razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967664
    razoli
    Felhasználó

      nastjakam ugyertette, hogy ezerrel tobb post utan jarjon moderatori statusz, tehat mivel most 2000, ezert ezekutan legyen 3000. tamogatom 🙂
      [align=right][snapback]143528[/snapback][/align]

      halkan megjegyzem, hogy támogatom

      Hozzászólás: Dr. Tamás #2024728
      razoli
      Felhasználó

        Ui.: EZ NEM OLYAN!!! LEV

        Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017785
        razoli
        Felhasználó

          Most már meg merem kockáztatni, hogy nem igazán lesz ebbõl sokminden. Lassan két hét lenne hátra, de nincs túlságosan nagy rajongás (én meg nem akarok 6 emberrel sátrazni, mert az úgy nem buli). Eddig senki nem vállalta magára nyíltan a szervezést, anélkül meg nem sokra megyünk…

          Esetleg még egy pesti sörözés kikerekedhet a dologból (Cardigan sajnos szétkapva), feltéve ha akarjátok…

          Hozzászólás: *** ATi driver for Linux *** #1997283
          razoli
          Felhasználó

            Bepe, legyél szíves máskor ekkora képet linkelni, valamint (ezt azsemnek is mondom) ekkora szöveget csatolni vagy linkelni. Nagyon szétesik az egész. Köszi!

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948847
            razoli
            Felhasználó

              Hehe, na még ilyen hibaüzenetet sem kaptam, hogy bizarr error :):
              (sudo apt-get update eredménye)
              „W: Bizarre Error – File size is not what the server reported 189 197”

              Hozzászólás: Dr. Tamás #2024724
              razoli
              Felhasználó
                Hozzászólás: Mamboserver.hu spam? #2024699
                razoli
                Felhasználó

                  Hm, ilyet én is kaptam, bár tegnap elnéztem oda is, de nem akartam feliratkozni sehova, ez biztos. Nem baj, thunderbird okosan egybõl a kukában iktatta :).
                  [align=right][snapback]143508[/snapback][/align]

                  Akkor már érthetõ, én is megkaptam <_<

                  Hozzászólás: Mandrake linux #2024115
                  razoli
                  Felhasználó

                    kisbetu, ha erre jársz, nem archiválnád ezt az egészet?
                    Már úgy értem, lezárni, eldugni.
                    [align=right][snapback]143197[/snapback][/align]

                    Nem egy rossz ötlet (ha egy másik moderátor így döntene, támogatom), de nyílni fog másik… (hacsak…)

                    Hozzászólás: Mandrake linux #2024109
                    razoli
                    Felhasználó

                      Nem.

                      Hozzászólás: Mandrake linux #2024104
                      razoli
                      Felhasználó

                        Asrock K7S8X 
                        AMD 2600+ barton
                        GigaByte 9200SE 128Mb 128bit
                        2+256MB ram(VATA,Samsung)
                        40 Maxtor
                        52X Asus
                        Genius Netscroll optikai PS2-es eger

                        Mit akarsz tudni még?
                        [align=right][snapback]143182[/snapback][/align]

                        Rákérdezhetek? Ugye már jártál itt januárban Chaser néven?

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 1,811