Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ok.
Kezd érdekes fordulatot venni a topik 🙂
Lassan kikötünk a lelki bajok és cserkészcsapat emlékek elemezgetésénél.
Komolyan kérek tõle egy logint és aztán kipróbálok mindent amit itthon nem merek…nekem azt írtad hogy csináljak neked felhasználot……
Máskor meg azt montad hogy nem segítesz?!
Létszives dönsd el hogy segítesz-e nekem vagy nem.Létszives
[align=right][snapback]142650[/snapback][/align]Nem, mondtam, hogy nem értek hozzá… amúgy meg kíváncsi voltam, hogy képes lennél-e root jogokat adni egy idegen embernek, aki _bármit_ megtehet a gépeddel
sorryViszont a topik lassan már szép zöld, így beérett a szüretre, moderátor megerõsítésére várok, vagy egy óra múlva zárom.
4. Ennek a topicnak így szvsz semmi értelme…
[align=right][snapback]142644[/snapback][/align]Szerintem sem… de ha bezárjuk, akkor nyit újat
Itt az idõ, hogy felelevenedjen a topik:
Egyrészt célszerû lenne a moderátorok cselekedeteit valamilyen kódex segítségével szabályozni (miért jár figyelmeztetés, másért miért és mennyi ban…) úgyhogy erre várok ötleteket, javaslatokat, vagy akár linket, amibõl tanulhatunk.
Másik probléma a netikett kibõvítése lenne, mely szabályozná a kép (avatar) stílusát (no szex, no politika…) valamint az aláírás méretét (az rendben, hogy 256 karakter, de a sorok száma lehetne max 3-4), illetve az aláírásban elhelyezhetõ kép méretét. Hiszen mint ismeretes, az aláírás ott van minden hozzászólás végén…
razoli!
Mikor érnél rá megcsinálni?Kb. Mer akkor vissza rakom a linux-ot és megosztom a munka aztalt!
[align=right][snapback]142605[/snapback][/align]Sajnos el kell szomoritanom, de egyreszt soha nem volt dolgom cedega-avl igy csak rontanam a helyzeted, masreszt akad mit tennem itthon is
Nekem 8.
De a részletek: mert mit eszünk, iszunk, stb.Legyen mán konszenzus. Eddig a 12-13 és 20-21 a nyerõ.
Döntsünk és rakjuk ki a hírek közé.
[align=right][snapback]142542[/snapback][/align]Jó, akkor 12-13, de ne csak hat ember jöjjön! Szóval tessék jelezni, jelentkezni és majd eljönni.
Nekem már van utitársam is 😛
😀 amúgy én 13-ra szavazok, de jó a 20-21 isHova lettek az üzeneteim? 😮
[align=right][snapback]142489[/snapback][/align]ide lettek válogatva általam… (hogy ne törjük meg a topik vezérfonalát)
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…iew=getlastpost -
SzerzőBejegyzés