strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Menjen vagy maradjon ? #2155119
    strapal
    Felhasználó

      Nem tudom ide illik e, de kissé furcsa a két keresési doboz léte: egyik balra, másik meg fenn.
      De tetszik a mostani állapot.

      Hozzászólás: Menjen vagy maradjon ? #2155120
      strapal
      Felhasználó

        Nem tudom ide illik e, de kissé furcsa a két keresési doboz léte: egyik balra, másik meg fenn.
        De tetszik a mostani állapot.

        Hozzászólás: DVD másoló program #2154997
        strapal
        Felhasználó

          Köszönöm, a k9copy tűnik a megoldásnak. A dvd95 annyira nem tűnt használhatónak, pl. sehogyse sikerült a francia alapértelemzett nyelvet angolra álltítani, ettőf függetlenül azért rájöttem, hogy kell vele másolni, de a k9copy jobbnak tűnik számomra.

          Hozzászólás: DVD másoló program #2154998
          strapal
          Felhasználó

            Köszönöm, a k9copy tűnik a megoldásnak. A dvd95 annyira nem tűnt használhatónak, pl. sehogyse sikerült a francia alapértelemzett nyelvet angolra álltítani, ettőf függetlenül azért rájöttem, hogy kell vele másolni, de a k9copy jobbnak tűnik számomra.

            Hozzászólás: Fórum fórum hátán #2149444
            strapal
            Felhasználó

              A gentoo topikba is érdemes beleolvasni.

              Mellesleg nem értem minek kellett már megint felhozni ezt a témát. Mindenesetre az adott fórum kapott némi reklámot.

              Hozzászólás: Fórum fórum hátán #2149445
              strapal
              Felhasználó

                A gentoo topikba is érdemes beleolvasni.

                Mellesleg nem értem minek kellett már megint felhozni ezt a témát. Mindenesetre az adott fórum kapott némi reklámot.

                Hozzászólás: Monitor lehajtása után fagyás #2154442
                strapal
                Felhasználó

                  Gondoltam, hátha informatívabb leszel. Írhattad volna azt is, hogy fekete.

                  Utánanéztem, a notebook.hu-n találtam valami hasonló gépet:

                  14.1″ WXGA 16:9 GlareType
                  Mobile Intel® Core2 Duo T7300 (2 mag,64bit)  2000 MHz
                  chipkészlet  Intel& 965 PM
                  1024MB DDR2/667-PC5300
                  80GB 5400rpm SATA
                  ATi Mobility Radeon® X2400XT 256MB grafikus vezérlő

                  A problémád esetleg az általam kiemelt chipkészlet és/vagy grafikus vezérlő miatt lehet. Kipróbálhatnál valamilyen más disztribúciót, hely akad a gépeden bőven.

                  A géphez kapcsolódó kérdésem, hogy fedélzáró pöcök van rajta? Azaz ha lecsukod, valamilyen pöcköt pöckölnöd kell, hogy fel tudd nyitni? Ugyanis a képen ez nem látszik, s halvány emlékeim vannak egy tavalyi laptopvásáráskor, hogy találtunk egy hasonló kinézetű HP gépet, és végül az acer nyert ebből az okból kifolyólag.

                  Hozzászólás: Monitor lehajtása után fagyás #2154443
                  strapal
                  Felhasználó

                    Gondoltam, hátha informatívabb leszel. Írhattad volna azt is, hogy fekete.

                    Utánanéztem, a notebook.hu-n találtam valami hasonló gépet:

                    14.1″ WXGA 16:9 GlareType
                    Mobile Intel® Core2 Duo T7300 (2 mag,64bit)  2000 MHz
                    chipkészlet  Intel& 965 PM
                    1024MB DDR2/667-PC5300
                    80GB 5400rpm SATA
                    ATi Mobility Radeon® X2400XT 256MB grafikus vezérlő

                    A problémád esetleg az általam kiemelt chipkészlet és/vagy grafikus vezérlő miatt lehet. Kipróbálhatnál valamilyen más disztribúciót, hely akad a gépeden bőven.

                    A géphez kapcsolódó kérdésem, hogy fedélzáró pöcök van rajta? Azaz ha lecsukod, valamilyen pöcköt pöckölnöd kell, hogy fel tudd nyitni? Ugyanis a képen ez nem látszik, s halvány emlékeim vannak egy tavalyi laptopvásáráskor, hogy találtunk egy hasonló kinézetű HP gépet, és végül az acer nyert ebből az okból kifolyólag.

                    Hozzászólás: Monitor lehajtása után fagyás #2154438
                    strapal
                    Felhasználó

                      Esetleg, ha írnál valamit még a laptopról, talán jó lenne. Azt már tudjuk, hogy HP.

                      Hozzászólás: Monitor lehajtása után fagyás #2154439
                      strapal
                      Felhasználó

                        Esetleg, ha írnál valamit még a laptopról, talán jó lenne. Azt már tudjuk, hogy HP.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 1,559