Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a pontossag kedveert nasti:
$ BitchX ide_a_nicket irc.freenode.net (mi a f@!%ert pont a freenode?)
/j #linuxforum.hu
[align=right][snapback]143530[/snapback][/align]razoli@debian:~$ bitchX ide_a_nicket irc.freenode.net (mi a f@!%ert pont a freenode?)
bitchX ide_a_nicket irc.freenode.net (mi a f@ert pont a freenode?)
bash: syntax error near unexpected token `(‘Nekem nem akar mûködni így, pedig leszedtem a bitchX-t. Mi a baja? HELP ME!
Még nem fórumtag, de a Linuxszal õ fertõzött meg engem.
[align=right][snapback]143712[/snapback][/align]Na õt feltétlenül meg kell ismernem! 😀 😀
Most rettenetesen lassú.
Axelero ADSL, Magyarország,A jelenlegi állás:
Kisbetu = jön Borsosberény
Bbt= valószínû Borsosberény
Tovis= fix
Soltan=fix
Kovi= pesti sörözés
Natasjakam= nem jön megy máshova (valszinû nyaral)
Várom a többiek válaszát is.
[align=right][snapback]143696[/snapback][/align]case razoli of
Borsósberény:=TRUE
pesti sörivás:=TRUE
end;
Illetve még jöhet esõ, jöhet hó… ellenben a korábban említett fuvaroztatást nem tudom vállalni (hacsak nem szerettek kocsit tolni és szerelni).Vagy csak a saját beugratós hülye vicceidet érted, vagy ennyire meleg van?
[align=right][snapback]143637[/snapback][/align]Mondjuk, hogy meleg van és akkor elnézzük neked is ezt a mondatot…
Sajnos érdemi választ nem tudok adni, csak egy-két gondolatot elmondok.
qemu win alatt (tudom mit gondoltok és egyet értek – fúúújjjj)
Nem, szerintem nem tudod, hogy (teszem azt) én mit gondolok. Ha neked Win kell használd azt (is). Engem ez nem izgat addig amíg valaki nem akarja bebizonyítani, hogy ez jobb mint az…
csak nem tudom hova csatolja és azt sem h az fstabban mit adjak meg, vagy hogyan mountoljam. pls help me, ha tuttok, ha meg magasról lesz
Nem hiszitek el, de tényleg ennyire vártam. Lehet, hogy hihetetlennek tûnik, de naponta 600-szor frissítettem a böngészõ-oldalt, hogy hátha vagy az http://uhulivecd.linuxuser.hu/ vagy ide a linuxforum.hu-ra fölkerült már a final iso. De nem.
Akinek van indíttatása egy jót piálni és dumálni ma este Nastjakammal és velem, az jelezzen 10-ig és tartson velünk 🙂
(budapestiek elõnyben)szerk: már tárgytalan…
Akkor én most írok egy hírt, aztán majd a reakciók alapján minden kiderül.
Mit szûrök le ebbõl: régebbi regelésekor ez már megtörtént.
Visszagondolva, nem sok emberrel történt ilyen.
[align=right][snapback]143545[/snapback][/align]Hmm, van benne valami.
(Hoqy egyesek milyen frissen átlátják a dolgot reggel) 🙂 -
SzerzőBejegyzés