razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: chat #2024222
    razoli
    Felhasználó

      a pontossag kedveert nasti:

      $ BitchX ide_a_nicket irc.freenode.net (mi a f@!%ert pont a freenode?)
      /j #linuxforum.hu
      [align=right][snapback]143530[/snapback][/align]

      razoli@debian:~$ bitchX ide_a_nicket irc.freenode.net (mi a f@!%ert pont a freenode?)
      bitchX ide_a_nicket irc.freenode.net (mi a f@ert pont a freenode?)
      bash: syntax error near unexpected token `(‘

      Nekem nem akar mûködni így, pedig leszedtem a bitchX-t. Mi a baja? HELP ME!

      Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017802
      razoli
      Felhasználó

        Még nem fórumtag, de a Linuxszal õ fertõzött meg engem.
        [align=right][snapback]143712[/snapback][/align]

        Na õt feltétlenül meg kell ismernem! 😀 😀

        Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003377
        razoli
        Felhasználó

          Most rettenetesen lassú.
          Axelero ADSL, Magyarország,

          Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017797
          razoli
          Felhasználó

            A jelenlegi állás:
            Kisbetu = jön Borsosberény
            Bbt= valószínû Borsosberény
            Tovis= fix
            Soltan=fix
            Kovi= pesti sörözés
            Natasjakam= nem jön megy máshova (valszinû nyaral)
            Várom a többiek válaszát is.
            [align=right][snapback]143696[/snapback][/align]

            case razoli of
            Borsósberény:=TRUE
            pesti sörivás:=TRUE
            end;
            Illetve még jöhet esõ, jöhet hó… ellenben a korábban említett fuvaroztatást nem tudom vállalni (hacsak nem szerettek kocsit tolni és szerelni).

            Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024762
            razoli
            Felhasználó

              Vagy csak a saját beugratós hülye vicceidet érted, vagy ennyire meleg van?
              [align=right][snapback]143637[/snapback][/align]

              Mondjuk, hogy meleg van és akkor elnézzük neked is ezt a mondatot…

              Hozzászólás: qemu #2022233
              razoli
              Felhasználó

                Sajnos érdemi választ nem tudok adni, csak egy-két gondolatot elmondok.

                qemu win alatt (tudom mit gondoltok és egyet értek – fúúújjjj)

                Nem, szerintem nem tudod, hogy (teszem azt) én mit gondolok. Ha neked Win kell használd azt (is). Engem ez nem izgat addig amíg valaki nem akarja bebizonyítani, hogy ez jobb mint az…

                csak nem tudom hova csatolja és azt sem h az fstabban mit adjak meg, vagy hogyan mountoljam. pls help me, ha tuttok, ha meg magasról lesz

                Hozzászólás: UHU-Linux 1.2 Live R0 (júlia) #2024759
                razoli
                Felhasználó

                  Nem hiszitek el, de tényleg ennyire vártam. Lehet, hogy hihetetlennek tûnik, de naponta 600-szor frissítettem a böngészõ-oldalt, hogy hátha vagy az http://uhulivecd.linuxuser.hu/ vagy ide a linuxforum.hu-ra fölkerült már a final iso. De nem.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948849
                  razoli
                  Felhasználó

                    Akinek van indíttatása egy jót piálni és dumálni ma este Nastjakammal és velem, az jelezzen 10-ig és tartson velünk 🙂
                    (budapestiek elõnyben)

                    szerk: már tárgytalan…

                    Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017791
                    razoli
                    Felhasználó

                      Akkor én most írok egy hírt, aztán majd a reakciók alapján minden kiderül.

                      Hozzászólás: Dr. Tamás #2024732
                      razoli
                      Felhasználó

                        Mit szûrök le ebbõl: régebbi regelésekor ez már megtörtént.
                        Visszagondolva, nem sok emberrel történt ilyen.
                        [align=right][snapback]143545[/snapback][/align]

                        Hmm, van benne valami.
                        (Hoqy egyesek milyen frissen átlátják a dolgot reggel) 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 1,811