razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egyéni vélemény a fórumról #2019831
    razoli
    Felhasználó

      bar igy analizis uv elott inkabb a 6evesek jonnek be…
      [align=right][snapback]138064[/snapback][/align]

      Látom a stresszes vizsgaidõszak téged is hatalmába kerített. Látom nem csak én fogok uv-zni idén. 🙂

      Szerk: a kedvencem, valahogy eszembe jutott:
      Mi a különbség a pedofil és a pedagógus között?

      Hozzászólás: Automatikus programindítás #2020024
      razoli
      Felhasználó
        Hozzászólás: érthetetlen winchester halál-ok. #2017371
        razoli
        Felhasználó

          Megvolt a reboot. Siralmas, de nem vészes. Azt sejtettem, hogy grub nem lesz, de erre van a grub-floppy. Azért az nevetséges már, hogy lassan hetente a winchester okán tönkrevágom a rendszert, majd hoszabb-rövidebb idõtartam alatt helyrehozom.
          (swap nincs, hda4 lett a hda6, és bootol a hda2 – másol nem volt semmit)
          Tud valaki programot, ami kifejezetten vinyóhibákat keres?

          Hozzászólás: érthetetlen winchester halál-ok. #2017370
          razoli
          Felhasználó

            Nem éppen nosztalgia jelleggel feleleveníteném a témát egy konkrét kérdéssel:
            Hol található a winchesteren a partíciós tábla backupja, valamint az eredeti part. tábla? Ugyanis nemrégiben átalakítottam a partícióimat
            hda1 ext3, üres
            hda2 reiserfs, debian
            hda3 ext3, üres (majd /home lesz)
            hda4: logikai – hda5 swap
            – hda6 reiserfs, raktár
            mindezt cfdisk segítségével.
            Eddig semmi gond, de mondom magamban, megnézem testdisk-kel mert azelött mindent bad-nak talált. Most is.

            Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015283
            razoli
            Felhasználó

              és az 1.0 nak ennek van grafikus felülete?
              [align=right][snapback]137988[/snapback][/align]

              Természetesen van (Kde, Gnome, XFce, IceWM, Blackbox alapból – ha jól emlékszem)

              Hozzászólás: Egyéni vélemény a fórumról #2019804
              razoli
              Felhasználó

                Demér, demér, demér?

                Mire elküldtem volna, már nem volt hová:
                [align=right][snapback]137877[/snapback][/align]

                Demér? Nem, razoli vagyok! 😀
                Amúgy bocsi, nem láttalak a felhasználók között.

                Hozzászólás: Egyéni vélemény a fórumról #2019802
                razoli
                Felhasználó

                  Ha nem gond, átteszem a kávézóba, mert inkább odavaló a téma.

                  Hozzászólás: uplink #2019799
                  razoli
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972723
                    razoli
                    Felhasználó

                      /Uhu/nem mûködõ monitor duplázott topikból az egyiket töröltem :blush:

                      Hozzászólás: Nem mûködõ monitor! Sürgõs #2019789
                      razoli
                      Felhasználó

                        Mi jelenik meg? Parancssorod van? Amennyiben van, akkor jelentkezz be ott, majd su (+root jelszó) és a fentebb említett filet szerkesztd a fentebb említett módon.

                      10 bejegyzés megtekintése - 951-960 / 1,811