Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem tudom ide illik e, de kissé furcsa a két keresési doboz léte: egyik balra, másik meg fenn.
De tetszik a mostani állapot.Nem tudom ide illik e, de kissé furcsa a két keresési doboz léte: egyik balra, másik meg fenn.
De tetszik a mostani állapot.Köszönöm, a k9copy tűnik a megoldásnak. A dvd95 annyira nem tűnt használhatónak, pl. sehogyse sikerült a francia alapértelemzett nyelvet angolra álltítani, ettőf függetlenül azért rájöttem, hogy kell vele másolni, de a k9copy jobbnak tűnik számomra.
Köszönöm, a k9copy tűnik a megoldásnak. A dvd95 annyira nem tűnt használhatónak, pl. sehogyse sikerült a francia alapértelemzett nyelvet angolra álltítani, ettőf függetlenül azért rájöttem, hogy kell vele másolni, de a k9copy jobbnak tűnik számomra.
A gentoo topikba is érdemes beleolvasni.
Mellesleg nem értem minek kellett már megint felhozni ezt a témát. Mindenesetre az adott fórum kapott némi reklámot.
A gentoo topikba is érdemes beleolvasni.
Mellesleg nem értem minek kellett már megint felhozni ezt a témát. Mindenesetre az adott fórum kapott némi reklámot.
Gondoltam, hátha informatívabb leszel. Írhattad volna azt is, hogy fekete.
Utánanéztem, a notebook.hu-n találtam valami hasonló gépet:
14.1″ WXGA 16:9 GlareType
Mobile Intel® Core2 Duo T7300 (2 mag,64bit) 2000 MHz
chipkészlet Intel& 965 PM
1024MB DDR2/667-PC5300
80GB 5400rpm SATA
ATi Mobility Radeon® X2400XT 256MB grafikus vezérlőA problémád esetleg az általam kiemelt chipkészlet és/vagy grafikus vezérlő miatt lehet. Kipróbálhatnál valamilyen más disztribúciót, hely akad a gépeden bőven.
A géphez kapcsolódó kérdésem, hogy fedélzáró pöcök van rajta? Azaz ha lecsukod, valamilyen pöcköt pöckölnöd kell, hogy fel tudd nyitni? Ugyanis a képen ez nem látszik, s halvány emlékeim vannak egy tavalyi laptopvásáráskor, hogy találtunk egy hasonló kinézetű HP gépet, és végül az acer nyert ebből az okból kifolyólag.
Gondoltam, hátha informatívabb leszel. Írhattad volna azt is, hogy fekete.
Utánanéztem, a notebook.hu-n találtam valami hasonló gépet:
14.1″ WXGA 16:9 GlareType
Mobile Intel® Core2 Duo T7300 (2 mag,64bit) 2000 MHz
chipkészlet Intel& 965 PM
1024MB DDR2/667-PC5300
80GB 5400rpm SATA
ATi Mobility Radeon® X2400XT 256MB grafikus vezérlőA problémád esetleg az általam kiemelt chipkészlet és/vagy grafikus vezérlő miatt lehet. Kipróbálhatnál valamilyen más disztribúciót, hely akad a gépeden bőven.
A géphez kapcsolódó kérdésem, hogy fedélzáró pöcök van rajta? Azaz ha lecsukod, valamilyen pöcköt pöckölnöd kell, hogy fel tudd nyitni? Ugyanis a képen ez nem látszik, s halvány emlékeim vannak egy tavalyi laptopvásáráskor, hogy találtunk egy hasonló kinézetű HP gépet, és végül az acer nyert ebből az okból kifolyólag.
Esetleg, ha írnál valamit még a laptopról, talán jó lenne. Azt már tudjuk, hogy HP.
Esetleg, ha írnál valamit még a laptopról, talán jó lenne. Azt már tudjuk, hogy HP.
-
SzerzőBejegyzés