Skuzzy

Hozzászólások

1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egy perverz ötlet #1994416
    Skuzzy
    Felhasználó

      Tud USB-rol bootolni, de a biosban nem lehet ezt allitani, van egy win-es allitgato progi. Ez eleg szanalmas megoldas Compaqtol.
      Egyebkent Laszlo leirta a lenyeget teljesen profin, en win mellett debiant hasznalok rajta (pontosabban fordirva:-) ), csak nekem a lilo a bootmanager.

    1 / 1 bejegyzés megtekintése