razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxforum Splash Theme #2020597
    razoli
    Felhasználó

      Lehetséges sõt szinte biztos. De a semmitõl ez is több.
      Egyébként legalább tetszik?

      De odatudom adni az alap képet, és ti is tudtok csinálni.
      [align=right][snapback]138954[/snapback][/align]

      Nekem tetszik, esetleg feltöltheted a fórumba is (már ha lehetséges) 🙂

      Hozzászólás: Logout 15 percenként #2020593
      razoli
      Felhasználó

        Ezek a tanárok nem SShval fognak csatlakozni. Ezért az nem jó.

        Addig megvan hogy cron én itt viszont megrekedtem. Tehát az „exit parancsot kéne szerintem az user „szájába adni”. Ezzel adódtak a problémák.
        [align=right][snapback]138930[/snapback][/align]

        bejelentkezéskor fusson le a következõ parancssor (esetleg scriptként a háttérben ‘sh kidob &’):
        ‘sleep 900; logout’
        Ez tutira kivágja…

        Hozzászólás: Logout 15 percenként #2020590
        razoli
        Felhasználó

          Helybõl annyit tudok mondani, hogy én ssh-n csatlakozom a sulis szerverre és kb 3 vagy 4 óránként kidob. Esetleg az ssh-t vagy a szerveren az sshd-t néd meg (/etc/ssh/sshd_conf_akármi). Feltéve ha ssh-t használsz 😉

          Hozzászólás: dcgui2 0.78 probléma #2020536
          razoli
          Felhasználó

            Rejtett hsz, ne idézd!

            Néhány gondolat:
            – kicsit unom, hogy valaki az elsõ hsz-ben már warez-tevékenységgel kapcsolatba kér segítséget
            – mindamellett ez linuxfórum, segítségért és segíteni járunk ide
            – ellenben szerintem aki warezolni akar az nézzen utána maga, hogy mit kellene tennie, mert egyrész baromi égõ dolog, hogy lopni is tanítani kell, másrészt itt mégis free világot építünk…
            … vagy én vagyok eltévedve?!

            Hozzászólás: Pinnacle Mediacenter #2020542
            razoli
            Felhasználó
              Hozzászólás: Uhu 1.2 + pearpc hiba #2020507
              razoli
              Felhasználó
                Hozzászólás: Alkatrészek #1971905
                razoli
                Felhasználó

                  Adott egy Quantum 13Gb winchester, melynek valami probléma okán kicsit szenes a vezérlõ panelje táp és chip oldalról.
                  Szóval hasonló paraméterekkel rendelkezõ, akár mûködésképtelen, de ép panellal rendelkezõ vinyót keresek. (Ssjnos bontóban nem találtam csak 10Gb-st és nem igazán ajánlották)

                  razoli
                  Felhasználó

                    egykérdéstegytopikbanlégyszíves

                    Hozzászólás: Mandrake 10.1 frissítése 10.2-re #2017604
                    razoli
                    Felhasználó

                      egykérdéstegytopikbanlégyszíves

                      Hozzászólás: grub-install #2016070
                      razoli
                      Felhasználó

                        Sziasztok! 

                      10 bejegyzés megtekintése - 911-920 / 1,811