Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Okos emberek, okos beszélgetése!!!!!!!!!!
[align=right][snapback]137853[/snapback][/align]<_< okos(?) ember okos vitagenerálása?! Végre eltûnt az a topik, erre elõrángatod. grr
mással még nem próbáltam de kölcsön kértem a suset majd kipróbálom.
1.1 uhut honnan tudnám letõlteni?
[align=right][snapback]137847[/snapback][/align]Azért kérdezem, mert akkor talán megtudjuk, hogy az Uhu 1.2 vagy Grub a probléma forrása.
Amúgy Uhukat az http://ftp.uhulinux.hu/dists -ról lehet leszedni.Erre a topikra szeretnék reagálni (de példamutatóan nem ott fogok offolni 🙂 )
Mi lehet a problema?
[align=right][snapback]137802[/snapback][/align]Elõször próbáld ki alsa-val, majd ha nem megy, akkor nyiss egy terminál ablakot és írd be, hogy ‘artsd’, majd idézd be, ha kiírt valami hibát.
Csak Uhuval próbáltad, vagy van más disztribúciód (esetleg Live cd-d), ami grubbal indul?
De most komolyan!
Ha tudod is, akkor miért???Olyan sok az az 1000 Forint (2e)egy játékért?
[align=right][snapback]137774[/snapback][/align]Elrejtettem.
közbe earth_quake-nek én is visszaadtam a hozzászóólási jogát, mert Zoli véletlen rajta hagyta az X-et a határozatlan idejû megvonáson…:D
[align=right][snapback]137770[/snapback][/align]Köszi!
Na ez ciki… :blush: De van egy ötletem, miért történt: nem írtam tárgyat, ebbõl fakadóan nem engedte elküldeni így visszadobott az alapértelmezett értékekkel és elnéztem.
BocsiA topik cime miatt irom ide a kerdesem :
Az elso az lenne, hogyan tudom a gep orajat beallitani ?
Masodik – magyar es angol billentyuzetkiosztas kozott hogyan tudok atvaltani ?
[align=right][snapback]137756[/snapback][/align]óra:
rootként: ‘date -s ‘Earth_quake felhasználónak visszaadtam a hozzászólási jogát. (Tudtommal egy hétrõl volt szó, nem pedig folyamatos megvonásról <_< ). A topikot melyet earth_quake13 néven nyitott a hibajelentésekben, elrejtettem, mert továbbiakban szükségetlen.
Hello Mindenki!!!
Szeretném Vissza kapni a hozzá szolási hogomat mert már lassan 2hónaja elvettétek ponosabban killall….
remélem letölttöttem a büntetésemet…
Elöre is Kössz
[align=right][snapback]137752[/snapback][/align]Feloldottam. Kapsz hamarosan egy e-mailt is. Próbáld ki és ha minden okés, akkor tarts ki mellette.
-
SzerzőBejegyzés