Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Inkább kiemelem ezt a topikot. 😉
Na emberek!
El kellene dönteni végre, hogy mi legyen. Akarunk-e tábortüzes bulit vagy sem? Mert az elöbbi esetben igencsak össze kellene kapnunk magunkat.
Azt talán már ki merem jelenteni, hogy 13-14 a nyerõ, minthogy 20-21 tovisnek nem ok (ha jól emlékszem).Teendõk (avagy némi önszervezõdés nem árt):
1) találkozzunk, vagy ne?
2) legyünk legalább 15-en, mert az alatt nem buli a buli3) össze kellene szedni, hogy mit is akarunk csinálni, mit kellene vinni (remélem ott nincs net :)), pld nekem van egy kétszemélyes sátram, amiben egy hely még szabad.
Kajáról/piáról mindenki maga gondoskodik, de ha akartok bográcsozni, akkor mindenki hozhatna valamit hozzá (parsze olyan aki feltétlenül eljön!)4) meg lehetne oldani, hogy ne kelljen senkinek sem vonattal/busszal menni. Kinek van helikoptere?
Viccen kívül nálam még van két szabad hely, bárkit fel tudok venni Bp-en, illetve útközben.Hali!
1.Ha nézzd meg hogy mit írtam elözölegben.
2.Elkeztem tanulmányozni a Gantoo linux-ot és lehet hogy azt rakom fel.Szóval hogy kell net-en keresztül telepíteni??
[align=right][snapback]143030[/snapback][/align]Nincs túlzott kedvem végigolvasni mind a 117 postod… máskor azért linkeld, vagy másold
Amúgy meg kicsit figyelj a helyesírásra is. 😉Off: 😀
stipi-stopi, én mentorlom majd killallt, gyuszkot és bepe79-et 😀Kicsit több mint 3óra kell neki mire leszedi már az elsõ cd megvan már.A linux bázisról rendeltem meg a linux-ot.De most már mindegy mert leszetem.Amugy elég ha csak az 1cd szedem le?
[align=right][snapback]142924[/snapback][/align]Ez alatt a „kicsit több mint három óra alatt leszedte” alatt ugye 512Kbit/s DSL modemet értesz? <_<
Sziasztok!
Le szeretném tölteni a debian-t. De nem tudom hogy honnan, és melyiket. Tegnap letöltöttem a debian-3.1r0a-alpha-binary 1. és 2. cd-t, kiírtam de mikor telepíteni akartam azt írta ki hogy nem boot disk (vagy valami hasonló) és nem indult el semmi. Most találtam egy ftp címet (ftp://linux.inf.elte.hu/CDROM-Images/debian/) de nem tudom hogy azok közül melyik lenne jó. Ha tudtok segíteni, vagy egy jóbb címet mondani akkor légyszi írjatok.
Elõre is köszi.kisbuco
[align=right][snapback]142875[/snapback][/align]Amennyiben Alpha architektúrád van akkor nem tudom mi lehet a hiba, ellenkezõ esetben az, hogy nem alphád van, hanem pld pc-d (i386). Ebben az esetben ezt szedd le (az általad adott linken is ez található)
szerk: természetesen, ha van gyors neted, akkor elég az elsõ lemezt leszedni és telepíteni, a többit felteszed apt-gettel.
Hali!
Tudna nekem ajánlani egy jó Mandrake linux-ot?Ha lehet akkor 1cd-s legyen :blush:
[align=right][snapback]142880[/snapback][/align]Látom nem bírsz magaddal. Nézd meg az elõzõ topikot.
Hali!
Csak azt szeretném megkérdezni hogy ez a linux amit itt lehet letölteni az hány cd-s? -
SzerzőBejegyzés