Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sima userként startx?
Elötte lelövöd ha fut az X? (killall gdm/kdm/xdm) vagy init 3
/tmp/.X0-lock file létezik? Ha igen töröld és próbáld újra.A topik címe merõ csacsiság, mert ez a legjobblinuxdolog erõsen függ a felhasználótól is. Szubjektív.
Amennyiben szerinted rendesen települt, akkor bootolj be és a grubnál nyomj ESC-et, majd varázsold elõ a parancssoros módot.
Add meg a partíció helyét (pld hda3 esetén)
root (hd0,2)
kernel /boot/vmlinuz vagy bzImage (tab itt is segít)
boot
ha kell initrd akkor értelemszerûen initrd /boot/initrd.imgna mostmár jobb , bocs a 2 felesleges hozzászólásért, gyaluljátok már a –Laszlo– t-
[align=right][snapback]147062[/snapback][/align]Nem lehet, mert vannak hozzá postok. De változtasd meg a jelszavad valami szokatlanra és akkor nem kevered össze.
Ja most néztem a régi nevemen jöttem be ,miért nincs még gyalúlva ez ?
[align=right][snapback]147060[/snapback][/align]Miért lenne gyalulva?
Sok pénzem lesz akkor nekem is ilyen lesz. 2 v. 4 procis rendszer ,valami brutál linux amit majd egy itt toborzott úriember / hõlgy 😀 jó pénzért beállít nekem 🙂
Akarok egy blender munkaállomást majd.
[align=right][snapback]147057[/snapback][/align]Azért valamelyik nick mellett tarts majd ki 😉
Esetleg szavazott valaki, de nem szólt hozzá?
[align=right][snapback]147031[/snapback][/align]Bingó és sorry 🙂 (Mondjuk a szavazás állása elég érdekes 250-300%) 🙂
Na, ki tudja megmondani, hogy mi a gáz ezzel a topikkal: „Egy kis Gentoo topic :)”
Ha lehet ne írjatok bele.Bepe!
Egy 20 oldalas topikban nem lehet keresni, remélem te is belátod.Pusztito ismét bannolva és felfüggesztve. Nick törléssel molesztál állandóan, de már perrel is fenyegetett <_<
Azért b€sz@rok, hogy egyeseknek mennyi szabadidejük van… -
SzerzőBejegyzés