razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017779
    razoli
    Felhasználó

      Inkább kiemelem ezt a topikot. 😉

      Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017777
      razoli
      Felhasználó

        Na emberek!
        El kellene dönteni végre, hogy mi legyen. Akarunk-e tábortüzes bulit vagy sem? Mert az elöbbi esetben igencsak össze kellene kapnunk magunkat.
        Azt talán már ki merem jelenteni, hogy 13-14 a nyerõ, minthogy 20-21 tovisnek nem ok (ha jól emlékszem).

        Teendõk (avagy némi önszervezõdés nem árt):

        1) találkozzunk, vagy ne?
        2) legyünk legalább 15-en, mert az alatt nem buli a buli

        3) össze kellene szedni, hogy mit is akarunk csinálni, mit kellene vinni (remélem ott nincs net :)), pld nekem van egy kétszemélyes sátram, amiben egy hely még szabad.
        Kajáról/piáról mindenki maga gondoskodik, de ha akartok bográcsozni, akkor mindenki hozhatna valamit hozzá (parsze olyan aki feltétlenül eljön!)

        4) meg lehetne oldani, hogy ne kelljen senkinek sem vonattal/busszal menni. Kinek van helikoptere?
        Viccen kívül nálam még van két szabad hely, bárkit fel tudok venni Bp-en, illetve útközben.

        Hozzászólás: Javaslatok #1967638
        razoli
        Felhasználó
          Hozzászólás: Mandrake linux #2024057
          razoli
          Felhasználó

            Hali!
            1.Ha nézzd meg hogy mit írtam elözölegben.
            2.Elkeztem tanulmányozni a Gantoo linux-ot és lehet hogy azt rakom fel.

            Szóval hogy kell net-en keresztül telepíteni??
            [align=right][snapback]143030[/snapback][/align]

            Nincs túlzott kedvem végigolvasni mind a 117 postod… máskor azért linkeld, vagy másold
            Amúgy meg kicsit figyelj a helyesírásra is. 😉

            Hozzászólás: Mandrake linux #2024054
            razoli
            Felhasználó
              Hozzászólás: Javaslatok #1967622
              razoli
              Felhasználó

                Off: 😀
                stipi-stopi, én mentorlom majd killallt, gyuszkot és bepe79-et 😀

                Hozzászólás: Mandrake linux #2024042
                razoli
                Felhasználó

                  Kicsit több mint 3óra kell neki mire leszedi már az elsõ cd megvan már.A linux bázisról rendeltem meg a linux-ot.De most már mindegy mert leszetem.Amugy elég ha csak az 1cd szedem le?
                  [align=right][snapback]142924[/snapback][/align]

                  Ez alatt a „kicsit több mint három óra alatt leszedte” alatt ugye 512Kbit/s DSL modemet értesz? <_<

                  Hozzászólás: debian iso letöltés #2024019
                  razoli
                  Felhasználó

                    Sziasztok!

                    Le szeretném tölteni a debian-t. De nem tudom hogy honnan, és melyiket. Tegnap letöltöttem a debian-3.1r0a-alpha-binary 1. és 2. cd-t, kiírtam de mikor telepíteni akartam azt írta ki hogy nem boot disk (vagy valami hasonló) és nem indult el semmi. Most találtam egy ftp címet (ftp://linux.inf.elte.hu/CDROM-Images/debian/)  de nem tudom hogy azok közül melyik lenne jó. Ha tudtok segíteni, vagy egy jóbb címet mondani akkor légyszi írjatok.
                    Elõre is köszi.

                    kisbuco
                    [align=right][snapback]142875[/snapback][/align]

                    Amennyiben Alpha architektúrád van akkor nem tudom mi lehet a hiba, ellenkezõ esetben az, hogy nem alphád van, hanem pld pc-d (i386). Ebben az esetben ezt szedd le (az általad adott linken is ez található)

                    szerk: természetesen, ha van gyors neted, akkor elég az elsõ lemezt leszedni és telepíteni, a többit felteszed apt-gettel.

                    Hozzászólás: Mandrake linux #2024028
                    razoli
                    Felhasználó

                      Hali!
                      Tudna nekem ajánlani egy jó Mandrake linux-ot?Ha lehet akkor 1cd-s legyen :blush:
                      [align=right][snapback]142880[/snapback][/align]

                      Látom nem bírsz magaddal. Nézd meg az elõzõ topikot.

                      Hozzászólás: Mandriva 2005 dvd iso #2015114
                      razoli
                      Felhasználó

                        Hali!
                        Csak azt szeretném megkérdezni hogy ez a linux amit itt lehet letölteni az hány cd-s?

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 1,811