Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Benn járkálsz a gépében? 🙂
[align=right][snapback]143178[/snapback][/align]Nem. Hamarosan megmagyarázom 😉
Igen.Van ennek valami jelentösége? :huh:
[align=right][snapback]143173[/snapback][/align]Van.
Genius Netscroll optikai PS2-es egered is van?De miért? 😉
[align=right][snapback]143167[/snapback][/align]Puszta megérzés… na? Eltaláltam?
Pusztito, neked véletlenül nem Asrock K7S8X alaplapod van?
Na, én most égtem ki.
A fórumozás eddigi lényege az volt, hogy akinek gondja van, az kérdez, aki meg éppen ráér és tud, az válaszol.
Ha ezt valaki nekem kötelezõvé akarja tenni, annak nagyon sok pénze kell legyen.Egyébként meg elárulom, semmiféle elhivatottság nem hajt a válaszok szülésére, a magam részérõl ezzel fizetek a Linux ingyenességéért. Aki értelmesen kérdez, annak válaszolok, hiszen szeretné ezt a rendszert használni.
[align=right][snapback]143144[/snapback][/align]Ezt én sem mondhattam volna szebben.
Ez itten egy log szeretne lenni, szóval nem szétoffolni! Azt a kávézóban kell. Még a moderátoroknak is!
Ennek folyamányaként elrejtettem pár postot (Bár nem tudom minek, mert én így is látom)
LucindaHam barátunk által (spam??) nyitott topikot a Programozás részben elrejtettem. (comptiaa+ egzam)
Add be a cset linkjét mert nem látom sehol a fõoldalon.
[align=right][snapback]143068[/snapback][/align]Chat topik, vagy aláírásom 🙂
-
SzerzőBejegyzés