razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nem indul az X egy másik virt konzolon.. #2028426
    razoli
    Felhasználó

      Sima userként startx?
      Elötte lelövöd ha fut az X? (killall gdm/kdm/xdm) vagy init 3
      /tmp/.X0-lock file létezik? Ha igen töröld és próbáld újra.

      Hozzászólás: A legjobb Linux #2028009
      razoli
      Felhasználó

        A topik címe merõ csacsiság, mert ez a legjobblinuxdolog erõsen függ a felhasználótól is. Szubjektív.

        Hozzászólás: aLinux Install hiba! #2028372
        razoli
        Felhasználó

          Amennyiben szerinted rendesen települt, akkor bootolj be és a grubnál nyomj ESC-et, majd varázsold elõ a parancssoros módot.
          Add meg a partíció helyét (pld hda3 esetén)
          root (hd0,2)
          kernel /boot/vmlinuz vagy bzImage (tab itt is segít)
          boot
          ha kell initrd akkor értelemszerûen initrd /boot/initrd.img

          Hozzászólás: Kocsma topik #1948888
          razoli
          Felhasználó

            na mostmár jobb , bocs a 2 felesleges hozzászólásért, gyaluljátok már a –Laszlo– t-
            [align=right][snapback]147062[/snapback][/align]

            Nem lehet, mert vannak hozzá postok. De változtasd meg a jelszavad valami szokatlanra és akkor nem kevered össze.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948886
            razoli
            Felhasználó

              Ja most néztem a régi nevemen jöttem be ,miért nincs még gyalúlva ez ?
              [align=right][snapback]147060[/snapback][/align]

              Miért lenne gyalulva?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948883
              razoli
              Felhasználó

                Sok pénzem lesz akkor nekem is ilyen lesz. 2 v. 4 procis rendszer ,valami brutál linux amit majd egy itt toborzott úriember / hõlgy 😀  jó pénzért beállít nekem 🙂
                Akarok egy blender munkaállomást majd.
                [align=right][snapback]147057[/snapback][/align]

                Azért valamelyik nick mellett tarts majd ki 😉

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972778
                razoli
                Felhasználó

                  Esetleg szavazott valaki, de nem szólt hozzá?
                  [align=right][snapback]147031[/snapback][/align]

                  Bingó és sorry 🙂 (Mondjuk a szavazás állása elég érdekes 250-300%) 🙂

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972776
                  razoli
                  Felhasználó

                    Na, ki tudja megmondani, hogy mi a gáz ezzel a topikkal: „Egy kis Gentoo topic :)”
                    Ha lehet ne írjatok bele.

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980901
                    razoli
                    Felhasználó

                      Bepe!
                      Egy 20 oldalas topikban nem lehet keresni, remélem te is belátod.

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973550
                      razoli
                      Felhasználó

                        Pusztito ismét bannolva és felfüggesztve. Nick törléssel molesztál állandóan, de már perrel is fenyegetett <_<
                        Azért b€sz@rok, hogy egyeseknek mennyi szabadidejük van…

                      10 bejegyzés megtekintése - 641-650 / 1,811