strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: letöltésvezérlő #2154400
    strapal
    Felhasználó
      Hozzászólás: letöltésvezérlő #2154401
      strapal
      Felhasználó
        Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2153975
        strapal
        Felhasználó

          A többiek figyelmét felhívnám, hogy Elaci azon emberek közé tartozik,aki ha nincs ellenség, csinál magának, mert valakit utálnia kell magahelyett…
          Mert ha nem másokat utál, fáj a fejében, lelkében lévő űr, fáj neki tulajdon középszerűsége.
          Őegy pótcselekvő lelki sérült, aki sajnálatraméltó, és csak az erőnyelvén ért. Meggyőzni nem lehet észérvekkel, bizonyítékokkal.Hozzászólásaira nem válaszolni kell, hanem ignorálni.

          Mivan? Te személyesen ismered őt? Ha nem, hogy veszed a bátorságot, hogy ilyet leírj róla? Kirekeszted?

          Azonkívül személyes ellenérzésem van veled szemben, mégpedig a feneketlen butaságról tanúskodó szélsőjobboldali beszólásaid.

          Tualjdonképpen itt van a kutya elásva. Ezért nem kedveled Elacit, s ezért előltetsz rá egy általánosított képet (ld. első idézet). Fizess helyette is ha annyira okos vagy.

          Ettől függetlenül Elaci ebben a topikban nyújtott teljesítményét egyszerűen nem tudom értékelni én sem. De ettől még nem rekesztem ki. Miért? Mert csoportokat kirekeszteni (gyűlölni, anit-izének lenni) iszonyat csúnya dolog – bár ha a szélsőséget rekesztem ki az nagyon dícsérendő dolog, mivel ők más csoportokat rekesztenek ki – kirekesztőek. Bár az én kirekesztésem az „igazi”, de én is kirekesztő vagyok ezzel – semmivel sem jobb mint akiket kirekesztek. Nemde? Vagy kirekesztés és kirekesztés között is van különbség?

          Salaud, neved valahonnan rémlik, mindjárt utánadnézek…

          Hozzászólás: Hogyan védhetjük meg önmagunkat ? #2153976
          strapal
          Felhasználó

            A többiek figyelmét felhívnám, hogy Elaci azon emberek közé tartozik,aki ha nincs ellenség, csinál magának, mert valakit utálnia kell magahelyett…
            Mert ha nem másokat utál, fáj a fejében, lelkében lévő űr, fáj neki tulajdon középszerűsége.
            Őegy pótcselekvő lelki sérült, aki sajnálatraméltó, és csak az erőnyelvén ért. Meggyőzni nem lehet észérvekkel, bizonyítékokkal.Hozzászólásaira nem válaszolni kell, hanem ignorálni.

            Mivan? Te személyesen ismered őt? Ha nem, hogy veszed a bátorságot, hogy ilyet leírj róla? Kirekeszted?

            Azonkívül személyes ellenérzésem van veled szemben, mégpedig a feneketlen butaságról tanúskodó szélsőjobboldali beszólásaid.

            Tualjdonképpen itt van a kutya elásva. Ezért nem kedveled Elacit, s ezért előltetsz rá egy általánosított képet (ld. első idézet). Fizess helyette is ha annyira okos vagy.

            Ettől függetlenül Elaci ebben a topikban nyújtott teljesítményét egyszerűen nem tudom értékelni én sem. De ettől még nem rekesztem ki. Miért? Mert csoportokat kirekeszteni (gyűlölni, anit-izének lenni) iszonyat csúnya dolog – bár ha a szélsőséget rekesztem ki az nagyon dícsérendő dolog, mivel ők más csoportokat rekesztenek ki – kirekesztőek. Bár az én kirekesztésem az „igazi”, de én is kirekesztő vagyok ezzel – semmivel sem jobb mint akiket kirekesztek. Nemde? Vagy kirekesztés és kirekesztés között is van különbség?

            Salaud, neved valahonnan rémlik, mindjárt utánadnézek…

            Hozzászólás: DVD+R #2153859
            strapal
            Felhasználó

              Engem csak a + és a – zavar a DVD-k jelzése között. Örülnék ha csak DVDR és DVDRW lenne (szándékosan nem tettem kötőjelet, még valakit megzavarna). Bár én +-ost vásárolok, mert azt 8x-osan és nem 6x-osan tudom írni (spec. ez nem tudom miért van így).
              Egyébként vásárláskor mindig megnézem mit veszek: Recordable vagy a ReWritable.

              Hozzászólás: DVD+R #2153860
              strapal
              Felhasználó

                Engem csak a + és a – zavar a DVD-k jelzése között. Örülnék ha csak DVDR és DVDRW lenne (szándékosan nem tettem kötőjelet, még valakit megzavarna). Bár én +-ost vásárolok, mert azt 8x-osan és nem 6x-osan tudom írni (spec. ez nem tudom miért van így).
                Egyébként vásárláskor mindig megnézem mit veszek: Recordable vagy a ReWritable.

                Hozzászólás: Irodai időtöltés #2153815
                strapal
                Felhasználó

                  Ennek a topiknak mi értelme van egyáltalán?
                  Aki munkahelyre nem dolgozni jár, feltehetőleg megtalálja saját maga a munkaidő elveréséhez megfelelő foglalatosságot. Biztos hogy nem ilyen topikokat olvas.

                  Hozzászólás: Irodai időtöltés #2153816
                  strapal
                  Felhasználó

                    Ennek a topiknak mi értelme van egyáltalán?
                    Aki munkahelyre nem dolgozni jár, feltehetőleg megtalálja saját maga a munkaidő elveréséhez megfelelő foglalatosságot. Biztos hogy nem ilyen topikokat olvas.

                    Hozzászólás: Wifi driver #2153579
                    strapal
                    Felhasználó

                      És az ipw3945d daemon futott? Ha nem, próbáltad indítani?

                      Hozzászólás: Wifi driver #2153580
                      strapal
                      Felhasználó

                        És az ipw3945d daemon futott? Ha nem, próbáltad indítani?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,021-1,030 / 1,559