Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ok a sendmail közben meggodolta magát, megy.
Krix merre vagy??? Segíts ki pls.
[align=right][snapback]142876[/snapback][/align]Privát üzi ment
Soltan javaslatait (saját kérésére) A Netikett probléma topikból átmozgattam a Javaslatok c. topikba (természetesen az azokra érkezõ válaszokkal együtt).
Igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.
Megmagyarázná valaki, hogy az aláírásnak mi a gyakorlati funkciója, haszna?
Csekély értelmû medvebocs vagyok.A hozzászólások értelmezhetõek aláírás nélkül is.
[align=right][snapback]142863[/snapback][/align]Szerintem kicsit személyessé teszi a fórumozát. Egyébként (ez itt a reklám helye 🙂 ) Beállítások/Opciók/Fórum beállítások alatt ki lehet kapcsolni az aláírások illetve az avatarok megjelenését is.
Ezen kívül be kellene vezetni a szerkesztési limitidõt, mely 12 óra lehetne. Ezt hivatott védeni a postokat a késõbbi törléstõl/változtatástól, vagy a rejtett UP!-olási módszertõl (téma felnyomása a fõoldalra)
12 órán túl ha valamit mégis szerkeszetni kell (rossz hivatkozás, elírás…) akkor jelzi egy moderátornak a problémát és õ kijavítjaNetikett-bõvítés (javaslat)
Stílus++:
Tilos (mind az aláírsában mind az avatarban) elhelyezni szexuális, politikai indittatású illetve bármely közizléssel ellentétes képet.
Aláírásod lehetõség szerint ne legyen több 3-4 sornál, illetve az aláírásban elhelyezett képek magassága ne haladja meg 100(??) képpontot. (Gondolj arra, hogy minden hozzászólás végén megjelenik).
Ezek megsértése esetén moderátor eltávolít(hat)??ja a kérdéses képet/szöveget illetve a sértés minõségétõl függõen figyelmeztetést illetve szélsõséges/durva/visszatérõ?? esetben kitiltást ad(hat)?? (1-2nap)??.Vélemények? 🙂 A ??-es részekre ötletet vagy megerõsítést várok
én anno az irc-et javasoltam ilyesmire, nem kötelezõ jelleggel, de aki amikor tud legyen fent, sokkal gyorsabb a kommunikáció vagy esetleg valami mikrofonos megoldás (skype) De már elõre hallom kovi-t, hogy ez mind mennyire kivitelezhetetlen, mert mindenki alig ér rá 😀 na de ha el akarunk érni valamit, akkor mégiscsak kell rá valami idõt szakítani valamilyen formában…
[align=right][snapback]142680[/snapback][/align]Van egy irc csatorna (irc.freenode.net #linuxforum.hu), de gyakran egyedül vagyok ott, esetleg lehetne egy chat a moderátoroknak itt a fórumon (mint anno a fõoldalon) de leginkább a szabályzat kellene.
Nem lehetne esetleg a moderátorok között privát üzenet váltás?
Nem tudom, hogy egyébként milyen kommunikációs kapcsolatban álltok egymással, de talán ennek a kiépítése hasznos lenne.
[align=right][snapback]142675[/snapback][/align]Ez nincs igazán megoldva, igazából erre jött létre a moderátori tevékenységek topik, csak néha már késõ…
Amúgy ha valakinek nem tetszik valamelyik hsz, akkor a post alatti Jelzés! gombon panaszolhatja el magát. 🙂Nem azt montam hogy ebbe a topikba másoltam be hanem van egy másik topik is amibe benne vannak a hibák.Amugy a hibák a függöségek!!!De nekem nem sikerült kijavitani öket.
[align=right][snapback]142671[/snapback][/align]Mert ugye ha nem nyitogatnád ész nélkül a topikokat, akkor egy helyen lenne minden.
„Avatar beállítás”-topicból: nagyon idõszerû lenne az a „moderátori kódex”, mintahogy razoli és Bbt is írták.
-
SzerzőBejegyzés