Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Csak hétvégente, mikor otthon vagyok, akkor is el kellene érnem valahogy.”
Otthon miért nem használsz linuxot? 🙂
[align=right][snapback]144798[/snapback][/align]Mert nem az én gépemen dolgoznék akkor , hanem valami nyílvános helyen.
[align=right][snapback]144772[/snapback][/align]Fontos tudnivaló:
chaten UTF8 az ász kódolás. Szóval ha teheted erre állítsd be különben mindenféle krixkraxt fogsz látni. Helyben is beállíthatod a közösbe írt /charset utf8 paranccsal.Csabiék várhatóak lesznek szted?
[align=right][snapback]144732[/snapback][/align]Passz, krixet kérdeztem chaten, de nem válaszolt semmit még.
Hello.
HOgy tudom lekerdezni a cpu homersekletet UHU 1.1 alatt?
Koszi.
[align=right][snapback]144722[/snapback][/align]Ha be vannak állítva a sensorok, akkor többféle képpen:
1. terminálon cat /proc/cpuinfo
2. valamilyen monitorozó programot ráállítasz (gdesklets, gkrellm, superkaramba). Rémlik valami még nekem az Uhu menübõl, de már olyan régen volt, hogy rád bízom a felderítést a rendszer menüpont alatt 😉Sziasztok.
rendszer: UHU 1.1
kernel vga=791: honnan szedi a kepernyon megjeleno tux -ot?(melyik konyvtarbol?)
Koszi.
[align=right][snapback]144716[/snapback][/align]Tudtommal ez egy kernel opció, így nem lennék meglepve ha
a) valahol a kernel forrásban lenne
B) nem is létezne a kép ismert formátumbanAmúgy google képkeresõ csodákra képes 😉
Tux képek a google-nkl223 -> szerintem laza beszélgetés lesz
Bár felvetõdött, hogy ha valaki szeretne beszélni/bemutatni nekünk valamit ami érdekli, azt szívesen meghallgatjuk.Aki jön: Soltan, Gyuszk, aty, kovi, Macskajancsi, zmarton, killall, kelemengabor
Aki még nem jelzett vissza erre az idõpontra/még nem tudja: kl223, bepe79, fellow, bbt, nastjakam, q1q2, VectoR
(aki chaten jelzett abban nem vagyok biztos, úgyhogy dobjon rám egy privit, vagy mégjobb ha emilt ír a linuxforum.hu-s címemre)A nap folyamán még vadászom pár embert..
Szia!
Sok minden lehet az oka, de ezek kevesek ahoz hogy bármit is tudjunk mondani.
Itt a fórumon van egy leírás wine + dc++ beüzemelésérõl, mert simán nem mindig nyeli be. Keresd meg (én nem keresem meg, mert nem rágom a senki szájába + fujj warez!)
szóval keress, vagy olvasd át a wines topikokat
[align=right][snapback]144632[/snapback][/align]Sziasztok!
Wine-nal feltelepítettem a Dc++, de sokx el sem indul és elég gyakran lefagy.
MI lehet az oka?
[align=right][snapback]144622[/snapback][/align]Szia!
Sok minden lehet az oka, de ezek kevesek ahoz hogy bármit is tudjunk mondani.
Itt a fórumon van egy leírás wine + dc++ beüzemelésérõl, mert simán nem mindig nyeli be. Keresd meg (én nem keresem meg, mert nem rágom a senki szájába + fujj warez!)
szóval keress, vagy olvasd át a wines topikokatGratulálok Pusztito, eddig a szúrópróbaszerû hozzászólásaid olvasása ezt a hozzászolásodat hozta ki a legkonstruktivabb és építõ jellegûbbnek. Már-már el is csodálkoztam azon, hogy te írtad. Egyébként a véleményem nekem is az, ne törõdj, kovi, a kisebbrendûségi komplexussal rendelkezõ, semmihez nem értõ idiótákkal. Azokkal kell törõdni, akik örülnek neki, hogy létezik az oldal. Azzal kell törõdni, hogy az origo szoftverbázis linkjei közé bekerültél. A kis nyamvadék ellenzék meg csináljon azt, amit akar. Legfeljebb ha nagyon unod azt, aki rád száll, feljelented zaklatásért. Visszanyomozzák a levelek ipjét és csá.
(Bocs, nem cenzúra, sõt: beleraktam pár hiányzó duplabetût.szerk.
[align=right][snapback]144582[/snapback][/align]Ez mi volt??
-
SzerzőBejegyzés