razoli

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,811
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: segiiiitséééég #2011500
    razoli
    Felhasználó

      Okos emberek, okos beszélgetése!!!!!!!!!!
      [align=right][snapback]137853[/snapback][/align]

      <_< okos(?) ember okos vitagenerálása?! Végre eltûnt az a topik, erre elõrángatod. grr

      Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015279
      razoli
      Felhasználó

        mással még nem próbáltam de kölcsön kértem a suset majd kipróbálom.
        1.1 uhut honnan tudnám letõlteni?
        [align=right][snapback]137847[/snapback][/align]

        Azért kérdezem, mert akkor talán megtudjuk, hogy az Uhu 1.2 vagy Grub a probléma forrása.
        Amúgy Uhukat az http://ftp.uhulinux.hu/dists -ról lehet leszedni.

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948775
        razoli
        Felhasználó

          Erre a topikra szeretnék reagálni (de példamutatóan nem ott fogok offolni 🙂 )

          Hozzászólás: arts nem megy KDE alatt… mi lehet a baja? #2019736
          razoli
          Felhasználó

            Mi lehet a problema?
            [align=right][snapback]137802[/snapback][/align]

            Elõször próbáld ki alsa-val, majd ha nem megy, akkor nyiss egy terminál ablakot és írd be, hogy ‘artsd’, majd idézd be, ha kiírt valami hibát.

            Hozzászólás: segítsetek a program telepítésben #2015277
            razoli
            Felhasználó

              Csak Uhuval próbáltad, vagy van más disztribúciód (esetleg Live cd-d), ami grubbal indul?

              Hozzászólás: Thief 1 / Thief 1 Gold kerestetik #2019654
              razoli
              Felhasználó

                De most komolyan!
                Ha tudod is, akkor miért???

                Olyan sok az az 1000 Forint (2e)egy játékért?
                [align=right][snapback]137774[/snapback][/align]

                Elrejtettem.

                Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973532
                razoli
                Felhasználó

                  közbe earth_quake-nek én is visszaadtam a hozzászóólási jogát, mert Zoli véletlen rajta hagyta az X-et a határozatlan idejû megvonáson…:D
                  [align=right][snapback]137770[/snapback][/align]

                  Köszi!
                  Na ez ciki… :blush: De van egy ötletem, miért történt: nem írtam tárgyat, ebbõl fakadóan nem engedte elküldeni így visszadobott az alapértelmezett értékekkel és elnéztem.
                  Bocsi

                  Hozzászólás: Debian Sarge beállítása #2017543
                  razoli
                  Felhasználó

                    A topik cime miatt irom ide a kerdesem :
                    Az elso az lenne, hogyan tudom a gep orajat beallitani ?
                    Masodik – magyar es angol billentyuzetkiosztas kozott hogyan tudok atvaltani ?
                    [align=right][snapback]137756[/snapback][/align]

                    óra:
                    rootként: ‘date -s ‘

                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973527
                    razoli
                    Felhasználó

                      Earth_quake felhasználónak visszaadtam a hozzászólási jogát. (Tudtommal egy hétrõl volt szó, nem pedig folyamatos megvonásról <_< ). A topikot melyet earth_quake13 néven nyitott a hibajelentésekben, elrejtettem, mert továbbiakban szükségetlen.

                      Hozzászólás: nem érdemlem meg!!! #2019704
                      razoli
                      Felhasználó

                        Hello Mindenki!!!
                        Szeretném Vissza kapni a hozzá szolási hogomat mert már lassan 2hónaja elvettétek ponosabban killall….
                        remélem letölttöttem a büntetésemet…
                        Elöre is Kössz
                        [align=right][snapback]137752[/snapback][/align]

                        Feloldottam. Kapsz hamarosan egy e-mailt is. Próbáld ki és ha minden okés, akkor tarts ki mellette.

                      10 bejegyzés megtekintése - 961-970 / 1,811