Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Lehetséges sõt szinte biztos. De a semmitõl ez is több.
Egyébként legalább tetszik?De odatudom adni az alap képet, és ti is tudtok csinálni.
[align=right][snapback]138954[/snapback][/align]Nekem tetszik, esetleg feltöltheted a fórumba is (már ha lehetséges) 🙂
Ezek a tanárok nem SShval fognak csatlakozni. Ezért az nem jó.
Addig megvan hogy cron én itt viszont megrekedtem. Tehát az „exit parancsot kéne szerintem az user „szájába adni”. Ezzel adódtak a problémák.
[align=right][snapback]138930[/snapback][/align]bejelentkezéskor fusson le a következõ parancssor (esetleg scriptként a háttérben ‘sh kidob &’):
‘sleep 900; logout’
Ez tutira kivágja…Helybõl annyit tudok mondani, hogy én ssh-n csatlakozom a sulis szerverre és kb 3 vagy 4 óránként kidob. Esetleg az ssh-t vagy a szerveren az sshd-t néd meg (/etc/ssh/sshd_conf_akármi). Feltéve ha ssh-t használsz 😉
Rejtett hsz, ne idézd!
Néhány gondolat:
– kicsit unom, hogy valaki az elsõ hsz-ben már warez-tevékenységgel kapcsolatba kér segítséget
– mindamellett ez linuxfórum, segítségért és segíteni járunk ide
– ellenben szerintem aki warezolni akar az nézzen utána maga, hogy mit kellene tennie, mert egyrész baromi égõ dolog, hogy lopni is tanítani kell, másrészt itt mégis free világot építünk…
… vagy én vagyok eltévedve?!Adott egy Quantum 13Gb winchester, melynek valami probléma okán kicsit szenes a vezérlõ panelje táp és chip oldalról.
Szóval hasonló paraméterekkel rendelkezõ, akár mûködésképtelen, de ép panellal rendelkezõ vinyót keresek. (Ssjnos bontóban nem találtam csak 10Gb-st és nem igazán ajánlották)egykérdéstegytopikbanlégyszíves
egykérdéstegytopikbanlégyszíves
Sziasztok!
-
SzerzőBejegyzés