razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Conexant driver #2025539
    razoli
    Felhasználó

      Sziasztok!
      A fórumon találtak alapján akarom telepíteni a hsf modemet. Viszont még a béta sem mûködik, valamint a demo verzió a linuxant oldalról, mert azt írja ki a hsfconfig (már a make install után vagyok), hogy a /lib/modules/kernel 2.6.11-default/includes/build alatt nem talál meg bizonyos dolgokat. (modules.h, config.h…stb) Mi lehet a megoldás? Kernel-source telepítve van. Esetleg egy kernelfordítás?
      Vagy van egyéb módja a conexant modem beüzemelésnek. Egyébként a linuxant oldalról letöltött full verzió is ezt írja ki, amit rpm-bõl akarok felrakni.
      [align=right][snapback]144323[/snapback][/align]

      Nem a kernel-headers-t hiányolja?
      Sajnos az említett modemnek ezen beállítási módjai vannak:
      1. veszel 2-3 ezerért egy külsõ modemet és eladod ezt.
      2. Van driver, de fizetõs, demoban meg csak 14kbit/s
      3. huh, ezt de nehezen szedtem össze:
      http://hsf.szm.sk/hsflinmodem-5.03.27lnxtbeta03042700.tar.gz
      http://hsf.szm.sk/hcfpcimodem-0.98mbsibeta02090200.tar.bz2
      esetleg ezekkel tegyél egy próbát.

      Hozzászólás: Opera #2025384
      razoli
      Felhasználó

        http://snapshot.opera.com/unix/8.10-Previe…intel-linux/en/
        http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/cid/7/y/8714.html
        [align=right][snapback]144314[/snapback][/align]

        Ezek szerint nemhivatalos tesztverzióval akadt dolgod 🙂

        Hozzászólás: Opera #2025382
        razoli
        Felhasználó
          razoli
          Felhasználó

            Minden elismerésem az UHU-é. Kicseréltem a PCI slotban a hangkártyát az új 5.1-es Genius-ra, és míg az XP SP2 meg sem szólalt, amíg a driverét föl nem tettem hozzá, addig UHU 1.2 indít, bejelentkeztem, és a KDE már a bejelentkezésnél adta a szokásos hangot. Le a kalappal. Pedig felkészültem a legrosszabbra, de gördülékenyebben ment, mint a WinXP alatt. Semmihez hozzá nem kellett nyúlnom, lekezelt mindent egybõl.

            Hozzászólás: slax-hu #1972285
            razoli
            Felhasználó

              xsak:
              A hírt kijavítottam a fõoldalon.

              bepe:
              Az elsõ postod ok ezen az oldalon… de a többit máskor a blog kukac linuxforum.hu címre küldd, mert oda való.

              Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025250
              razoli
              Felhasználó

                Aki felmutatja mindkét hibát, a sörözésen jön nekem egy Colával. Coca Colával.
                [align=right][snapback]144302[/snapback][/align]

                Vigyázzatok, ez csapda!! Olvassátok el figyelmesen, ki jön kinek kólával…

                (hehe)

                Hozzászólás: Wine #1987675
                razoli
                Felhasználó

                  Sziasztok!

                  Kérdés: Wine alatt van Dx??? a legújabb uhu-s csomag van fent. W program install, Dx hiányoló üzenet.
                  Néhány régi prg nosztalgiáznék. Tud vki segíteni ?

                  Elõre is kösz.
                  [align=right][snapback]144253[/snapback][/align]

                  Szia!
                  (amennyiben a W=Windows, Dx=DirectX, akkor)
                  Nem, nincs. Van viszont Cedega, kifejezetten Windows játékok futtatásához, viszont ez kereskedelmi szoftver, azaz fizetõs. Keress rá a neten, vagy itt, biztosan találsz némi infót még róla. Amúgy Wine nagyjából mindent visz, amihez nem kellenek Windows rendszerfileok avgy directx.

                  Hozzászólás: Wine #1987670
                  razoli
                  Felhasználó

                    Ha a [email protected]-ra küldted akkor sajna nem tudom megnézni.
                    [align=right][snapback]144213[/snapback][/align]

                    na ezt kivételesen megjelenítem.
                    Azt a címedet nézd meg amit a regeléskor megadtál, de tudod mit, elküldöm privátban is. Amúgy meg felesleges 3szor postolni mindent, mert nem jelenik meg és amíg hülyeségeket írsz nem is fog.

                    szerk: sõt álljon itt a levél tartalma:

                    Tisztelt user képtelen együttmûködni, ezért 7 napig csak moderátorok jóváhagyásával postolhat.

                    Hozzászólás: Wine #1987668
                    razoli
                    Felhasználó

                      Pusztito -> nézz légyszíves emailt.

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973539
                      razoli
                      Felhasználó

                        Pusztito arra ítéltetett, hogy a következõ 7 azaz hét napban csak moderátori engedélyjel jelenhetnek meg a postjai.
                        Kérem a tisztelt moderátorokat, hogy (ha nem venném észre/nem lennék itt) fokozottabban figyeljenek a rejtett postokra és ha végre egy épkézláb hozzászólást ír (vagyis nem a ‘tegnap jó volt ma már nem’ tipusuakra gondolok), azt jelenítsétek meg.
                        Köszönöm!

                      10 bejegyzés megtekintése - 751-760 / 1,811