razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandrake linux #2024100
    razoli
    Felhasználó

      Benn járkálsz a gépében? 🙂
      [align=right][snapback]143178[/snapback][/align]

      Nem. Hamarosan megmagyarázom 😉

      Hozzászólás: Mandrake linux #2024098
      razoli
      Felhasználó

        Igen.Van ennek valami jelentösége? :huh:
        [align=right][snapback]143173[/snapback][/align]

        Van.
        Genius Netscroll optikai PS2-es egered is van?

        Hozzászólás: Mandrake linux #2024091
        razoli
        Felhasználó

          De miért? 😉
          [align=right][snapback]143167[/snapback][/align]

          Puszta megérzés… na? Eltaláltam?

          Hozzászólás: Mandrake linux #2024087
          razoli
          Felhasználó

            Pusztito, neked véletlenül nem Asrock K7S8X alaplapod van?

            Hozzászólás: Mandrake linux #2024082
            razoli
            Felhasználó
              Hozzászólás: Mandrake linux #2024077
              razoli
              Felhasználó
                Hozzászólás: Javaslatok #1967647
                razoli
                Felhasználó

                  Na, én most égtem ki.

                  A fórumozás eddigi lényege az volt, hogy akinek gondja van, az kérdez, aki meg éppen ráér és tud, az válaszol.
                  Ha ezt valaki nekem kötelezõvé akarja tenni, annak nagyon sok pénze kell legyen.

                  Egyébként meg elárulom, semmiféle elhivatottság nem hajt a válaszok szülésére, a magam részérõl ezzel fizetek a Linux ingyenességéért. Aki értelmesen kérdez, annak válaszolok, hiszen szeretné ezt a rendszert használni.
                  [align=right][snapback]143144[/snapback][/align]

                  Ezt én sem mondhattam volna szebben.

                  Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972749
                  razoli
                  Felhasználó

                    Ez itten egy log szeretne lenni, szóval nem szétoffolni! Azt a kávézóban kell. Még a moderátoroknak is!

                    Ennek folyamányaként elrejtettem pár postot (Bár nem tudom minek, mert én így is látom)

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972746
                    razoli
                    Felhasználó

                      LucindaHam barátunk által (spam??) nyitott topikot a Programozás részben elrejtettem. (comptiaa+ egzam)

                      Hozzászólás: Javaslatok #1967643
                      razoli
                      Felhasználó

                        Add be a cset linkjét mert nem látom sehol a fõoldalon.
                        [align=right][snapback]143068[/snapback][/align]

                        Chat topik, vagy aláírásom 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 801-810 / 1,811