razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024017
    razoli
    Felhasználó

      ok a sendmail közben meggodolta magát, megy.
      Krix merre vagy??? Segíts ki pls.
      [align=right][snapback]142876[/snapback][/align]

      Privát üzi ment

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973537
      razoli
      Felhasználó

        Soltan javaslatait (saját kérésére) A Netikett probléma topikból átmozgattam a Javaslatok c. topikba (természetesen az azokra érkezõ válaszokkal együtt).

        Hozzászólás: fórum manualként? ne neee #2024013
        razoli
        Felhasználó

          Igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

          Hozzászólás: Netikett probléma #2009288
          razoli
          Felhasználó

            Megmagyarázná valaki, hogy az aláírásnak mi a gyakorlati funkciója, haszna?
            Csekély értelmû medvebocs vagyok.

            A hozzászólások értelmezhetõek aláírás nélkül is.
            [align=right][snapback]142863[/snapback][/align]

            Szerintem kicsit személyessé teszi a fórumozát. Egyébként (ez itt a reklám helye 🙂 ) Beállítások/Opciók/Fórum beállítások alatt ki lehet kapcsolni az aláírások illetve az avatarok megjelenését is.

            Hozzászólás: Netikett probléma #2009287
            razoli
            Felhasználó

              Ezen kívül be kellene vezetni a szerkesztési limitidõt, mely 12 óra lehetne. Ezt hivatott védeni a postokat a késõbbi törléstõl/változtatástól, vagy a rejtett UP!-olási módszertõl (téma felnyomása a fõoldalra)
              12 órán túl ha valamit mégis szerkeszetni kell (rossz hivatkozás, elírás…) akkor jelzi egy moderátornak a problémát és õ kijavítja

              Hozzászólás: Netikett probléma #2009284
              razoli
              Felhasználó

                Netikett-bõvítés (javaslat)

                Stílus++:

                Tilos (mind az aláírsában mind az avatarban) elhelyezni szexuális, politikai indittatású illetve bármely közizléssel ellentétes képet.
                Aláírásod lehetõség szerint ne legyen több 3-4 sornál, illetve az aláírásban elhelyezett képek magassága ne haladja meg 100(??) képpontot. (Gondolj arra, hogy minden hozzászólás végén megjelenik).
                Ezek megsértése esetén moderátor eltávolít(hat)??ja a kérdéses képet/szöveget illetve a sértés minõségétõl függõen figyelmeztetést illetve szélsõséges/durva/visszatérõ?? esetben kitiltást ad(hat)?? (1-2nap)??.

                Vélemények? 🙂 A ??-es részekre ötletet vagy megerõsítést várok

                Hozzászólás: Netikett probléma #2009281
                razoli
                Felhasználó

                  én anno az irc-et javasoltam ilyesmire, nem kötelezõ jelleggel, de aki amikor tud legyen fent, sokkal gyorsabb a kommunikáció vagy esetleg valami mikrofonos megoldás (skype) De már elõre hallom kovi-t, hogy ez mind mennyire kivitelezhetetlen, mert mindenki alig ér rá 😀 na de ha el akarunk érni valamit, akkor mégiscsak kell rá valami idõt szakítani valamilyen formában…
                  [align=right][snapback]142680[/snapback][/align]

                  Van egy irc csatorna (irc.freenode.net #linuxforum.hu), de gyakran egyedül vagyok ott, esetleg lehetne egy chat a moderátoroknak itt a fórumon (mint anno a fõoldalon) de leginkább a szabályzat kellene.

                  Hozzászólás: Netikett probléma #2009279
                  razoli
                  Felhasználó

                    Nem lehetne esetleg a moderátorok között privát üzenet váltás?
                    Nem tudom, hogy egyébként milyen kommunikációs kapcsolatban álltok egymással, de talán ennek a kiépítése hasznos lenne.
                    [align=right][snapback]142675[/snapback][/align]

                    Ez nincs igazán megoldva, igazából erre jött létre a moderátori tevékenységek topik, csak néha már késõ…
                    Amúgy ha valakinek nem tetszik valamelyik hsz, akkor a post alatti Jelzés! gombon panaszolhatja el magát. 🙂

                    Hozzászólás: counter strike 1.6 beüzemelése #2023648
                    razoli
                    Felhasználó

                      Nem azt montam hogy ebbe a topikba másoltam be hanem van egy másik topik is amibe benne vannak a hibák.Amugy a hibák a függöségek!!!De nekem nem sikerült kijavitani öket.
                      [align=right][snapback]142671[/snapback][/align]

                      Mert ugye ha nem nyitogatnád ész nélkül a topikokat, akkor egy helyen lenne minden.

                      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973536
                      razoli
                      Felhasználó

                        „Avatar beállítás”-topicból: nagyon idõszerû lenne az a „moderátori kódex”, mintahogy razoli és Bbt is írták.

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,811