razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ati probléma UHU-n! #2028668
    razoli
    Felhasználó

      A nevem rövid i-vel írom.
      A regelés szót nem értem, az adott topic-ot a tudtom nélkül a fiam indította, az uhu témájában, és ami nagyon fontos nem a más választ kapni, hanem amivel megyek is valamire. Alapvetõen a tököm tele van a make futtátáskor megjelenõ hibaüzenetekkel, de vagyok annyira betonfejû, hogy nem nyúlok dózéhoz. A másik fele, hogy a kártya csere miatt egyébként kedvem lenne a fiam jól seggberúgni, de õ meg egy kétméteres benga állat, egyébként az iskolai számítástechnika oktatás bill propagandája ellenére éppen nyiladozik a nyíltforráskód irányába. Szép dolog egy 16 éves gyerektõl gondolom….
      Sokáig élj!
      Hidvégi Feri
      [align=right][snapback]148014[/snapback][/align]

      Kedves Feri!
      Ebben az esetben nyilvánosan elnézésedet kérem. én csak annyit látok innen, hogy azonos az ip… (és sajnos mostanában divattá vált a sorozatos újra regisztrálás, ezért bocsájtkoztam eme feltételezésbe). Neved kijavítottam az elõzõ postban.
      ATi ügyben továbbra is a hupwikit tudom ajánlani vagy a fórum keresõt.
      Sok sikert!
      Rácz Zoli

      Hozzászólás: Ati probléma UHU-n! #2028666
      razoli
      Felhasználó

        Killall töröld ezt a topicot nyugodtan! Semmi gáz!
        Hidvégi Feri
        [align=right][snapback]148010[/snapback][/align]

        Kedves Hidvégi Feri!
        Hogy is kerülhette el a figyelmemet (fõleg pusztito után): itt többszörös regelésrõl van szó?
        Miért is jó ez? Ha többen kérdezik, akkor más válaszokat kap(tok)?
        Magyarázd már el kérlek.

        Hozzászólás: Ati probléma UHU-n! #2028661
        razoli
        Felhasználó

          Bocsi az új topicért, de ez fontos! Tegnap azaz 2005.08.30-án, vettem egy Sapphire Ati radeon 9600 pro 8XAGP videókértyát! Windows-on mûködik  <_< ! Linuxon pedig az istenért nem tudom beüzemelni az OpenGl-t. Nosh ha valaki tudna a bajomra gyógyírt, szívesen fogadom! Ha tudja valaki hogyan kell beüzemelni az írja le nekem lépésrõl lépésre, hogy mit kell csinálni! A Wolfeinsteines haverok mér várnak  😀
          [align=right][snapback]147993[/snapback][/align]

          Ezt olvasd el:
          Ati_videokártya_telepítése

          Hozzászólás: gkrellm #2024136
          razoli
          Felhasználó

            Igen, ez világos, meg az is, hogy magának a fluxbox-nak is meg lehet adni, de itt az lenne a jó, ha késõbb váltok, akkor is elinduljon…  esetleg az .xinitrc -t ajánljátok inkább?
            [align=right][snapback]147930[/snapback][/align]

            Hi, esetleg próbáld meg ezt:
            A configuration menüpontban van egy „Remember…” kezdetû opció, ami elven elmenti az adatokat. Ez alapján mindig ugyanott jelenik meg. Már csak futtatni kell az X indulásakor (általában ezt látja el az Autostart), de ha nem mûködik, akkor tedd scriptbe.

            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972790
            razoli
            Felhasználó
              Hozzászólás: linux mandrake probléma #2028618
              razoli
              Felhasználó

                Azért ha lehet máskor hagyd a copypaste-crosspost megoldást!
                Elég egy helyen feltenni a kérdést.
                http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrules

                Hozzászólás: DVD lejátszás 333MHz-en #2028501
                razoli
                Felhasználó

                  Hi újra itt! 🙂
                  Razoli a probléma nem kifejezetten gentoo, mert megnéztem a két régi gépet! 🙂
                  Nos a ki 333-as „hdparm -tT /dev/hda” értékei majdhogy verik a laptopomat.
                  Viszont az 500-as gépen katasztrofális!
                  Kb 30%-a a 333-as gépnek az eredmény.
                  Mit lehet tenni?
                  Az 500-as gépen debian van, de a hdparm beállítások ugyanazok.
                  De gondolom lényegtelen hogy debian vagy gentoo!?
                  Vagy az alaplap dögledezik?

                  Ki is próbálom atrakom a vinyót! 🙂
                  majd jelentkezem! 🙂
                  [align=right][snapback]147688[/snapback][/align]

                  Nem tudom, nem én tettem át a gentooba…
                  Amúgy miért ne lenne különbség Debian és Gentoo között? Gentoora magad forgattad a programokat?

                  Hozzászólás: DVD lejátszás 333MHz-en #2028496
                  razoli
                  Felhasználó

                    Van erre valami magyarázat?
                    [align=right][snapback]147656[/snapback][/align]

                    Nem tudom, de egy „333Mhz-n Dvd lejátszás” szerû topikcím a Gentoo topikban jól mutatna. Szerintem.

                    Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025309
                    razoli
                    Felhasználó

                      Nos, közeleg az alkalom. Most szeretném látni mekkora az érdeklõdés, úgyhogy minden kedves jönni szándékozó embert kérek, hogy postoljon ide (már azért is, hogy érdemes-e megtartani).
                      Feltétele a részvételnek nincs ( ellenben 18 év alatt nincs alkohol).
                      Aki innentõl offol azt seggberúgom 🙂

                      Ha van érdeklõdés, akkor megnézem mit tehetek útmutatást illetõen.

                      Hozzászólás: A legjobb Linux #2028018
                      razoli
                      Felhasználó

                        Sziasztok. Lehet hogy tök hülye a neve a topicnak de ha ennyire nem érdekel akkor mért nem zártátok még be? Egyáltalán miért nézitek ezt meg?
                        Egyébként nem is ezért irok. Szoval… feltelepitettem a Suse Linux 9.3 at, minden rendben ment de a végén mikor bekelett volna töltenie, nem töltött be. Fekete képernyõ. A géppel semmi baj, a tuningot is visszavettem alapra, de semmi. A beállitásokrol annyit hogy minden egyes csomagot telepitettem. Mindent felismert rendesen, ujrainditott a gép és utánna semmi.

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 1,811