strapal

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 1,559
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mikor jön új UHU? #2135581
    strapal
    Felhasználó

      Kösz a  jótanácsokat, de ELVÁROM egy mai linux disztribúciótól azt, hogy amennyiben más oprendszerek is vannak a gépen, akkor lehetővé tegye számomra a számítógép bekapcsolását követő választási lehetőséget.
      Egy mezei lúzer azt hiheti, hogy a bagoly megette az ablakot pl.

      Hozzászólás: Mikor jön új UHU? #2135582
      strapal
      Felhasználó

        Kösz a  jótanácsokat, de ELVÁROM egy mai linux disztribúciótól azt, hogy amennyiben más oprendszerek is vannak a gépen, akkor lehetővé tegye számomra a számítógép bekapcsolását követő választási lehetőséget.
        Egy mezei lúzer azt hiheti, hogy a bagoly megette az ablakot pl.

        Hozzászólás: Mikor jön új UHU? #2135577
        strapal
        Felhasználó

          Nekem annyi problémám volt vele, hogy amikor a lcd-panel fényerejét levittem minimálisra, egy-két perc tétlenség után hirtelen maximumra állt be. Gondoltam hogy a video modul a ludas, más disztribúcióknál is probléma volt vele – pl. ubuntunál nem működött a fényerő állítás, ha a modul be volt töltve. Kivettem, ezután nem működött a fényerő állítás.
          Valamint sehogyse sikerült elérni, hogy a grub „helyesen” települjön, menü ui nem volt, egyből a Bumm jött be – így csak azt tudtam volna használni a másik két oprendszeren kívül.

          Hozzászólás: Mikor jön új UHU? #2135578
          strapal
          Felhasználó

            Nekem annyi problémám volt vele, hogy amikor a lcd-panel fényerejét levittem minimálisra, egy-két perc tétlenség után hirtelen maximumra állt be. Gondoltam hogy a video modul a ludas, más disztribúcióknál is probléma volt vele – pl. ubuntunál nem működött a fényerő állítás, ha a modul be volt töltve. Kivettem, ezután nem működött a fényerő állítás.
            Valamint sehogyse sikerült elérni, hogy a grub „helyesen” települjön, menü ui nem volt, egyből a Bumm jött be – így csak azt tudtam volna használni a másik két oprendszeren kívül.

            Hozzászólás: alaplapi vga hiba #2150931
            strapal
            Felhasználó

              Esetleg igénybe vehetsz táv-mágiát is…

              Hozzászólás: alaplapi vga hiba #2150932
              strapal
              Felhasználó

                Esetleg igénybe vehetsz táv-mágiát is…

                Hozzászólás: SimCity GPL_v3-as licensszel #2150156
                strapal
                Felhasználó

                  Feltettem a binárist. Elindul, és nincs hibaüzenet. A program játszhatóságával alapos gondok vannak. „Homokos” nagy ablak, ezt nem tudom hol lehet átállítani, ilyen opciót nem találtam, valamint a másik képen meg jól látszik Hamburg városa a ’44-es bombázáskor. Egy darab épület nincs, viszont jól látszanak a bombázáskor keletkező tüzek, amelyek viszont azonnal eloltódnak, valamint (ahogy a csatolt képen is látható) a város egy villamossal és egy hajóval rendelkezik.
                  Utánanézek a forrásnak…

                  Hozzászólás: SimCity GPL_v3-as licensszel #2150157
                  strapal
                  Felhasználó

                    Feltettem a binárist. Elindul, és nincs hibaüzenet. A program játszhatóságával alapos gondok vannak. „Homokos” nagy ablak, ezt nem tudom hol lehet átállítani, ilyen opciót nem találtam, valamint a másik képen meg jól látszik Hamburg városa a ’44-es bombázáskor. Egy darab épület nincs, viszont jól látszanak a bombázáskor keletkező tüzek, amelyek viszont azonnal eloltódnak, valamint (ahogy a csatolt képen is látható) a város egy villamossal és egy hajóval rendelkezik.
                    Utánanézek a forrásnak…

                    Hozzászólás: Nem érett meg – OFF #2150412
                    strapal
                    Felhasználó

                      Mostanában divat ilyen ki-, meg- és végigbeszélhetetlen topikokat nyitni?
                      Az ilyen kérdésekre nem itt kapsz választ…
                      Világot megváltani nem fogsz. Ha igen, azt se ripsz-ropsz.

                      Hozzászólás: Nem érett meg – OFF #2150413
                      strapal
                      Felhasználó

                        Mostanában divat ilyen ki-, meg- és végigbeszélhetetlen topikokat nyitni?
                        Az ilyen kérdésekre nem itt kapsz választ…
                        Világot megváltani nem fogsz. Ha igen, azt se ripsz-ropsz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 1,559