Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vizsla, ez bejött. Gcc-t átlinkeltem a gcc-4.0-ról a gcc-3.4-re újrafordítottam a kernelt, reboot, nvidia install, majd qemu fordítás és lõn eredmény: mûködõ kernelmodul. (plusz a fél rendszert ki kellett cserélni egy kis függõségi gond miatt, de nem baj..,) 🙂
Valamit jelen topik címébõl kiszedtem a „összevonások és” szavakat, egyrészt ritkán vonunk össze topikokat, másrészt és itt a lényeg, nem szedi szét a fõoldalt.
pusztito topikját (Linux választás) lakatoltam.
Tíz perc múlva bezárom a topikot, már a 3. oldalon írtam, hogy miért.
Ellenvetéseket kéretik addig megfogalmazni.Halálra ítélt topicban???
Ez volt az a topic, ami a legtöbb embert érdekelt… gondolom nem azért volt 32000 az olvasottsághoz írva, mert nem érdekelt senkit. Amíg van egy olyan videókártya gyártó, amelyet úgy hívnak, hogy ATi, addig, amíg van egy olyan videókártyája, amit úgy hívnak, hogy Radeon, és addig, amíg folyamatosan gyártja linux alá az fglrx drivert hozzá, addig ez a téma mindig a felszínen lesz, és sosem lesz halálra ítélve. Halálra ítélve egyedül a topic volt, a Bbt által.. De ezzel kapcsolatban kifejtettem a nézetemet a neki küldött privát messagémben..Ez utóbbit hagyjuk, mert sosem fogom megbocsájtani nektek, gonosz, gaz modoknak, hogy bezártátok az egyetlen topicot (ATi drv), ami érdekelt is. 🙂
Amint minden tegnapig feltett kérdésre bekerül a válasz, zárom a topikot. Lásd netikett, kovi híre plusz átláthatatlanság topik.
libertitas négy új és azonos topikjából hármat elrejtettem.
10%Legközelebb elég egyszer létrehozni a témát és nem négyszer!
-
SzerzőBejegyzés