razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: counter strike 1.6 beüzemelése #2023636
    razoli
    Felhasználó

      Ok.
      Kezd érdekes fordulatot venni a topik 🙂
      Lassan kikötünk a lelki bajok és cserkészcsapat emlékek elemezgetésénél.
      Komolyan kérek tõle egy logint és aztán kipróbálok mindent amit itthon nem merek…

      Hozzászólás: counter strike 1.6 beüzemelése #2023633
      razoli
      Felhasználó

        nekem azt írtad hogy csináljak neked felhasználot……
        Máskor meg azt montad hogy nem segítesz?!
        Létszives dönsd el hogy segítesz-e nekem vagy nem.Létszives
        [align=right][snapback]142650[/snapback][/align]

        Nem, mondtam, hogy nem értek hozzá… amúgy meg kíváncsi voltam, hogy képes lennél-e root jogokat adni egy idegen embernek, aki _bármit_ megtehet a gépeddel
        sorry

        Viszont a topik lassan már szép zöld, így beérett a szüretre, moderátor megerõsítésére várok, vagy egy óra múlva zárom.

        Hozzászólás: counter strike 1.6 beüzemelése #2023629
        razoli
        Felhasználó

          4. Ennek a topicnak így szvsz semmi értelme…
          [align=right][snapback]142644[/snapback][/align]

          Szerintem sem… de ha bezárjuk, akkor nyit újat

          Hozzászólás: Netikett probléma #2009276
          razoli
          Felhasználó

            Itt az idõ, hogy felelevenedjen a topik:

            Egyrészt célszerû lenne a moderátorok cselekedeteit valamilyen kódex segítségével szabályozni (miért jár figyelmeztetés, másért miért és mennyi ban…) úgyhogy erre várok ötleteket, javaslatokat, vagy akár linket, amibõl tanulhatunk.

            Másik probléma a netikett kibõvítése lenne, mely szabályozná a kép (avatar) stílusát (no szex, no politika…) valamint az aláírás méretét (az rendben, hogy 256 karakter, de a sorok száma lehetne max 3-4), illetve az aláírásban elhelyezhetõ kép méretét. Hiszen mint ismeretes, az aláírás ott van minden hozzászólás végén…

            Hozzászólás: counter strike 1.6 beüzemelése #2023606
            razoli
            Felhasználó

              razoli!
              Mikor érnél rá megcsinálni?Kb. Mer akkor vissza rakom a linux-ot és megosztom a munka aztalt!
              [align=right][snapback]142605[/snapback][/align]

              Sajnos el kell szomoritanom, de egyreszt soha nem volt dolgom cedega-avl igy csak rontanam a helyzeted, masreszt akad mit tennem itthon is

              Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017760
              razoli
              Felhasználó

                Nekem 8.
                De a részletek: mert mit eszünk, iszunk, stb.

                Hozzászólás: counter strike 1.6 beüzemelése #2023597
                razoli
                Felhasználó
                  Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017758
                  razoli
                  Felhasználó

                    Legyen mán konszenzus. Eddig a 12-13 és 20-21 a nyerõ.
                    Döntsünk és rakjuk ki a hírek közé.
                    [align=right][snapback]142542[/snapback][/align]

                    Jó, akkor 12-13, de ne csak hat ember jöjjön! Szóval tessék jelezni, jelentkezni és majd eljönni.

                    Hozzászólás: 3. lf.hu találkozó #2017752
                    razoli
                    Felhasználó

                      Nekem már van utitársam is 😛
                      😀 amúgy én 13-ra szavazok, de jó a 20-21 is

                      Hozzászólás: Abszolut kezdo ker sok-sok segitseget #2017072
                      razoli
                      Felhasználó

                        Hova lettek az üzeneteim? 😮
                        [align=right][snapback]142489[/snapback][/align]

                        ide lettek válogatva általam… (hogy ne törjük meg a topik vezérfonalát)
                        http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…iew=getlastpost

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,811