Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nastjakam ugyertette, hogy ezerrel tobb post utan jarjon moderatori statusz, tehat mivel most 2000, ezert ezekutan legyen 3000. tamogatom 🙂
[align=right][snapback]143528[/snapback][/align]halkan megjegyzem, hogy támogatom
Ui.: EZ NEM OLYAN!!! LEV
Most már meg merem kockáztatni, hogy nem igazán lesz ebbõl sokminden. Lassan két hét lenne hátra, de nincs túlságosan nagy rajongás (én meg nem akarok 6 emberrel sátrazni, mert az úgy nem buli). Eddig senki nem vállalta magára nyíltan a szervezést, anélkül meg nem sokra megyünk…
Esetleg még egy pesti sörözés kikerekedhet a dologból (Cardigan sajnos szétkapva), feltéve ha akarjátok…
Bepe, legyél szíves máskor ekkora képet linkelni, valamint (ezt azsemnek is mondom) ekkora szöveget csatolni vagy linkelni. Nagyon szétesik az egész. Köszi!
Hehe, na még ilyen hibaüzenetet sem kaptam, hogy bizarr error :):
(sudo apt-get update eredménye)
„W: Bizarre Error – File size is not what the server reported 189 197”Hm, ilyet én is kaptam, bár tegnap elnéztem oda is, de nem akartam feliratkozni sehova, ez biztos. Nem baj, thunderbird okosan egybõl a kukában iktatta :).
[align=right][snapback]143508[/snapback][/align]Akkor már érthetõ, én is megkaptam <_<
kisbetu, ha erre jársz, nem archiválnád ezt az egészet?
Már úgy értem, lezárni, eldugni.
[align=right][snapback]143197[/snapback][/align]Nem egy rossz ötlet (ha egy másik moderátor így döntene, támogatom), de nyílni fog másik… (hacsak…)
Nem.
Asrock K7S8X
AMD 2600+ barton
GigaByte 9200SE 128Mb 128bit
2+256MB ram(VATA,Samsung)
40 Maxtor
52X Asus
Genius Netscroll optikai PS2-es egerMit akarsz tudni még?
[align=right][snapback]143182[/snapback][/align]Rákérdezhetek? Ugye már jártál itt januárban Chaser néven?
-
SzerzőBejegyzés