razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: grub-ban boot sorrend—hogyan? #2025201
    razoli
    Felhasználó

      Kicsit redundáns lett a fórum 🙂

      Hozzászólás: grub-ban boot sorrend—hogyan? #2025198
      razoli
      Felhasználó
        Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025235
        razoli
        Felhasználó
          Hozzászólás: UHU 1.2 #2014970
          razoli
          Felhasználó

            Köszi a bíztatást! biggrin_2.gif Akkor marad asszem’ a KDE 3.3 biggrin_2.gif De egyébként hogy lehet a 3.4-re frissíteni? Valaki csinált már ilyet? Ha igen, pls. írja már majd le, hogy hogan tette.
            [align=right][snapback]144050[/snapback][/align]

            Látom pont a lényeget fogtad meg a postomból 🙂

            Pls help me, mert nem akarom romba dönteni a rendszert

            Amúgy szerintem ha van belõle apt-on csomag akkor próbáld meg az ‘apt-get update’, majd ‘apt-get dist-upgrade’ parancsot, ellenkezõ esetben meg talán a kde.org

            hopsz most néztem sem az ubk-n sem az uhu ftp nincs 3.4-es kádée

            Hozzászólás: UHU 1.2 #2014967
            razoli
            Felhasználó

              A 80-as Maxtoron 10 GB az UHU-partícióm (/ext3), és 1 GB a linux swap-partíció. Az NTFS-en van most 6 GB szabad helyem.  🙂
              [align=right][snapback]144034[/snapback][/align]

              Hozzászólás: UHU 1.2 #2014965
              razoli
              Felhasználó

                Melyik paranccsal tudom az UHU 1.2 alatti 3.3-as KDE-t a legújabbra (KDE 3.4.x) frissíteni? apt-get jó ehhez is? Hogy kell ezt csinálni pontosan? Pls help me, mert nem akarom romba dönteni a rendszert, ha már felküzdöttem rá az fglrx-et.

                Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003388
                razoli
                Felhasználó

                  Az tény, hogy néha a load felmegy akár 8-ig is, de azután vissza is áll (vagy valaki rajta van és helyrehozta)

                  Aktuális: 3.79
                  5 perce: 2.02
                  15 perce: 1.85

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972756
                  razoli
                  Felhasználó

                    Nem tom mit mozgattam át a vegyesbe.
                    [align=right][snapback]143984[/snapback][/align]

                    A nem tom mi c. topik az 1165. postom alkalmából szép, csillivilli nevet kapott:
                    ‘Egyedi hardverek készítése, vezérlése, programozása pc-vel’

                    Hozzászólás: Egyedi hardverek készítése, vezérlése #2025093
                    razoli
                    Felhasználó

                      Ha majd kiötlöttétek, hogy mi is ez, akkor írjátok ide és átnevezem (vagy a topiknyitó átnevezi)
                      köszi

                      Hozzászólás: Wine #2025085
                      razoli
                      Felhasználó

                        Sziasztok!
                        Még eléggé kezdõ vagyok, Suse 9.2-õt használok. Megvan a Wine nekem is mert a dc++-t azzal telepítettem fel, de az lenne a kérdésem h. a wine-ot lehet e windows-os játékok telepítésére is használni vagy arra más emulátor kell és ha lehet akkor ugyanúgy kell feltelepíni mint pl. a dc++ -t?
                        Elõre is kösz a segítséget.
                        [align=right][snapback]143970[/snapback][/align]

                        Attól függ, milyen játékokra gondolsz. Elsõként olvasd át kovi oldalát: jatekport.linuxuser.hu
                        A wine csak az egyszerûbb (directX-t nem igénylõ) játékokat futtat. Létezik egy WineX illetve most már Cedega nevezetû (kereskedelm avagy fizetõs) program, mely segítségével bármilyen wines játékot tudsz futtatni. Keress rá itt a fórumon, vagy a neten bõvebb infóért.

                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,811