Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Olvasd el az elözõ topikot.
De mind1.
[align=right][snapback]144196[/snapback][/align]Milyen elõzõ topikot?! Már ne haragudj, de ez egy F
Hali!!
Van egy olyan gondom hogy fel akarok rakni egy játékot wine segítségével de valami miatt kivágja a monitort.
Mi lehet a hiba.Eddig nem csinálta.
[align=right][snapback]144185[/snapback][/align]Ma igen erõs a napfolt tevékenység, ezért nem megy.
Amúgy azt tudod, hogy egy ilyen hibaüzenettel lóf*szt sem lehet kezdeni? Kicsit legyél már figyelmesebb, nézz bele a logokba (még mielött megkérdeznéd: /var/log/syslog és társai), vagy adj pontosabb leírást.
(még egy ilyen semmit mondó post és kapsz még 10%-ot az tuti)
Na idõpont:
Szeptember 3. 14:00
Helyszín: valahol a nyugatinál.Megbeszélés a chaten az esti órákban, vagy aki jönne, ide egy postot.
KösziiiiA KRESZ viszont elég szigorúan ígéri büntetni a vezetés elõtt alkoholt fogyasztó gépjármûvezetõket. Ezért általában tartózkodom ilyen termékek magamba juttatásától.
[align=right][snapback]144137[/snapback][/align]Majd én hazafuvarozlak ha vezethetem a kocsid!!
Cserébe egész este nem iszom egy kortyot sem, cask ásványvizet meg barack levet.Mélységes tisztelettel kérdezem, hogy ki szedte ketté a 3. linuxfórum találkozó topikot? Legalább egy privit írhatott volna (ha már témát nyitottam)…
na! hisztizni nem is hisztiztem
[align=right][snapback]144129[/snapback][/align]Lehet, hogy most kéne kivágni téged kicsit?
Ezért érzem rosszul magam egy kocsmában. (Meg irigység is: mindenki sörözik csak én nem? Azt már nem!)
Ráadásul prûd neveltetésem is az korcsmahivatalok látogatásának mellõzését súlykolta. Családi tévutak is intõ példával szolgáltak zsenge gyermekkorom idején.
[align=right][snapback]144119[/snapback][/align]Eddig egy kerthelyiséges étterem az ami szóbajött Hûvösvölgyben. Szóval ott nem kötelezõ sört inni
Kell még pár mondvacsinált érv?
Pusztán, hogy kötözködjem egyet 😛
Azért néha fordítsd már le amit becopyzol, mert akkor többen örülnek neki, vag egyszerûen csak linkeld.kössz a gyors választ.
valahogy sejtettem, hogy valaki nem fogja kihagyni a megjegyzést, de miután kidobott 2 oldalnyi topicot, és 3-4 et „végignyálazok” és rohadtul köze nincs ahhoz amit én keresek, és roh@dék lassú ez a fórum és…
szóval haggyá má…
[align=right][snapback]144110[/snapback][/align]Akkor man grub, google.com, vagy csak egy kis jómodor…
Fórum lassú, ez van, de majd jól leugatom az adminokat -
SzerzőBejegyzés