razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • razoli
    Felhasználó

      „Csak hétvégente, mikor otthon vagyok, akkor is el kellene érnem valahogy.”
      Otthon miért nem használsz linuxot? 🙂
      [align=right][snapback]144798[/snapback][/align]

      Mert nem az én gépemen dolgoznék akkor , hanem valami nyílvános helyen.
      [align=right][snapback]144772[/snapback][/align]

      Hozzászólás: chat #2024233
      razoli
      Felhasználó

        Fontos tudnivaló:
        chaten UTF8 az ász kódolás. Szóval ha teheted erre állítsd be különben mindenféle krixkraxt fogsz látni. Helyben is beállíthatod a közösbe írt /charset utf8 paranccsal.

        Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025260
        razoli
        Felhasználó

          Csabiék várhatóak lesznek szted?
          [align=right][snapback]144732[/snapback][/align]

          Passz, krixet kérdeztem chaten, de nem válaszolt semmit még.

          Hozzászólás: Cpu homerseklet UHU 1.1 alatt #2025765
          razoli
          Felhasználó

            Hello.
            HOgy tudom lekerdezni a cpu homersekletet UHU 1.1 alatt?
              Koszi.
            [align=right][snapback]144722[/snapback][/align]

            Ha be vannak állítva a sensorok, akkor többféle képpen:
            1. terminálon cat /proc/cpuinfo
            2. valamilyen monitorozó programot ráállítasz (gdesklets, gkrellm, superkaramba). Rémlik valami még nekem az Uhu menübõl, de már olyan régen volt, hogy rád bízom a felderítést a rendszer menüpont alatt 😉

            razoli
            Felhasználó

              Sziasztok.
              rendszer: UHU 1.1
              kernel vga=791: honnan szedi a kepernyon megjeleno tux -ot?(melyik konyvtarbol?)
               
                Koszi.
              [align=right][snapback]144716[/snapback][/align]

              Tudtommal ez egy kernel opció, így nem lennék meglepve ha
              a) valahol a kernel forrásban lenne
              B) nem is létezne a kép ismert formátumban

              Amúgy google képkeresõ csodákra képes 😉
              Tux képek a google-n

              Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025258
              razoli
              Felhasználó

                kl223 -> szerintem laza beszélgetés lesz
                Bár felvetõdött, hogy ha valaki szeretne beszélni/bemutatni nekünk valamit ami érdekli, azt szívesen meghallgatjuk.

                Aki jön: Soltan, Gyuszk, aty, kovi, Macskajancsi, zmarton, killall, kelemengabor

                Aki még nem jelzett vissza erre az idõpontra/még nem tudja: kl223, bepe79, fellow, bbt, nastjakam, q1q2, VectoR
                (aki chaten jelzett abban nem vagyok biztos, úgyhogy dobjon rám egy privit, vagy mégjobb ha emilt ír a linuxforum.hu-s címemre)

                A nap folyamán még vadászom pár embert..

                Hozzászólás: DC++ 1xûen kidob #2025714
                razoli
                Felhasználó

                  Szia!
                  Sok minden lehet az oka, de ezek kevesek ahoz hogy bármit is tudjunk mondani.
                  Itt a fórumon van egy leírás wine + dc++ beüzemelésérõl, mert simán nem mindig nyeli be. Keresd meg (én nem keresem meg, mert nem rágom a senki szájába + fujj warez!)
                  szóval keress, vagy olvasd át a wines topikokat
                  [align=right][snapback]144632[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: DC++ 1xûen kidob #2025706
                  razoli
                  Felhasználó

                    Sziasztok!

                    Wine-nal feltelepítettem a Dc++, de sokx el sem indul és elég gyakran lefagy.
                    MI lehet az oka?
                    [align=right][snapback]144622[/snapback][/align]

                    Szia!
                    Sok minden lehet az oka, de ezek kevesek ahoz hogy bármit is tudjunk mondani.
                    Itt a fórumon van egy leírás wine + dc++ beüzemelésérõl, mert simán nem mindig nyeli be. Keresd meg (én nem keresem meg, mert nem rágom a senki szájába + fujj warez!)
                    szóval keress, vagy olvasd át a wines topikokat

                    Hozzászólás: jatekport.linuxuser.hu + új projekt #1993582
                    razoli
                    Felhasználó

                      Gratulálok Pusztito, eddig a szúrópróbaszerû hozzászólásaid olvasása ezt a hozzászolásodat hozta ki a legkonstruktivabb és építõ jellegûbbnek. Már-már el is csodálkoztam azon, hogy te írtad.  Egyébként a véleményem  nekem is az, ne törõdj, kovi, a kisebbrendûségi komplexussal rendelkezõ, semmihez nem értõ idiótákkal. Azokkal kell törõdni, akik örülnek neki, hogy létezik az oldal. Azzal kell törõdni, hogy az origo szoftverbázis linkjei közé bekerültél. A kis nyamvadék ellenzék meg csináljon azt, amit akar. Legfeljebb ha nagyon unod azt, aki rád száll,      feljelented zaklatásért. Visszanyomozzák a levelek ipjét és csá.
                      (Bocs, nem cenzúra, sõt: beleraktam pár hiányzó duplabetût.

                      Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024804
                      razoli
                      Felhasználó

                        szerk.
                        [align=right][snapback]144582[/snapback][/align]

                        Ez mi volt??

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 1,811