telepítem az ati driver akkor is csak újra indításig jó mert akkor az xgrafikus felület a baj.(a tök új rendszernél).
      Meg csak holnap probálom meg mert újra kell rakni a rendszert.(megint)

      Megjegyzés:Tényleg tök véletlen volt hogy Angyalka néven nyitottam meg a topikot elöször.Nem figyeltem miként voltam bejelenkezve(azt hittem hogy Pusztitoként)Bocsi figyelmetlen voltam :blush:
      [align=right][snapback]149177[/snapback][/align]

      Akkor mikor feltelepítetted az Atit és nem jön be a grafikus felület. Talán ebbõl kiderül valami.

      razoli
      Felhasználó

        OFF:

        vagy rádszabadul valami véresszájú moderátor és még a végén sértõdések lesznek.
        [align=right][snapback]149162[/snapback][/align]

        Jaja… meg is sértõdtem ám a „véresszájú” jelzõ miatt 😀

        Hozzászólás: Billentyûzet nem mûködik #2029534
        razoli
        Felhasználó
          Hozzászólás: #2029522
          razoli
          Felhasználó

            Hali!!
            Elöször is szeretnék bocsánatot kérni az ilyen címû topik nyitásér mert véletlen Angyalka néven nyitottam.(nem akarattal). :blush:

            UHU 1.2 office-t használok és mikor feltelepítettem az ati driver-t(ATI Proprietary Linux x86 Drivers for XFREE86 / X. Org Version 8.16.20) akkor egyszerüen a grafikus felület nem jönn be csak vilog a monitoron a kis zöld legg a folyamatos zöld helyett.A monitor képernyõje fekete.

            Ha nem teszek fel driver-t akkor elindul de kilépéskor xgrafikus felület probléma van a tök új rendszernél.Eddig még soha nem jelenkezet ez a probléma.Még egy kis idöre szeretném ha müködne a rendszer.
            Tudna valaki segíteni??
            [align=right][snapback]149155[/snapback][/align]

            Keress olyat, hogy /var/log/ati_akármi és /var/log/Xorg.log (lehet, hogy kicsit más a neve). Ezt a két állományt mentsd le és csatold a fórumra, de elötte nevezd át, hogy .txt legyen a vége.

            (Legegyszerûbb mód: login karakteres felületen, majd mc-ben elnavigálsz az adott könyvtárba és floppyra kimented a kérdéses fájlokat. Utána winbõl csatolod).

            Megjegyzés: szerencséd, hogy megtaláltam ezt a topikot, mert csak az angyalka féle verziót láttam és már készültem bannolni. Kérlek csatold ezt a két állományt, de a Pusztito nevet használd, különben megy az ip-ban. Köszi!

            Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973563
            razoli
            Felhasználó

              Azt írja, hogy nem tud olvasni. (Angyalka küldte, Pusztító aláírással.)
              Bannolta valaki?
              [align=right][snapback]149069[/snapback][/align]

              Nem, mivel nem került le róla a ban anno, de privis riasztásra leszedtem.

              Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973560
              razoli
              Felhasználó

                Lassan többet írok ebbe a topikba mint máshova…

                Mindenki lássa:

                Nekem (is) elegem van már, hogy egyes fórumtársak azt hiszik, ha újraregelnek, akkor majd minden szép lesz és jó.
                Nekik üzenem, hogy nem.

                Ennek eredményeként:
                Pusztito következõ ilyenirányú kísérletére a fórum történetének eddigi legdurvább büntetést kapja. (illetve remélem nem kapja.)
                cserébe moderátori láttamozással Pusztitoként hozzászólhat. (ez azt jelenti, hogy amennyiben képes inteligens ember módjára kérdezni, és problémát felvetni, azok a hozzászólásai megjelennek. flame+party nem.)
                [align=right][snapback]147153[/snapback][/align]

                Szóval. Elvégeztem Pusztiton azt a mûveletet, melyjel hozzéászólthat, szigorú „diktatórikus” fegyelmezés mellett. Ellenben Angyalka színrelépésével az utolsó bekezdés elbizonytalanít… azaz remeg az ujjam az egeren, amikor az ipban felé megy a mutató…

                Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973559
                razoli
                Felhasználó

                  Nah, kezdem cseppet unni ezt a találd-ki-ki-is-vagyok játékot (bár nem nehéz, mert bizonyos ip címeket az ember hamar megtanul)

                  /Az érthetõ verzió:

                  Angyalka (a legújabb Pusztito változat) bannolva, kitiltva és felfüggesztve. Pusztito néven természetesen postolhat moderátori felügyelet mellett továbbra is.

                  Hozzászólás: Max Payne 2-es topic #2029502
                  razoli
                  Felhasználó

                    Hali. Az up topicok között van egy Angyalka által kreált topic Max Payne 2 néven. Ha rámegyek akkor pirosas hibaüzenet (fájlokat nem talál meg, ha nem tudom hogy kell használni ezt a szolgáltatást, blabla, át lett helyezve, stb). Tehát nem nyílik meg a topic. Ilyet még nem láttam itt, mi lett vele?
                    [align=right][snapback]149028[/snapback][/align]

                    Valószínûleg törölte a gazdája… bár nem biztos, mert a kukában nincs. Ergo el van rejtve, és gondolom okkal.

                    Talán azért nem létezik mert tettél róla hogy ne létezen.
                    Nem hiszem hogy az olvasgatás segítet volna megoldani a problémámat(csak kovi)
                    [align=right][snapback]149033[/snapback][/align]

                    Pusztito! Ugye nem akarod, hogy IP bant osszak?! _

                    Hozzászólás: Suse 9.3, Ati 9200, $DISPLAY not set #2028774
                    razoli
                    Felhasználó

                      Ha nem haragszol, átszerkesztettem a téma címét olyanra, amivel kicsit beszédesebben leírja a problémádat.
                      http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules

                      Hozzászólás: make, qemu 7.1 #2026664
                      razoli
                      Felhasználó

                        no.
                        Sajnos a Qemu boncolgatós napjaim kicsit megakadtak, így az eddigi tapasztalataimat Wikibe öntöttem. Még nagyon sok munka van vele, fõleg
                        – bemutatást illetõen
                        – nem pc processzorokra telepítés…és minden más 🙂
                        – linux specifikus funkciók (azaz nem teljes gép emulálása)

                        http://hup.hu/wiki/index.php/QEMU

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 1,811