Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szedd le külön, és compile.
http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=111306
[align=right][snapback]145914[/snapback][/align]Köszönöm.
Most meg ezzel szenvedek 🙂
./kqemu: line 3: exec: kmdr-executor: not foundA hülyegyerek kérdésem: mi az a kmdr-executor? Annyi világos, hogy nincs fenn ilyen nekem, apropos lés apt nem találta (ami nem zárja ki, hogy nincs). Google… na azt majd átrágom, bár nem túl szépeket találtam, de most mennem kell…
Nos a make rendben lefut, make install szintén, csak az egésznek a lényege (számomra) a kqemu nevezetû kernelmodul hisztizik.
Code:razoli@debian:~$ sudo modprobe kqemu
FATAL: Error inserting kqemu (/lib/modules/2.6.9-razoli/misc/kqemu.ko): Invalid module formatEzt is a gcc-3.4 hivatott fordítani. Akinek van ötlete ne fogja vissza magát (a nyertes sört vagy piros Balaton szeletet kap)
Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy a mandark 10.2 tud e magyarul.
:unsure:
[align=right][snapback]145901[/snapback][/align]Bár nem tapasztaltam, de nagyon valószínûsítem, hogy tud. Telepítés elején lehet beállítani.
Sziasztok,
leszedtem a Debiant a netes telepítést, ki is írtam cd-re, de teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan telepítsem fel.
Jelenleg XP van a gépen, és a mellé szertném második op. rsz.-nek. De ahhoz már elég hü…e vagyok, mivel nem tudom beállítani, hogy hol bootoljon be cd-rõl, és higy kezdjem el a telepítést.
Kérlek aki tud a kezdeti lépéseket írja le ( kiindulás egy debian cd és egy xp-s gép)Kösz!
[align=right][snapback]145891[/snapback][/align]Szia!
A cdrõl bootolást a biosban tudod állítani, azaz bootolás közben nyomsz egy del-t vagy f8 (kiírja).
Debian telepítés elött olvasd el ezt a doksit, mert különben nagyon akadozni fog a dolog:
Debian_Desktop kialakításaNos a probléma a következõ elszált a kde nemtalálja a rendszer azt írja nincsen telepítve mert újra raktam az arts néven szereplõ cuccokat a Synpaticcal és mire újraindítottam nem találta a Kde-t ki tudja mi a baj nagyon sürgõs lenne pls segítsetek ja és ha leírjátok pls részletesen mert kezdõ vagyok! Elõre is THX!!!! Egyébként azért raktam újra mert azt írta ki Arts had to restart egy ablakban mindíg!
[align=right][snapback]145824[/snapback][/align]Ember! (kisbetû szabadnapos, így most én veszem fel a szerepét)
próbáld meg 3.4es gcc-vel. Mintha még feketelábú lenne ez a 4es gcc…
[align=right][snapback]145801[/snapback][/align]Köszönöm az ötleteket, úgy látszik bejött (már egy ideje fordul minden hiba nélkül).
Megoldás:
apt-get install gcc-3.4
majd a qemu forrás könyvtárban:
make clean
./configure –disable-gfx-check –cc=/usr/bin/gcc-3.4
make
…Lakat alá került az alábbi link végén található topik. Az ok az utolsó postban.
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?a…=15#entry145752Xfce alatt elindítottam a fent említett nautilus programot, és kifektette a hátteremet, és nem tudom visszaállítani, csak a nagy feketeség maradt, vagyis egy módon áll vissza a háttér, ha újra elindítom a naut..-t, de újraindításnál újra semmi az xfce grafikus beállítófelülete sem segít, ha már valaki találkozott effajta hibával, segítsen!
Köszi!
[align=right][snapback]145751[/snapback][/align]A hiba ismert, megoldást nem tudok mondani. Nautilus elõszeretettel hozza be a gnome asztalt XFce alatt 🙂
Minden kedves topiklátogató!
A témát fél óra múlva zárom a netikettre valamint erre hivatkozva: http://www.linuxforum.hu/content/view/2306/2/
Személyes vélemény: ne általánosítsunk már, mert az eredmény egy 50 oldalas kezdõ topik lesz és akkor nem lehet keresni (stfw-zni) és értelmét veszti a fórum fogalma.
Tessék a topikoknak rendes, kereshetõ címet adni.
Szerk:
Témát lakatoltam a fent említettek miatt. Akinek nagyon nem ok az írjon privit és megbeszéljük.csimbók gprs problémája: cat Kávézó > Suse kezdõ
-
SzerzőBejegyzés