Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
A fórumon találtak alapján akarom telepíteni a hsf modemet. Viszont még a béta sem mûködik, valamint a demo verzió a linuxant oldalról, mert azt írja ki a hsfconfig (már a make install után vagyok), hogy a /lib/modules/kernel 2.6.11-default/includes/build alatt nem talál meg bizonyos dolgokat. (modules.h, config.h…stb) Mi lehet a megoldás? Kernel-source telepítve van. Esetleg egy kernelfordítás?
Vagy van egyéb módja a conexant modem beüzemelésnek. Egyébként a linuxant oldalról letöltött full verzió is ezt írja ki, amit rpm-bõl akarok felrakni.
[align=right][snapback]144323[/snapback][/align]Nem a kernel-headers-t hiányolja?
Sajnos az említett modemnek ezen beállítási módjai vannak:
1. veszel 2-3 ezerért egy külsõ modemet és eladod ezt.
2. Van driver, de fizetõs, demoban meg csak 14kbit/s
3. huh, ezt de nehezen szedtem össze:
http://hsf.szm.sk/hsflinmodem-5.03.27lnxtbeta03042700.tar.gz
http://hsf.szm.sk/hcfpcimodem-0.98mbsibeta02090200.tar.bz2
esetleg ezekkel tegyél egy próbát.http://snapshot.opera.com/unix/8.10-Previe…intel-linux/en/
http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/7/y/8714.html
[align=right][snapback]144314[/snapback][/align]Ezek szerint nemhivatalos tesztverzióval akadt dolgod 🙂
Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.
xsak:
A hírt kijavítottam a fõoldalon.bepe:
Az elsõ postod ok ezen az oldalon… de a többit máskor a blog kukac linuxforum.hu címre küldd, mert oda való.Aki felmutatja mindkét hibát, a sörözésen jön nekem egy Colával. Coca Colával.
[align=right][snapback]144302[/snapback][/align]Vigyázzatok, ez csapda!! Olvassátok el figyelmesen, ki jön kinek kólával…
(hehe)
Sziasztok!
Kérdés: Wine alatt van Dx??? a legújabb uhu-s csomag van fent. W program install, Dx hiányoló üzenet.
Néhány régi prg nosztalgiáznék. Tud vki segíteni ?Elõre is kösz.
[align=right][snapback]144253[/snapback][/align]Szia!
(amennyiben a W=Windows, Dx=DirectX, akkor)
Nem, nincs. Van viszont Cedega, kifejezetten Windows játékok futtatásához, viszont ez kereskedelmi szoftver, azaz fizetõs. Keress rá a neten, vagy itt, biztosan találsz némi infót még róla. Amúgy Wine nagyjából mindent visz, amihez nem kellenek Windows rendszerfileok avgy directx.Ha a [email protected]-ra küldted akkor sajna nem tudom megnézni.
[align=right][snapback]144213[/snapback][/align]na ezt kivételesen megjelenítem.
Azt a címedet nézd meg amit a regeléskor megadtál, de tudod mit, elküldöm privátban is. Amúgy meg felesleges 3szor postolni mindent, mert nem jelenik meg és amíg hülyeségeket írsz nem is fog.szerk: sõt álljon itt a levél tartalma:
Tisztelt user képtelen együttmûködni, ezért 7 napig csak moderátorok jóváhagyásával postolhat.
Pusztito -> nézz légyszíves emailt.
Pusztito arra ítéltetett, hogy a következõ 7 azaz hét napban csak moderátori engedélyjel jelenhetnek meg a postjai.
Kérem a tisztelt moderátorokat, hogy (ha nem venném észre/nem lennék itt) fokozottabban figyeljenek a rejtett postokra és ha végre egy épkézláb hozzászólást ír (vagyis nem a ‘tegnap jó volt ma már nem’ tipusuakra gondolok), azt jelenítsétek meg.
Köszönöm! -
SzerzőBejegyzés