Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bar igy analizis uv elott inkabb a 6evesek jonnek be…
[align=right][snapback]138064[/snapback][/align]Látom a stresszes vizsgaidõszak téged is hatalmába kerített. Látom nem csak én fogok uv-zni idén. 🙂
Szerk: a kedvencem, valahogy eszembe jutott:
Mi a különbség a pedofil és a pedagógus között?Megvolt a reboot. Siralmas, de nem vészes. Azt sejtettem, hogy grub nem lesz, de erre van a grub-floppy. Azért az nevetséges már, hogy lassan hetente a winchester okán tönkrevágom a rendszert, majd hoszabb-rövidebb idõtartam alatt helyrehozom.
(swap nincs, hda4 lett a hda6, és bootol a hda2 – másol nem volt semmit)
Tud valaki programot, ami kifejezetten vinyóhibákat keres?Nem éppen nosztalgia jelleggel feleleveníteném a témát egy konkrét kérdéssel:
Hol található a winchesteren a partíciós tábla backupja, valamint az eredeti part. tábla? Ugyanis nemrégiben átalakítottam a partícióimat
hda1 ext3, üres
hda2 reiserfs, debian
hda3 ext3, üres (majd /home lesz)
hda4: logikai – hda5 swap
– hda6 reiserfs, raktár
mindezt cfdisk segítségével.
Eddig semmi gond, de mondom magamban, megnézem testdisk-kel mert azelött mindent bad-nak talált. Most is.és az 1.0 nak ennek van grafikus felülete?
[align=right][snapback]137988[/snapback][/align]Természetesen van (Kde, Gnome, XFce, IceWM, Blackbox alapból – ha jól emlékszem)
Demér, demér, demér?
Mire elküldtem volna, már nem volt hová:
[align=right][snapback]137877[/snapback][/align]Demér? Nem, razoli vagyok! 😀
Amúgy bocsi, nem láttalak a felhasználók között.Ha nem gond, átteszem a kávézóba, mert inkább odavaló a téma.
/Uhu/nem mûködõ monitor duplázott topikból az egyiket töröltem :blush:
Mi jelenik meg? Parancssorod van? Amennyiben van, akkor jelentkezz be ott, majd su (+root jelszó) és a fentebb említett filet szerkesztd a fentebb említett módon.
-
SzerzőBejegyzés