Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A nevem rövid i-vel írom.
A regelés szót nem értem, az adott topic-ot a tudtom nélkül a fiam indította, az uhu témájában, és ami nagyon fontos nem a más választ kapni, hanem amivel megyek is valamire. Alapvetõen a tököm tele van a make futtátáskor megjelenõ hibaüzenetekkel, de vagyok annyira betonfejû, hogy nem nyúlok dózéhoz. A másik fele, hogy a kártya csere miatt egyébként kedvem lenne a fiam jól seggberúgni, de õ meg egy kétméteres benga állat, egyébként az iskolai számítástechnika oktatás bill propagandája ellenére éppen nyiladozik a nyíltforráskód irányába. Szép dolog egy 16 éves gyerektõl gondolom….
Sokáig élj!
Hidvégi Feri
[align=right][snapback]148014[/snapback][/align]Kedves Feri!
Ebben az esetben nyilvánosan elnézésedet kérem. én csak annyit látok innen, hogy azonos az ip… (és sajnos mostanában divattá vált a sorozatos újra regisztrálás, ezért bocsájtkoztam eme feltételezésbe). Neved kijavítottam az elõzõ postban.
ATi ügyben továbbra is a hupwikit tudom ajánlani vagy a fórum keresõt.
Sok sikert!
Rácz ZoliKillall töröld ezt a topicot nyugodtan! Semmi gáz!
Hidvégi Feri
[align=right][snapback]148010[/snapback][/align]Kedves Hidvégi Feri!
Hogy is kerülhette el a figyelmemet (fõleg pusztito után): itt többszörös regelésrõl van szó?
Miért is jó ez? Ha többen kérdezik, akkor más válaszokat kap(tok)?
Magyarázd már el kérlek.Bocsi az új topicért, de ez fontos! Tegnap azaz 2005.08.30-án, vettem egy Sapphire Ati radeon 9600 pro 8XAGP videókértyát! Windows-on mûködik <_< ! Linuxon pedig az istenért nem tudom beüzemelni az OpenGl-t. Nosh ha valaki tudna a bajomra gyógyírt, szívesen fogadom! Ha tudja valaki hogyan kell beüzemelni az írja le nekem lépésrõl lépésre, hogy mit kell csinálni! A Wolfeinsteines haverok mér várnak 😀
[align=right][snapback]147993[/snapback][/align]Ezt olvasd el:
Ati_videokártya_telepítéseIgen, ez világos, meg az is, hogy magának a fluxbox-nak is meg lehet adni, de itt az lenne a jó, ha késõbb váltok, akkor is elinduljon… esetleg az .xinitrc -t ajánljátok inkább?
[align=right][snapback]147930[/snapback][/align]Hi, esetleg próbáld meg ezt:
A configuration menüpontban van egy „Remember…” kezdetû opció, ami elven elmenti az adatokat. Ez alapján mindig ugyanott jelenik meg. Már csak futtatni kell az X indulásakor (általában ezt látja el az Autostart), de ha nem mûködik, akkor tedd scriptbe.Azért ha lehet máskor hagyd a copypaste-crosspost megoldást!
Elég egy helyen feltenni a kérdést.
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?act=boardrulesHi újra itt! 🙂
Razoli a probléma nem kifejezetten gentoo, mert megnéztem a két régi gépet! 🙂
Nos a ki 333-as „hdparm -tT /dev/hda” értékei majdhogy verik a laptopomat.
Viszont az 500-as gépen katasztrofális!
Kb 30%-a a 333-as gépnek az eredmény.
Mit lehet tenni?
Az 500-as gépen debian van, de a hdparm beállítások ugyanazok.
De gondolom lényegtelen hogy debian vagy gentoo!?
Vagy az alaplap dögledezik?Ki is próbálom atrakom a vinyót! 🙂
majd jelentkezem! 🙂
[align=right][snapback]147688[/snapback][/align]Nem tudom, nem én tettem át a gentooba…
Amúgy miért ne lenne különbség Debian és Gentoo között? Gentoora magad forgattad a programokat?Van erre valami magyarázat?
[align=right][snapback]147656[/snapback][/align]Nem tudom, de egy „333Mhz-n Dvd lejátszás” szerû topikcím a Gentoo topikban jól mutatna. Szerintem.
Nos, közeleg az alkalom. Most szeretném látni mekkora az érdeklõdés, úgyhogy minden kedves jönni szándékozó embert kérek, hogy postoljon ide (már azért is, hogy érdemes-e megtartani).
Feltétele a részvételnek nincs ( ellenben 18 év alatt nincs alkohol).
Aki innentõl offol azt seggberúgom 🙂Ha van érdeklõdés, akkor megnézem mit tehetek útmutatást illetõen.
Sziasztok. Lehet hogy tök hülye a neve a topicnak de ha ennyire nem érdekel akkor mért nem zártátok még be? Egyáltalán miért nézitek ezt meg?
Egyébként nem is ezért irok. Szoval… feltelepitettem a Suse Linux 9.3 at, minden rendben ment de a végén mikor bekelett volna töltenie, nem töltött be. Fekete képernyõ. A géppel semmi baj, a tuningot is visszavettem alapra, de semmi. A beállitásokrol annyit hogy minden egyes csomagot telepitettem. Mindent felismert rendesen, ujrainditott a gép és utánna semmi. -
SzerzőBejegyzés